• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe, to bude dobrota :dizzy_face: Na tom nemáš co zkazit :wink:
5. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Mabe to já půjdu po o spát taky ale nikdy neusnu. :grinning:
5. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Suny, já mám nejraději bramboráky taky jen samotné nebo posypané sýrem...a taky studené :grinning:
5. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
holky byla jsem s Jerrym venku a už jsem zpět, venku to není až tak strašné, trošku fouká, ale dalo se to. Jen mám studené uší:slight_smile:

Ahoj Luci budu držet palečky, ale určitě to bude v pohodě :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Monííí :dizzy_face: děkuji, jsi hodná :wink:

Holky, jdu tu nádheru smýt a pak se zase ukážu :wink:
5. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
doufam, ze to zvladnu devcata :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj, tak my dneska spali skoro do 10h :grinning: . manžel a viki mají ještě k obědu kuře a brambor a já uvařim zelňačku, už se na ní těším. Včera jsem byla v KIKU akoupila jsem malýmu jen ttakový tepláčky za 90kč, ty jejich bodíčka měpřijdou strašně úzký a měli i vel 44 :grinning: , ta teda byla pidi.
mabe to je hrozný to čekání ale zase je vidět že to bude ok, jinak už by volali. Snad to tam bude alespoň v pátek abys byla už o víkendu vklidu :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
marki, taky zelnacku? a jak ji delas? ja ji prave tedka delam poprve.

Ja koupila v kiku za 90Kc bodycko ruzovoucky. :grinning: marki, jestli je to znamka, ze je to ok, tak to beru.
5. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Holky hodila jsem pár fotek věciček:slight_smile:
5. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Holky když děláte bramboráky dáváte to těsto odležet??
5. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
suny, nedavam, to bych nevydrzela. :slight_smile:

monako, tak ja je taky musim vyfotit.
5. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
suny nene nenechávám:slight_smile:

mabe jasně, už se těším:slight_smile:
5. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
mony krásný věcičky, já budu kupovat ještě dupačky a pak valím asi na lacláčky jsou užasný
jen envím koik tak za ně maám max dát.
5. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
uz to tam mam, ale nevim, jestli neco uvidite. tto je moje mala vybavicka.
5. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
suny já mám svým pár dupaček, jinak mám vše půjčené od švagrovky a to nefotím, když to není moje:slight_smile:...počkej laclačky jsou normálně kalhoty? mám v tom bordel:grinning:
5. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Moni, ty věcičk jsou super :dizzy_face: A ty lacláčky jsou boží :grinning:
Já už taky budu muset něco nafotit :wink: A hlavně bříško...včera mi manžel řekl, že začíná pěkně růst :dizzy_face:
5. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
jojo to josu riflíčky máš je tam taky, jdu na bramboráky.

holky já mám pořád ten výtok. chjo :frowning2:
autor
mabe jojo jde to vidět, krásný věci :slight_smile:
autor
luci děkuji :dizzy_face: ..tak šup s fotečkama sem, chci se taky pokochat:slight_smile:

holky já přišla na to, že nemám žádnou deku pro malého, jednu ano, ale ta je taková tenoučká. A nevím ani kam se na ně vydat :unamused:
5. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Holky jak dlouho se dělá bramborák aby byl hotovej????
já nepoznám jak to má být hustý
5. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
dekuju, akorat nektery jsou jakoby na kluka, ale snad to anicce nebude vadit. :slight_smile:

luci, tak semka hod to brisko. me vcera rekl kamarad, ze: ty rodis az v breznu? zdalo se mu bricho asi velky, ale ja mela v sobe ty dve piva, tak to mozna bylo tim.

suny, dobrou chut.
5. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Mabe ono je zelnaček víc druhů, my máme rádi tu červenou. na cibuli dám klobásu, opeču zasypu paprikou a zaleju vodou. přidam na kostky brambory a vařim do měkka. Zvláš´t uvařim kysané zelí a když jsou měkké brambory tak přidam zelí a zahustim moukou. Hlavně bacha, nesmíš k syrovym bramborům dát zelí, jinak je nikdy neuvaříš :wink: .
Já si prostě myslim že to bude dobrý, mylsim že DS zjištujou jako první a to už by se jim ukázalo a oni hned volají kvůli tomu co pak dál :unamused:
5. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Mabe, krásné :dizzy_face: však se ti výbavička ještě rozroste :wink:

Suny, a pálí tě tam nebo svědí? A při čůrání, dobrý?
5. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
marki, tak ja dala varit zeli, do toho jsem dala pote parek, fazole, smetanu, okorenila a hotovo. ale vypada to dobre.
5. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Luci právě mám trochu nafouklý bříško, ale jinak jen výtok takový malilinky hleníky ale prostě je to tam při čůraní nic a nesvědí to tak nevím. asi udělám ten výplach nevím co na to je to tím že jím hodně sladkýho
5. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
suny :slight_smile: těsto tak akorát no, nesmí být moc řídké ale aby to šlo dát na pánev a smažíš a když je hezky křupavej z jedný strany tak otočíš a dopečeš. mam je v plánu dělat příští týden, ale asi udělam Ondráše s kuřecim masem a k tomu syrové kysané zelí :grinning:
suny, ja mam vytok od zacatku tehu - nesvedivy, nepalivy. proste tehu vytok. nemuze to byt ono?
Mabe vždy´t říkam že každý dělá tu svojí. někdo zase dává uzený :grinning: . manžel nemá rád světlý omáčky ani polívky tak jí děláme takhle :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Mabe, já ten výtok mám taky, někdy víc, někdy míň....prý je to normální :wink:

Suny, a nedělá Ti neplechu ten výplach?
5. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
No právě nevím no, já se spíš prochladila v pterý tak asi tím nevím co s tím aby malinkýmu něco neublížilo
5. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.