• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Holky a my děláme na Vánoce zelnačku z domacího zelí od babi, koupime kvalitní uzený a podáváme ji se štouchanýma bramborama, mnáám at už je štědrý den:grinning:
5. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky ještě prosba když to nejde otáčet a lepí se to je to řídky nebo hustý???
5. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
suny, musis to nechat az bude i ta vrchni vstava trosku udelana, aby se to nelepilo nebo ze by malo oleje? :unamused:
5. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
spíš napiš jaká je konzistence těsta :wink:
moni my na vánoce děláme zase hovězí s knedlíčkama :grinning:
5. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
No oleje dobrý ale já to otáčím až je ta vrchní netekoucí a propečená tak uvidíme snad budou hotový no
ale budu to dělat ještě zítra dělá se to hrozně pomalu.
jak to urychlit jaá jeden dělám nejmín 5 minut.
5. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
suny, to tak je
5. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
market tak to jsem ráda, že jediní nedodržujeme tradici:grinning:
5. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Nijak, musí se to dělat dýl aby se to hezky propeklo. Bramboráky prostě jsou na dlouho. Já právě je ještě plnim masem tak to je taky doba , ale zase se jich sní míň :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
No tak to je bomba, ale už jsem snědla dva samotný a musím nechat manžovi takže zatímco udělám to sním.
5. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Holky ke které můžu přijít na oběd??:grinning:...mě se nechce vařit, když vím, že přítel přijede až zítra:slight_smile:...hlavně tu není nic na co bych i měla chut a do obchodu se mi taky nechce:slight_smile:
5. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Moni já ještě taky nevařim :grinning: . malej zelnačku nejí a manžel má jště od včera a já snídala jogurt v 10:30 ale ve 12 bych měla začít :slight_smile: . Naštěstí manžel chleba koupí po cestě takže nikam nemusim :wink:
5. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Mony pošlu ti bramborák zatím jsem dva snědla ale ten třetí ti nechám jsou docela sytý.
5. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
tak ja uz mam taky zelnacku za sebou, udelala jsem ji dost. manza to neji, tak asi reknu tatkovi, at si vecer pro ni prijede a jeste me zbyde.

dneska sem nejaka slaba a trosku jakoby se me motala hlava. :confounded:
5. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
jdu cucet na kriminalku a pak spat, dobrou
5. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Mabe dobrou, já tu mám ještě tak na hodku práci :wink:
ale pak půjdu taky. asi. ale ted jsem tu dva bramboráky v sobě mnam a zbytek musím nechat manžovi
5. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Car, psala jsi , že budeš platit litr, tak proto jsem se ptala kam chodíte, že tolik peněz a mě je jasné, že barvení a trvalá není to samé, neboj :grinning: Já na ní chodila často, ale pak mi řekla, že si mám koupit dobrou řasenku, že si nemám zbytečně ničit řasy, že je mám pěkně dlouhé :wink:
Jinak jsem byla ráno pěkně vytočená. Malý se mi nevyfotil. :cry: Přišli jsme tam děcek jak smetí a všichni v pohodě a jak jsme měli jít my, já ho tam posadila brečel, že nechce, tak jsme hodinu a půl ho přemlouvali zkoušeli na něj různé metody a on nic. Tak jsem to po skoro 2 hodinách vzdala a jeli jsme nakoupit, no nasraná jsem pěkně, protože ted musíme sním do fotoateliéru a tam budeme platit mnohem, mnohem více :frowning2:
5. lis 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony teéda, tak se malýmuasi něco nelíbilo. když už ani přemlouvání nepomohlo.
jejda s dětma je teda práce. chudák asi ho něco vytočilo nebo znervoznělo.
5. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Holky, tak jsem přidala fotky bříška a věciček :wink: :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
No asi,že tam bylo hodně dětí, mají tam 3 třídy a v té jeho třídě se to všechno sešlo, takže tam bylo přes 60 dětí, blázinec jak hrom, tak možná i proto, protože když se fotí v ateliéru tak v pohodě, není problém.
A fotil to i chlap tak jestli ho se nebál, nebo se styděl.
No, ale tak jsme se těšili a zas hov.., takže budem pak sním muset zajít do ateliéru, už vidím zas tu pálku :frowning2:
Nedá se nic dělat no... Ted čekám až usne at můžu se psem a furt nic, dnes mě vytčí maximálně.
5. lis 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
Suny chci se zeptat jak jsi sem dávala odkaz na tu paní z MMB jak dělá ty deky tak jakou barvu budete mít a jakounití vyšito jméno? nevim jestli vzít tu nejsvětlejší modrou. nevíš za jak dlouho má dodání od objednávky. Pak jí chi objednat asi s autíčkem:slight_smile:)) ale zatim ještě ani nemáme jméno :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Taky bych měla dát fotku břuška :dizzy_face: Musím najít šnůru od fotáku.
5. lis 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
Luci koukala jsem krááásný.

ale já ho mám asi větší, je to děs. :grinning:

Mony chudáku vy máte dneska blbej den, tak snad to přejde, hodně dětí to mohlo udělat je to jasný no. tak ve fotoateliéru asi dáte víc ale malej bude v klidu a vyfotí vás tam líp určo.
5. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Markét, tak já jsem si dala tu světle modrou, tmavou nití našitej ten měsíček a máme tam Kubík.

je to moc pěkný a budeme mít tmavě modrej kočárek tak asi to bude ok k tomu.
5. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýý jsem štastnááááá :dizzy_face:
Budem se stěhovat, vyšel nám státní byt :dizzy_face: 3+1, jsem z toho trošku mimo a mooc štastná :grinning:
5. lis 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
ted mi volala paní, že nám vyšel byteček , jupíííííííííííí :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Monýýýýýýýýýýýýýýýýýýý jupííííííííííííííííííí to je radosti a kdy????????????????? povídej :grinning:
5. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
MOni, tak to je super...moc gratuluju :wink: Kdy se budete stěhovat?
5. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Suny, děkuji :dizzy_face: Já ho mám vždycky větší večer :wink:
5. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Suny ani nemluv, my dávali tedka žádosti, nikdo se nám neozýval, tak jsme z toho měli strach, že už se neozvou a byla jsem smířena stím, že budem už tady tvrdnou v tom malém bytečku a že nic neseženem a najednou volá paní, že nám vyšel byt, no jsem fakt hrozně štastná, protože ho pak odprodají časem a nebudem se už muset stěhovat :slight_smile: No rozdychávám to teda dost :dizzy_face:
Př. týden ve středu jdu pro smlouvu a pak zaplatíme 5 nájmů dopředu a máme byt
5. lis 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
Luci děkuji. A stěhovat asi se budem asi tak za 2 týdny :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.