• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni tak to je super vi´d :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Suny to už jí máš doma :wink: . Já právě mam jednu bílou deku a tam už měsíc máme a tak asi dam autíčko a jméno je zatim ve hvězdách :grinning: . Ale ráda bych jméno vymyslela do konce týdne. mam sice už 1 ale manžel o něm ještě neví tak nevim jestli bude souhlasit. jenže na kluka vybrat jméno je problém. nechci moc dlouhý a aby měl svátek mezi prosince a březnem taky ne :slight_smile: a ještě musí jít k příjmení :grinning:
5. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Holky pak se v klidu podívám na fotečky a vaše bříška, tedka beru malého a jedem k babičce, musím se uklidnit :grinning:
5. lis 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
Luci mě připadne že ho mám jak sud už ted jako :grinning: .

Mony tak to je super mocinky gratuluju, vidíš tak zas tak špatnej den to není. už jsi to volala miláčkovi???
Vy máte tedka 2+1???
5. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Mony to bude fofr teda. aby měl manžel čas se stěhovat. když je pryč. :wink:

Markét nemám ona to paní posílá výrobci a ten to tam šije ale snad se mi ozve. už tedka no je to víc jak týden ale ona to tak nějak říkala. o jménu vím své no. a jakej máš tip na jméno???
5. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Suny, né my ted jsme od září v 1+1, musela jsem se narychlo stěhovat a jako 1+1 je nejlevnější tady-6000 :frowning2:
Takže jsem štastná, protože jsme předtím dávali zadlužené a ty nám vycházeli, jen peníze jsme nesehnali, tak to vždy padlo a já byla z toho dost smutn, že jsme pouštěli byty a ted nedoufala, že nám něco výjde a ono vyšlo, tak jsem strašně ráda :slight_smile:
No budem stěhovat přes víkend jak tu bude, ale to si obj. stěhováky :wink:
Fičím tak zatím pá :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Mony páááááááááá a oslavuj. :grinning:
5. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Moni gratuluji, tak konečně jste se dočkali:slight_smile:...

Luci krásné bříško, jde vidět jak pěkně porostlo:slight_smile: a věci jsou užasné:slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
holky my pořád taky nevíme to jméno, přítel vypadá, že by se už přiklonil k mé variantě Matyas. Tak uvidíme, ale zase ho nechci do toho nějak tlačit chci aby se nám libilo oboum. jen nevím kdy by slavil svátek, když ani v kalendáři není. nejhorší je, že to co je v kalendáři tak se mi bud nelíbí a nebo už to jméno někdo má :angry:
5. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Suny je to fakt těžký, u Vikína to bylo danný ještě před těhu. teď jsem ráda že manžel sám řek že damiána nedáme ale sám zatim nic nevymyslel. mě se docela líbí Tobiáš, ale nevim jestli dát tobiáš nebo Tobias? otázka je co na to řekne manžel. Mě jiný fakt nenapadá, vždycky se mě líbil i jakub ale k příjmení to nejde.
moni jo to je fakt že v kalendáři nic moc výběr:(((
5. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Mony těžký to je, já měla jmen na holčičku ale na kluka teda nic moc no. :frowning2:

Markét napiš mi do IP příjmení. :wink:
5. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Nám se k příjmení Jakub hodí ta je to fajn. no ještě jsme uvažovali o Štěpánovi ale to nic moc a dominikovi. ale to je dlouhý a navíc má svátek na mamčiny narozky. no a ještě Tomášek ale to je brách.
Líbí se mi Vašík ale Václav je děsný pro mě. no tak si vyber že???
Jsem ted doumývala nádobí bramboráků mám 6 pro manžu dva jssem zbaštila voní to tu ale stačilo snědla bych ještě dva a le nedám si musím se hlídat.
5. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Holky, tak jsem po obědě a teď jsem ještě spořádala Snickersku :sweat_smile: A pořád nemám dost...co to je? :confused: :grinning:
Teď ještě pověsím prádlo, pak si chviličku odpočinu a na 15 hod. musím být na tom Utz...se mi tam nechce :confounded:

Moni, děkuji :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
holky přítel chce taky jakuba. Ale známa co dělá na uřadě, tak říkala, že jak dělá vítání občanku tak je přeJakubováno. A navíc já ho nechci kvůli jedné osobě. Jinak je to krásné jméno.
Suny mě se taky líbí Štepán, ale víš co mi ten můj mamlas na to řekl? A kde má píštalku:grinning:

Já ted do sebe tlačím těstoviny se sýrovou omáčkou:slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Luci tak at ti to dopadne dobře, co to je?? no těhu chutě.

Já ted přemýšlím že bych si na ty bramboráky pak dala dobrou mámu čoko kysanej nápoj ale to fakt nevím co to se mnou udělá. :grinning:
5. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Aha no tak to nevím Jakubů je hodně ale my ho budeme mít i tak. už to jméno máme vymyšlené dlouho.
no jo každý jméno je spjatý s nějakou blbou osobou jediný ten jakub naštěstí ne no.
Kamoška chtěla Matěje no ale to je taky bomba a druhá má Bruna. super fakt
5. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Luci bude to ok, kdyby byla vážná vada srdíčka tak tu pozná a na normálnim UTZ. Já na tom byla taky a zatim prý ok ale kontrola kvůli cukrovce bude po porodu.
Holky zjištuju že vybrat hezký jméno jedocela problém. manžel slíbil že tentokrát jméno pro rodinu bude překvápkem tak jsem zvědavá jak mu to vydrží, chtěla jsem aby neříkal ani pohlaví ale to prý nedokáže :grinning: ale jméno mě slíbil, jenže ho znam že až jméno bude danný že to stejně prokecne :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky nemáte některá ten polštářek s třešnovýma peckama na bolesti a pak pro mimi na pridíky? nevím kde ho sehnat.
5. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Začly mě bolet hodně ty záda, tak si jdu lehnout a zkusím to přeležet. ale neívm jakse mi to podaří. tak valím zatím papa
5. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
suny ten prodávají v DM drogerii, alespoń dřív a nebo ho měli v bylinný lékárně :wink:
5. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Market, já jdu na Utz svého srdce :frowning2: Ale věřím, že to bude ok...protože Ekg jsem včera měla prý ještě v normě :wink:
5. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jo aha, tak to jsem blbě pochopila. tak držim palce a pak dej vědět. ty se léčíš se srdíčkem? nebo to spíš bude stresíkem viď :wink:
5. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Holky co říkate na Denise??? Vím, že přítel by s ním asi určitě souhlasil a já nad ním uvažuju. :unamused:
5. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
http://www.tipstore.cz/?Page=32&show_detail=600 co říkáte na tenhle kočárek :wink:
denis je hezký jméno, ale to jsme už zavrhli že by mu každý říkal denis penis :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
market právě proto mi to jméno vadí. :angry: ale zase já vidím na každém jméně něco :sweat_smile:

pěkný kočárek:slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
to je fakt, skoro na každý jméno se něco najde. tak jestli se Vám líbí tak proč ne. kdyby vybíral viki tak je to hugo nebo kevin :grinning:
5. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
market já ještě nevím, musíme to pořádně prodiskutovat. I vktor není špatné jméno jak to pořád tady u tebe čtu:grinning:...kurnik já si fakt nevyberu :unamused:
5. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
nazdarek devcata, tak jsme po spani. pobolivaji me zada z toho lezeni. nic se me nechce
5. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
moni je to těžký. Viki pro mě byl srdeční záležitost. prostě se mě to jméno líbí od 15 let a věděla jsem že když to bude kluk tak to bude Viki, navíc svátek v červenci takže to má hzky rozdělený.A hlavně to nemá každý 2 dítě a te´d docle hledam, začlo se mě celkem líbi ten tobiáš to nezní blbě, jiný mě fakt nenapadá tak to nadhodim manželovi a uvidim co on na to:slight_smile:))
mabe tak nelež :grinning: , já moc neležim protože ty záda jsou fakt hnusný.
Te´d jsem si vzala zmrku do misky tak tomu se říká dieta :grinning: ale malej si žádá :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
marki, kdyz si to malej zada....tak si to proste vem. :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
:grinning: no on Viki taky pomůže, ale zatim když dle UTZ cukrovka na malýho nepůsobí tak občas zhřešim, jen jsem se rozhodla že letos na Vánoce asi nic péct nebudu. Možná udělam něco jednoduchýho ale péct cukroví asi ne :wink:
5. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.