• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Já jsem chvíli spala ale spíš četla a koukala na telku, je mi nějaký slabo ale to až tedka tak nevím sakra co to zase je. vřelý tváře chjo nechápu.

Mě bolí záda i když sedím stjojím a tak takže je mě to celkem jedno no.
5. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Holky, jsem zpět :wink: Dopadlo to dobře, uff...jsem si oddychla :dizzy_face:

Market, tak, tak...je to stresíkem a těhu, takže jen víc klidu a míň přemýšlet o negativníh myšlenkách a coby kdyby :grinning:
5. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Luci tak to je fajn ne?

tak gratuluju a ted už jen radosti.
5. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Suny, děkuji :slight_smile: No, snad...jsem si říkala, že už začínám panikařit z lidí :confused: Byli jsme nakoupit a hrozně si dávám bacha, aby kolem mě nikdo nekašlal a nesmrkal...asi už mi fakt hrabe :confounded:
5. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Luci taky tak, jsme na tom stejně. a já si dávám teda hafo pozor na břicho
5. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Suny, na břicho taky...
5. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Luci tak hlavně klid a nic si nepřipouštěj. ber to tak že to nejhorší období máme za sebou a když všechny testy a UTZ dopadli ok tak se snaž být v klidu.
jak je to s kojícíma košilema? Budete is je kupovat? Já furt nevim, jestli teda vůbec kojit budu a i bych si vybrala ale 1 stojí cca 300 kč a to bych musela mít 2 ne :wink:
5. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Market, budu se snažit :wink:
Já ani nevím, jak taková kojící košile vypadá :confused: :sweat_smile:
5. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/nocni-kosile-lxlxxl-xxxl-kod-nke1113/ třeba tahle je hezká :grinning: a ještě asi budu muset koupit kojící podprdu ale nevim jestli stačí 1 ale asi 2 vi´d. nebo koupim 1 a jestli vůbec budu mít mlíko tak dokoupim další :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Markét ta je fakt perfektní myslím že jedna bude stačit jen do porodky. jinak ne.

a kojo podprdu si koupím ted místo těhu a pak uvidím.jeslti budu kojit tak koupím druhou sie mylsím že to zvládneme. bramboráky tu tady voní ale blééé mám toho pachu dost tak jsem si dala rohlík s máslem a marmošku. a taky jsem byla po 5 dnech na záchodě. uf z toho mě asi taky bolelo to břicho
5. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Market, ta je moc pěkná :grinning: Já už dvě kojo podprdy mám...dostala jsem je od ségry, ona ztratila mlíko, tak je moc neužila....Dokoupit můžeš vždycky :wink:
5. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Tak ted přemýšlím co budu dělat nějak se mi nic nechce.
zítra jdeme s mamkou do města, mrknout na nějaký věci a spíš koupit věci na ty narozky jako jídlo.
chci jí trochu pomoci.

ted zas sedím termofon na zádech já fakt umírám z těch zad
5. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Suny, ty jsi chudák s těma zádama...a co výtok, lepší? :wink:
Jsi mě navnadila na ty bramboráky :sweat_smile: Zítra jdeme na oběd k taťkovi a jeho ženě a v sobotu obědváme na oslavě babiččinýh 85. narozenin :wink: Takže je udělám zřejmě v neděli :wink:
5. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Luci právě výtok nic moc spíš břicho malinko povolilo ais tou zácpou. ale výtok je pořád. tak nevím jeslti si ten výplach mám udělat.

Já už bramboráky nechci vidět. klidně ti je pošlu :grinning:
5. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Jéé Suny, aspoň bych to měla bez práce :grinning: Já bych si ten výplach nedělala...nevím, nechci ti radit, ale ono to vždy nemusí být ku dobru věci :pensive: Pokud tě to nijak nesvědí nebo nepálí, tak to bude ten těhu výtok...já ho mám nepřetržitě...jindy víc a jindy míň :wink:
5. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
No jo ale na papíře taky? já mám slipovku a docela dobrý ale někdy si ji musím měnit ale dneksa ne,
máš to i na papíře???
5. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Suny, i na papíře...ráno i odpoledne...dokonce i před chvílí...je to úplně normální. Doktor říkal, že to mají téměř všechny těhotné, pokud tě nic nesvědí a nepálí je to úplně v pořádku :wink:
5. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
No já nevím nepálí ani nesvědí, ale spíš to břicho mě bolí jak kdybych byla nafouklá takovej ten pocit víš?
tak já počkám do zítřka a uvidím. no.

Já to tak nemám ráda. pořád koukám po nějakých ještě dupačkách a tak.
5. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpět, nedočítám...... :slight_smile:
Luci krásné bříško i věcičky supér :slight_smile:
Já koupila zelené dupajdy..... Mám na poště nějaký balík opakovaná výzva, tak vůbec nevím co to je :confused: A musím až na snp :angry:
5. lis 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak ujž jsem doma co nového??

Luci gratuluji k výsledkům:slight_smile:
5. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
AHoj mony tak co už jsi se z toho šoku vzpamatovala? :grinning:

Ahoj druhá mony, nového nic probíráme dneska to samé :sweat_smile:
5. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Suny, já už mám dost věcí, hodně věcí mám po synovečkovi, takže už chci koupit jen nějakou mikinku a taky spací pytel :wink:
5. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
No já mám furt pocit, že mám málo bodyček a dupaček no. pocit nedostatku. :wink:
Ach jo teda. koukám u psaní s vama na ulici a už mě to nebaví.

Luci tak já dám na tebe a ejště teda do zítřka s tím vyplachem vydržím
5. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky, děkuji :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Holky tak já neodolala a v sekáči jsem koupila super overál se snoopym:grinning:...a to těch věcí už mám opravdu hafo, bože já jsem hrozná:grinning:

market ta košile vypadá luxusně:slight_smile: moc se mi líbí. Jinak holky tu podprdu bych taky měla koupit, ale nevím jakou velikost, když se prsa nalívají až po porodu. nebo to má nějakou vůli??
5. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Mony prý když si to té podprsenky strčíš ruku tak prý ti bude stačit i po porodu myslím jako dlaně :grinning: ne až po loket
5. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
suny aha:grinning:

holky hodila jsem ho do alba, musím se vám pochlubit a jen za 39,-:grinning:
5. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
:grinning: Mony krásnej. snoopy je fakt bomba já žeru ještě tweetyho
5. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
suny ani nemluv já mám doma samé takové pyžama, miluju obrazkové věci:slight_smile:...někdy se směju tomu, že příteli moc erotiku nedělám:grinning:
5. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
No taky doma nemám nic krajkovýho. :grinning: ted mám pyžamo s medvídkama a pak mám noční košile s medvídkama tučnákama a tak no prostě jsem ulítlá
5. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.