• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny jo jo a už se jenom těším až budu dělat malému pokojíček :dizzy_face:
Miláček přijede př. týden jen na víkend a pak ten další si naplánuje týdenní volno aby mohl na bytě pracovat, malovat a ták :slight_smile:
Jsem normálně hotová 2x po sobě jsem nešla po o spát a jsem kantáre, těším se, že po vkv půjdu spát :slight_smile:
Mamka mě dneska strašila tou prasečí chřipkou :frowning2: Že nemám moc chodit ven mezi lidi, když je už i na slovensku... achjo
5. lis 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
MOny jo jo prasečí chřipku prý můžeme chytnout až 10 krát víc než ostatní, tak nevím no.
ale prostě nakupovat musíš jezdit k dr musíš tka co máme dělat že??
5. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Mony a to jste žádali o třípokojovej byt???
5. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Jo no, prý si mám dát roušku jak půjdu do obchodu nebo někam kde je více lidí, už se vidím s rouškou :grinning: Ještě bych si muselqa dát čepicu na hlavu at mě nikdo nepozná :sweat_smile:
5. lis 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
Suny jo jo, drahý má na úřadě 4 roky skoro žádost o byt. A my si tedka žádali o nájemní byty- je vyběrové řízení kdo dá víc.
5. lis 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
Ajo no my taky máme žádost ale asi dlouho mít budeme no . ale je to výhra. že?? já nevědělaž e máte 1+1 to musí být náročný
5. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Jako kdo dá víc na nájmu, nebo na dluhu, zadlužené jsme dávali, jen peníze se nám nedařilo sehnat ani v bankách-zpřísnilo to a tak jsme se rozhodli, že dáme jen kdo dá víc na nájem, tak to vyšlo :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni gratuluji k bytečku:slight_smile:

suny já mám asi 2 košile krajkové, ale vůbec je nenosím:grinning:...jednu jsem měla jen v tunisku, protože tam bylo šílené horko:slight_smile:
Jinak mě včera mamka seřvala, jela jsem k babičce s ní a nebyla jsem namalovaná a ona mi říka ty dbej o sebe trošku, jinak ti ten libor uteče. Nemůžeš si říct, že když si těhotná tak o sebe nebudeš dbát:grinning:...no hrozně mě sjela a babka mi řekla, že vypadám jak vygrcané zelí:grinning::grinning::grinning: to jsme rodinka co?:grinning:
5. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Suny jakto? Výhra to určitě je, ještě když Ti to pak odporodají za pakatel, tak to je úplně bomba mít svoje za směšný peníz a nemusíš si brát ani hypošku :slight_smile:
No v té 1+1 je to malé, to jo, ale naštěstí tu bydlíme jen dva měsíce a budem se brzy stěhovat... Jinak by se to nedalo :confounded:
5. lis 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
Moni děkuji :slight_smile:
No já když si nedám tvářenku, tak taky vypadám jak smrtka :frowning2: Lukáš prý, že se kvůli nemusím malovat, že se mu líbím i tak, ale věřím, že když se načančám, tak se cítí vedle mě líp :grinning: :grinning: :grinning:
Ale těším se až začnu zase chodit na solárko aspon 1x týdně. :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
Mony nic si z toho nedělej já se taky nemaluju ale mě to neba když jdu jen někam když je nějaká oslava tak to se přikrášlím ale jinak ne. já neívm jak ten smrad z těch bramboráků mám dostat pryč.

My se stěhovali z podnájmu 1+1 v březnu to bysme s mimi nedali navíc to byl starej byt ale dobrý prachy za nájem no ted dáváme víc.
tady ty žádosti jsou dlouo
5. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Aha, no je to škoda, ale snad se brzy dočkáte a budete mít "svoje" ........
Nám to vyšlo skoro po 4řech letech, tak proto se tak radujem :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
Jasný však vám to moc přeju :grinning: to je dobře bude to fajn akorát to budeš mít takový nahonem než porodíš :grinning:
takže vánoce v novým to je bomba
5. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
moni jojo to mi říka taky libor, ale bez tak se pak otáčí za těma zmalovanýma ....:grinning: no ani nemluv já jsem bílá jak stěna, potřebuju trošku chytit barvu, je to děs. A hlavně se těším až si budu moct oblíct své staré věci:slight_smile:

Jinak Moni já dnes zjištovala statistiku jmen, kolik jich dali maminy za rok 2009 v našem kraji. Známa dělá na uřadě a pasala jsem si s ní a říkala, že Patriku bylo jen 23 :slight_smile:..Takže jich tolik až nebude:slight_smile:....ale na holčičí jsem se neptala, víš co mě zajimají ted jen ti kluci:slight_smile:
5. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
holkýýý já si normálně už neostříhám pomalu nehty na nohách ty jo to je děsný fakt.
5. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
suny neboj nejsi v tom sama :grinning:
5. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
no to já vím ale je to síla pomalu zjištuju jak mám omezený nekterý pohyby. holky já dneska snědla půl tabulky čokoládyto sje nikdy nesnědla ten zánět mám z toho beztak když ono je to dobrý. a tak jsem měla aaspn jedno jabko
5. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
vy už tu nejste???
5. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jsem tu sama :frowning2:
5. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Holky, u těch vašich zpráviček se dobře bavím :grinning: Doma namalovaná nechodím a někdy se i v zrcadle leknu :grinning: Takže, když někam jdu, tak se raději něčím máznu, jinak bych nechtěla vidět ty reakce okolí :grinning:

Suny, já jím sladké taky dost...a to mě teprve čeká ten test na cukrovku :confounded:
5. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Moni jo? Tak to je supér, ale stejně se rodí dost dětí, tak si myslím, že za chvíli se všechny jména nakupí :grinning:
Suny moc práce mít nebudu :slight_smile: Nábytek se přestěhuje jen tam, to já stěhovat nebudu, jen vybalovat a uklízet taky né, poprosím mamku, ta nám pomůže.... Takže na mě bude jen to vybalování, tady máme vybalené jen věci , jinak vše zbalené.
A malému načančám jen pokoj :slight_smile:
Přidala jsem břuch :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
Moni, ty máš teda parádní pupík :dizzy_face: A těch věciček co máš :dizzy_face: Krásné :wink:
5. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
luci já jim taky hafo sladkého a cukrovka byla vklidu:slight_smile:

Moni já totiž zjištovala kolik je Matyášů a kolik Matyasu. Tak Matyáš je 43x a Matyas 5x. Libor vypadá, že by se k tomu jménu i přiklonil, ale zase by malý neměl v kalendáři svátek:frowning2:..tak to je blbé. Tak přemýšlím ještě o tom Denisovi i když mám strach, že mu budou děti říkat Denis penis :frowning2:
5. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Luci děkuji. No já mám volnější 2 svetry, které často nosím a už mi z nich vylízá břuch :frowning2: Tak mi dala babička 2 svetry, že je budu mít dobré a mám je nosit co mi koupila, tak doufám, že vydrží :sweat_smile:
Suny víš co mě ted došlo, že máme ko pátek 13 :sweat_smile: Tak hlavně v ten pátek bud na sebe hooodně opatrná
5. lis 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
Holky, taky to máte tak, že jeden den cítíte mimčo hodně a druhý den nic moc? Mě vždycky jeden den kope téměř celý den a další den ho ucítím třeba jen párkrát :pensive:
5. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Luci mě by se víc líbil Matyaš, nebo Matyas než Denis, ale záleží na Vás. :wink:
Kdyžtak by jste slavili svátek na Matyáše :grinning:
5. lis 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
Luci mě ten test na cukrovku taky čeká.

Mony krásná břišánko.
a ty věcičky jsou bomba. :grinning:

Mony ježiši no tak to je v prdeli, pardon. chjo teda to jsme si vybrali no nic no. snad bude všechno ok, já se těch kontrol bojím jak čert kříže fakt.

Jinak mě pořád pobolívá dole v podbřišku holky nevím co to je už druhej den.
5. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Mona, mě se Denis líbí moc :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Luci jo mám to taky tak, včera jsem ho cítila mín a dneska kope jak střelený(á) :grinning:
Ale pokud sedím, tak to cítím víc
5. lis 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
Suny neboj vše bude ok.... Pro nás to datum nebude nic znamenat :wink:
Mě včera ráno v 5 zvbudila bolest v podbříšku, bylo to šílené, chodila jsem po bytě, za chvíli to přešlo a šla jsem si zase lehnout, ale myslela jsem, že mě upadne spodek.
5. lis 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.