• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni, mě dneska právě moc nekope, snad až si lehnu, tak se projeví :wink: Ale včera mi dával pořádné pecky :grinning:
5. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Luci, tak musím ho nechat taky odpočinout :grinning: Třeba spinká co ty víš :slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
musíš :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
Moni a bereš stále to magnesko?
5. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Holky, tak jsem se dověděla, že 3 mé známé čekají mimča :wink: Dvě jsou v 6tt a ta třetí je v 9tt, no...abych pravdu řekla, tak jim moc nezávidím, jsem ráda, že už mám ty začátky za sebou...Ale je fakt, že si tím musí projít každá těhulka :wink:
5. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Moni Matyáš není v kalendáři právě, je jen Matěj, ale toho už máme v rodině. mě se to jméno líbi moc, ale zase nechci malého ochudit o svátek.

luci jojo denis není špatné a hlavně libor by měl i radost. Musím si to nechát ještě rozležet v hlavě a libor tvrdí, že to ovíkendu už konečně pořešíme, tak jsem zvědavá.
5. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Luci, jo jo beru, pročpak ? :slight_smile:
Moni, aha, tak to je blbé no. Však uvidíte, něco určitě vyberete :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
Moni, jen tak...já ho beru taky, na ty bolesti břicha...jen si říkám, že je mám občas takové, že to Magnésko nějak nestíhá :sweat_smile: :wink:
5. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
No taky mám někdy ty bolesti, ale myslím si, že to nebude magnéskem.... To je asi běžné, když je máme všechny... A dr. Ti říkal né, že je to běžné, teda já doufám, že to běžné je :slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
5. lis 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
Moni, říkal mi, že je to běžné, ale že by to Magnésko měla pomoct a někdy se mi zdá, že je právě na některé ty bolesti krátké :wink: Já měla takové bolesti, že jsem nemohla vstát z postele a chodit....při kontrole bylo vše naprosto v pořádku...doktor říkal, že je to prostě normální :wink:
5. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
holky já ted objednala na tom www.kojenecke-oblečení.eu
a ted nevímjsem odeslala objednávku a nevím jeslti to mám zaplatit už tedka nebo mámn a ně čekat???
5. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
moni hezké ty zahradníčky:slight_smile:

Holky začínám mít depky z toho, že mi toho ještě dost chybí. Kdyby mi ten kretén dal peníze, tak už dávno nakupuju, ale takhle musím čekat :angry: . mamka říkala, že si mám říct co chci k Vánocům tak si asi spíš vyberu něco pro malého:slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Tož jsem to zaplatila tak doufám že mi to dojde ještě bodynka a konec. :grinning:
jdu vás dočítat ted jsem objednávala ty dupačky.
5. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Luci, mě dala magnézko proti tvrduntí bříška a křečím-ty nemám, tak nevím jestli to je i na bolesti, ale jak ti to dal i na to tak asi jo. Neboj pokud Ti říkal, že je to normální, tak to tak bude, jen by bolesti neměli být dlouhé a časté.
Moni děkuji. Taky nám toho chybí docela dost a mám z toho už hlavu jak balon. Taky řeknu rodině, že spíš než mě at koupí miminku :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
Mony krásný lacláčky, já furt nevím jak se na té aukci orientovat. chjo.
Ty bolesti snad přejdou je to tupá bolest no ale chvílama nefurt. hlavně když si stoupnu ale asi jak sjem doma se moc pozoruju.
Magnézko nemám jen piju magnezku .
5. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jinak my co dostaneme peníze na vánoce tak dáme na malýho jsme se tak domluvili.

já furt nevím jeslt je to normální snad jo no
5. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Suny aukce jsou jednoduché, to se naučíš, máš vše popsané co máš dělat :slight_smile:
Já dostanu peníze určitě na narozeniny a Vánoce od tatky a babičky, tak to asi použiju na postýlku, já tak nic nepotřebuju, nebo na ten kávovar DOLCE GUSTO moc ho chceme tak uvidíme, jak s penězi co všichni dostaneme naložíme. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
No budete zařizovat i pokojíček to taky spotřebujete náký finance.

Já ty manželovi šipky fakt nesnáším. jsem tak vytočená. a má utrum dneska tam byl naposled. jsem tu sama pořád a když by moh přijít z práce dřív tak jde na šipky. ale už jsem mu to zatrhla a má to :angry:
5. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jo no, do pokojíčku musíme koupit psací sttůl-zatím dostaneme od mamky než mu koupíme nový, komodu a skřín a nějaké poličky. Jinak nic, nechci aby to měl napráskané nábytkem, aby měl prostor na hraní hlavně. Jinak takové obrázky na zed a ták to budou maličkosti ty detaili výzdoby :slight_smile:
Neboj příjde Ti
5. lis 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je radost ty obrázky a tak no. to už půjde samo. mamka je hodná, že vám tak pomáhá.

Příjde ale má utrum už mu to trpět nebudu. prostě to je pořád něco. no.
5. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
holky co říkáte na tu deku???...nemám ještě žádnou....

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4291126
5. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jo mamka co bydlíme sami je zlatíčko, jinak těch 5 měsíců jsme si lezli na nervy, ale nedivím se :wink: :grinning:
No já mám někde zbalený obrázek na zed medvídka pů, tak mu uděláme koutek hrací a nad ním budu kreslit, jen to bude pěkná piplačka a pak koupíme borduru a pár těch obrázků na zed :slight_smile:
Jo jo já to znám, teda znávala a ještě horší věcí co mi dělal drahý :sweat_smile: :grinning:
5. lis 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny s tím nic neuděláš, přítel taky pořád něco dělá a já doma nadávám, ale já nadávám jenom proto, protože nemám co dělat a hlavně mám ty těhu nálady. Ale chápu ho, že se musí taky někdy odreagovat a mít nějaké svoje koničky, ono když ho nechám tak, tak je doma i všechno ok a když ho doma držím násilím, tak se stejně hádame. Takže já mu už nic neříkám, ale až se narodí malý tak samozřejmě budu chtít, aby byl s námi a tak občas něco podnikne sám.
5. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Mony je hezká ale podle mě drahá.

Mony no manža to je případ už se nebudu vyjadřovat. a je to no. nemá cenu to rozebírat.
ale má to už zakázaný a on ví že když půjde tak mu dám klíče do zámku a basta
5. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
drahá??? ona vyjde i s poštovným na 259,- a je hlavně velká....no nevím jak se ty ceny moc pohybujou, ale zdá se mi fajn....
5. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
MOny mě by nevadilo že jde hrát šipky ale jak smrdí z té hospody všechno musí hned do pračky a to mě sere peru jen kvůli němu, jsem fakt nasraná a hodně si to zas vyžere až dojde mám toho dost.
5. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Moni už jsem na ní koukala předtím je moc hezká. Když budeš dražit tak né za moc, ona jinak stojí na mmb 230,-
5. lis 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz
Mony já mám deku tady od nás velkou za 100. tak nevím no zdá se mi to hodně ale to je asi věc názoru. ale je pěkná :grinning:
5. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Suny tak to já peru strašně ráda :slight_smile: Fakt, hrozně mě to baví jak voní celý byt, jak vyprané prádlo věším a je pak vonavoučké a ták, kdyby to nežralo energii a vodu, peru furt :grinning:
5. lis 2009 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.