• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No jenže to jepračka jen pro něho no. a to mě sere když mám všechno čistoučký a on přijde a zase znovu prát ot jeho gatě mikina tričko všechno no. prostě mě to štve. a když to nevyperu hned tak to nechá ležet na balkone třeba týden.
5. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Moni no je ještě tu aukci nikdo nepotrdil ani. Tak uvažuju a u nás se někde dají koupit pěkné deky?? Mám jednu deku tenkou a malou za 50kč v akci, ale ta je tak do autosedačky, ale ještě nemám nic do kočárů. Kolik těch dek vůbec budu potřebovat??
5. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Mony já budu mít jednu malou, pak dvě velký jednu do kočárku a jednu na sedačku když si malej bude hrát s hrazdičkou. takže asi 2 velký určo no. ale fakt záleží jak to chceš no. a možná ještě do postýlky ale já už doma nějaký asi dvě mám.ale už dýl tak je možná v nouzi použiju i na malýho.
5. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak já mám dek dost po malém asi 3jo a jednu hrubou.
Jen si chci do kočáru koupit set polštářek a peřinku
něco takového
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6689479&tab=1
líbí se mi vzor úplně dole předposlední ten zelený
5. lis 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je krásný. a je potřčeba do kočárku polštářek? já asi nebudu kupovat ani peřinky nebo se to má,??
5. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Kdyby holka tak bych chtěla růžového sloníka :grinning:
5. lis 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz
Kdyby holka no snad vám to vyjde. :grinning:

Já se jdu sprchnout a lehnout si nevím co to břicho je a mám fakt strach.

tak papa
5. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Polštářek mít v kočárku nepotřebuješ, ale vypadá to líp když ten poštářek postavíš za hlavičku jestli mě chápeš.
My to tak měli u malého, jen jsem měla set, nějaký divný, protože se zapral a vyhodila jsem to asi jak měl malý půl roku ani né.
5. lis 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni já se právě na to dívala před chvíli a právě jsem čuměla, že se to už dělá do kočáru, ale to je stejně nejlepší vybírat až když už víš jakou budeš mít bravu kočáru at se ti to hodí. No já fakt nevím co pořídit, jsem z toho jelen:grinning:
5. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Suny já budu ráda i za chlapečka, malý bude mít partáka :wink:
Neboj běž si lehnout a snad Tě to přejde, papa
5. lis 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz
Moni my nebudeme kupovat kočár modrý nebo růžový, mě se strašně líbí zelená barva a ták, takže kdyby to byla holka tak i tak bychom koupili růžovoučký set, co máš v kočáru tak to už je jedno. My měli u malého modrý kočár a žluto-zelený set a nevypadalo to blbě.... Ty barvy pak už nějak půjdou k sobě :wink:
5. lis 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny tady je ten fusák, který jsi chtěla http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26298713&tab=0
5. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
aha suny už tu není:grinning:

Moni já vím, že některé barvy jdou k sobě, já bych stejně asi volila nějakou béžovu, aby se to opravdu hodilo ke všemu. No, ale když pořídím tohle do kočárku tak mi stačí jedna deka ne? No já fakt nevím:grinning:...nevím co dřív kupovat. Chybí mi vanička, povlečení do postylky, kojo podprdy, kosmetiku chci kupovat až naposledy. Vůbec nevím co sebou do porodnice, no hrza, mám z toho hlavu v pejru:grinning::grinning:
5. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
No myslím si, že jo , že by jedna deka stačila :grinning:
Já kojo podprdu neměla, měla jsem obyč nevystužené a šlo to, takže uvažuji, že i tedka nebudu kupovat nevím uvidím. U malého se mi dobře kojilo s obyč. podp... tak bychom to přežili i ted :slight_smile: Uvidíme.
Do porodnice to máš čas, to potřebuješ, vložky, 2x noční košili, přezůvky, kalhotky :grinning: Třeba nějaký krém na bradavky, a ták... Nechce se mi to ted hledat v knížce mám to tam napsané ..
5. lis 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
no já myslela, že ta kojící podprda musí být v nemocnici právě. Tak to bych si třeba koupila jen jednu a použivala normální podprdy. Moni já vím, že je čas, ale už ted mám z toho depky:grinning:
5. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Né to není podmínka, je to všude psané, ale podmínkou to není, to je věc tvoje jakou budeš mít podprdu, mě nikdo nic neříkal a nebyla jsem jediná za tu dobu co jsem tam ležela jich bylo dost co je neměli a nikdo nic neříkal, hlavně , že máš prso venku a kojíš pohodlně :wink:
5. lis 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Aha tak to joo:slight_smile:

nic valím spát, už se mi otvíra huba:grinning:...dobrou noc :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

no, ja mela teda noc. Sla jsem ve 2h na zachod a pak neusla do 4:30, vopruz. Tedka jsu zase jak pomlacena. Snidam a za chvilku jdu na krev na stitnici, pak jedu rovnou k te kamosce na obed. Uz se tesim. Po ceste chci koupit jeste nejaky zakusek.
6. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak já včera vytuhla a vedle sebe notas :grinning: Ve tři jsem se vzbudila a vypla ho, dlouho se mi nestalo, že bych tak během chviličky zaspala :sweat_smile:
Co máte dnes v plánu? My celkem nic, něco na mě leze :frowning2: Tak snídáme a uvařila jsem si čaj. Půjdem pak po o až se vyspíme na krátkou procházku. A zítra jde malý k mamce do neděle, měl jít už dnes na celý víkend, ale říkala jsem, že jen zítra at ho brácha nezdivočí a nezačne zase kuckat :slight_smile:
Já si jdu asi číst časáky co mi dala kamarádka, máma a já :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz
ahoj moni, tak pekne odpocivej.
6. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky, já jedu za chvili s mamkou nakupovat, motá se mi hrozně hlava, je mě blbě,a le někdo mamce musí pomoct na ty narozky koupit věci no. taky to na ni nemůžu nechat.
6. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Tak nejedu mamka to pokoupí a pak přijede za mnou. aspon tady ve městě u nás jí pomůžu s vínem a tak.
štve mě to jsem fakt jak neschopná a mamka mi hrozně pomáhá. je to strašný chudák se dře a já se tu válím. ty jo poslední dny fakt depka jak kráva.
už fakt nevím co.

Mony, díky za odkaz na fusak ale ten už máme doma asi dva měsíce naštěstí. ale děkuju.

Mabe, co výsledky???
6. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj suny a mabe :slight_smile:
Jo no mabe máš ty už ty výsledky? :slight_smile:
Suny neboj, mamča to určitě chápe, někdo to tak prostě má, že je mu v těhu zle a někomu zase dobře :wink:
6. lis 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
Mony mamka to chápe ale mě samotnou to prostě mrzí, je to fakt na prd no. :frowning2:
jsem z toho smutná a řvu tady do kapesníku. prostě blbý no.
6. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Suny, myslím si, že se zbytečně stresuješ :wink: Jsou i horší věci.... Když to mamča chápe, tak bych se zbytečně nestresovala.
6. lis 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
No mamka jo ale mě to štve no co si pobulím do toho to břicho. fakt bomba. ale dneska a včera jsem byla na záchodě po 5 dnech tak si mylsím že to může být i z toho. fakt nevím.

navíc chytám nějakou rýmu, je mě pořád zima a nemám teplý kalhoty tak budu asi zmrzat, žádnou podzimní bundu nezapnu, jejda depka.

Mony a co vy budete dělat?? tady prší a je pěkně hnusně
6. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Suny já když nejdu na záchod 2 dny tak je to znát, takže 5 dní se ti muselo pěkně ulevit :slight_smile:
Kalhoty si nějaké koupíš....
My celkem nic, koukám na obrázky na zed pro malého na mmb, před chvíli jsem uklidila a sem mi přinese malý něco a hrajem si....
Tady je celkem hezky svítí sluníčko, ani zima ani teplo tak akorát :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
Mony včera trochu dneska víc. ale fakt jo, čeče 5 dní je síla no.
Kalhoty mít musím jsem jak chudá příbuzná a zkusím si koupit tu těhu podprsenku a do toho ty vložky, páč dneska ráno jsem měla noční košili zas mokrou nechápu to.

To je v háji, tady prší je hnusně mlha, a to jsme jih, tak si to tam užívejte, mě už je trochu líp, tak se chystám až mamka zavelí tak at jsem nachystaná. ale to tak ještě hodku. malej zas kope do močáku.

Mony prosímtě stává se ti , že jdeš třeba na záchod a za 5 minut musíš zas a to jsi třeba nic nepila? já se kvůli tomu bojím chodit do města jako u nás tady totiž žádný záchody nejsou. tak nevím jak bych to udělala.
6. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Suny no sama se divím, jak se tu počasí drží.
No mě se to stává často, asi mímo tlačí na močák, jdu na záchod a za chvíli zase, protože mám nutkání čůrat, ale vyčůrám jen kapku a furt mám pocit, že mám plný močák :grinning:
A to bude už jenom horší. :confounded:
6. lis 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
Mony to jo ale do města s tím to je na šaškec.
No já měla problémy s močákem od malička. tak si zvykám ale je to fakt že u mě to má horší průběh páč já fakt musím si myslím že se jinak počůram a to hned no že nevydržím. navíc když jdu po 5 dnech na záchod tak pak lítám celý dopoledne na malou nevím jeslti se to tam nějak uvolní či co. nechápu.

Dneska máme 23+6 a zítra začínáme 25tt to fakt letí
6. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.