• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe jasan ty to máš to třetice všeho dobrého.
No mě nezbývá nic jinýho než doufat že to bude ok, ted už s tím nic nenadělám a zbytečně se budu stresovat.
holky já mělá ráno jeden chleba na snídani pak banán a ted tak hodku zpátky trohcu toho rizota, ted přemýšlím že si dám jogurtový nápoj ale neměla jsme ho od začátku těhu tak abych se nepos .......la cha cha :grinning:
9. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Moni, vždycky jsem se ozvala já, že se stavíme, tak je ted řada na Tobě :wink:
Za chvíli vezmem psa a jdem se projít. Kašlu to, venku je hezky a my sedíme doma. Malý jakž takž v pohodě, smrká už minimálně, tak zajdem na procházku si vyčistit hlavy a já trochu se probrat :grinning:
9. zář 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
suny, to si teda malo jedla. ja rano 2 rohliky, pak obed: hranolky, cina, rajce po spani: trosku obedu, tedka pulku bananu a za chvilku si dam s manzou jeste par hranolek. pak si dam jabko a jogurt. asi pujdem na ty broskve a k tchanovcum se odreagovat.

dedovi uz je asi fajn, lita po zahradce za barakem. to jsou proste extremy. jeden den umira a pak uz nevi co roupama, takze zas tak strasny to asi nebylo.
9. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
Mabe ale máš o starost mín když ho vidíš čilého je to fajn. budeš mít dneska třeba klidnou noc.

Jjojo já strašně málo jím no ted přemýšlím že si něco dáma le začíná mě bolet fest hlava jeslti jsem vypila půl litru tak je to moc. to zas bude migréna na 3 dny
9. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
suny, je potreba pit. ale ja s tim mam tedka problem. nic me nechutna. dzus kyselej, voda se sirupem nechutna, mineralka - moc bublinek, caj me leze krkem. fakt nevim, co mam pit. mozna si koupim ledovy caj nebo ja nevim. :confounded:
9. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
jj ten jsem pila taky chvílama jen trochu no.
je to málo ale já prostě tedka jsem s tím pitím asi jako ty na štíru no. tak do sebe láduju magnesii tak uvidíme ale migréna bude to cítím choj
9. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
neco si budu muset koupit jinyho.

suny, a ty trpis migrenama?
9. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Ty vole-pardon, ted ve zprávách byla "matka" co týrala tu 10ti letou holčičku, tak tu znám :frowning2:
Jak jsem bydlela u mamky tak bydlela v Zábřehu v Metalurgu a věčně seděla v hospodě s cikánama :confused: :confused:
To je svin. :angry:
9. zář 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i. ty lidi jsou hovada :angry:
9. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
jj dřív sem je mívala tak jednou za půl roku a ted v těhu skoro každej týden no. je to od krční páteře ale začne mě bolet vždycky ani nevím kdy no.

Mony cože???? to je hrozný

tu matku v uvozovkách jsi vystihla přesně ku....a jedna.
9. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Jsou a víš kolik jich tam je? To je nejhorší hotelák co znám a ty cikány se neserou- zprominutím, ty děti tam bijou, řvou po nich a ták :confounded: Je to děs a smutné a takovým byl vybrala spodek-pardon.
Pádíme ven stím psem. Tak za chvíli, zatím pá
9. zář 2009 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je fakt otřesný. by neměli takový lidi mít děti vůbec. kreténi pardoooon
9. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
m.o.n.i. chapu tvuj nazor. poctivy lidi nemuzou mit deti nebo maji potize a oni .... :angry: a nevazi si toho
9. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Mabe přesně tak sjou to prasata takhle zacházet s děckama navíc otěhotní ani nevím jak a my se tady klepem a iony porodí zdravý děcka
9. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
suny, presne tak, ten svet je proste nespravedlivej
9. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
JJ je hodně nespravedlivej, a nechápu a nepochopím proč to tak je no. stejně tak i ty chudáky v africe co nemají co jest.
ael veselej ted jsem si dala chleba se sádlem jen teda sádla milinko a dobrý. toho rizota bylo vfakt totiz málo
9. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
Vy jste mě tu nehaly samotnou se bojím :grinning:
9. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
nene já byla jen se psem venku, už se ozyval:grinning:
9. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
jéé nejsem tu sama
už jsem se začínala fakt bát. jsem z té procházky uplně celá vyřízená
nemůžu si stoupnout pomoc co to je?
9. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
neboj, už jsi velká holka:grinning:
jak to, že si nemůžeš stoupnout, to je divné ne???
9. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
no stoupnu si a do noh mě ze zad vystřelí taková bolest že si musím zase lezhnout nebo sednout. :angry:
9. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
tak prostě nestuj, co ti mám poradit :grinning: ...A kdy ty si vyfotíš pupíček at vidíme jak rosteš:slight_smile:
9. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
JJ já bych ho vyfotila ale neumím to přendat z fotáku do notasu
ale neboj manža mě to vysvětlí
jinak je to špek jak kráva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Tak jsme zpátky a jak naschvál dneska nedávají ulici a od té doby co jí dávají jsem jí pořádně neviděla a dneska jsem na ní spěchala a je tam prd :angry:
9. zář 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
no jo je tam mony fotbal no ale zítra je ulice dvojitej nášup :grinning:
9. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
suny ok budu se těšít:grinning:

moni ty se díváš na ulici? to bych každy den asi nezvládala se dívat, ale věř mi stačí se dívat jednou za uhersky rok a tam se stejně nic neděje:grinning:
9. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Mony mě ulice teda baví a je to jedinej seriál co sleduju pravidelně, ordinaci už moc ne. jinak se na nic jinýho nekoukám, přátele mě skončili tak fakt jen tak ulice. a je to odreagovačka.
9. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
suny no já mám v compu všechny díly od přátel a už je sleduju po třetí:grinning:...a je fajn, že nejsem závisla na čase, ale kouknu se kdy chci, potom si ještě stáhnu Gilmorky a budu sledovat dál:grinning:
9. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
jj gilmorky jsou taky dobrý ale přestala jsem je sledovat když šla rori na výšku pak nevím vo co go :grinning:
9. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Moni a proč by ses nezvládala dívat? :confused:
Mě to baví a taky to je pro mě odreagování za celý den, kdy lítáš kolem dítěte, mluvíš sním pořád dokola, pořád mu něco vysvětluješ a ták , takže to je pro mě oddych ta ulice a moc mě baví :dizzy_face:
9. zář 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.