• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No jo no, něco se vydržet musí :wink:
6. lis 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
No to jo ale já mám pocit že už to nevydržím :grinning: to jsou fakt teda situace.

ty jo tady je čím dál větší tma nebo co. mony jak to máte vy s kolotočem nad postýlku??

my asi místo něj budeme mít toho usínáčka ale neívm jeslti jsi koukala na odkaz.
6. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Suny my máme kolotoč nad postýlku po malém, mám ho v albu vyfocený.
Jo koukala jsem, vypadá to hezky :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
tak přemýšlím co bude lepší ale dáme asi toho usínáčka a uvidíme. půjdeme ho koupit brzo a budu s ním asi usínat já :grinning:

Jinak máme jen zatím chrastítko s žirafkou a hračku na kočárek a pak toho usínáčka jinak asi zatím nic.

Tak už přemýšlíš jak budete zařizovat novej byteček??? teéééda manža pro tebe překvápko pak ty a to překvápko z bytem to je super. :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Suny vypadá hezky ten usináček, tak záleží na Vás. :slight_smile:
My máme chrastítka po malém, musím roztřídit mu hračky a vyndat ty miminkovské a ještě něco dokoupíme.
Jo tak my budem jen malovat, jinak nábytek odsud se převeze tam. Pak dokoupíme jen tu komodu a 2 skříně a zbytek co nám bude chybět pak po novém roce... :slight_smile:
No nějak se nám začlo dařit , ale bylo na čase po tom co jsme si prožili :grinning: Jak se řík všechno zlé je k něčemu dobré a začíná se blýskat na lepší časy
6. lis 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je moc dobře ono když je toho na člověka moc tak to stojí za houby. a do toho to počasí člověku taky nepřidá.
jo já zapomínám že máte spoustu věcí po malým. já právě přemýšlím s čím si bude a v kolika měsících to malý hrát a jak to poznám. ty jo teda .
6. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Suny poznáš to tak, že budete kupovat hračky od určitých měsíců co se Ti líbí. Nekupovala bych u tamanů, ale v hračkářství kde mají u hračky i psáno od kolika měsíců je vhodná pro dítě :wink:
6. lis 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
No u tamanů to rozhodně ne, chci jen kvalitní a vím že tam nesjou ftaláty jo takhle to funguje??? tak to je pak super. dík za radu. ty jo fakt si připadám že to nezvládnu. toho dle se zatím bojím víc jak porodu. ten je totiž snad ještě daleko.
6. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Suny v klidu, zvládli to jiné tak i ty :wink:
Když jste chtěli miminko tak jsi musela být na to připravená, je lepší fakt o něm uvažovat až když si připravená, než nepřipravená
6. lis 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
No to jsem si myslela že jsem. :grinning:

a taky v 26 letech už bych na to mohla být připravená, strašně se těším. asi mám obavy jen tedka.

tady začlo strašně pršet no to bude bomba v tom chodit, ještě že máme obr deštník.
6. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Jdu vás pozdravit...o půl 12 pro mě dojede taťka a jdu k nim na oběd :wink: Ještě ale musím povysávat a utřít parapety :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem přesazovala květinu a bordel, jako bych takdy měla zahradnictví :grinning:
Mějte se hezky, ukážu se odpoledne :wink:
6. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj Luci, tak to si pořádně užij ten obídek.a s uklízením to nepřeháněj. prostě to na tebe stejně počká. :grinning:
6. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Suny to bude v pohodě :slight_smile:
Luci ahoj, užij si návštěvu u vašich :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
Kde jste?? Já si poklidila kuchyn :slight_smile: A vařím uzené žebra ..... A tak nějak se zatím nudím... :grinning:
6. lis 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já ráno vstala kolem 9, posnídala jsem, zašla se psem a koukla na film. A ted studuju povlečení na netu:slight_smile: Dneska je u nás krásně, tak přemýšlím, že se s Jerrym půjdeme někam projít, možná na louku at se vyběhá. Kolem 4 mi přijde bobešak z Prahy a pojedeme nakupovat dárek pro tchyni, zítra má narozky. Tak bych se dneska až tak nudit neměla:slight_smile: Výjmečně:grinning:...jen nevím co uvařit :confused:
6. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Moni a co jí budete kupovat, moje mamka má příští týden nározky a vůbec nevím co jí koupit. Všechno má, tak nevím :confounded:
6. lis 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni my zatím vůbec nevíme. Libor říkal, že bude volat segře a poptá se jestli neví co jí chybí, tak uvidíme, jinak vezmeme to co nám cvrnkne do nosu:grinning:
6. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
No taky vůbec nevím, kosmetiku má, oblečení taky, uvažovali jsme, že jí dáme peníze no nevím, půjdem kuknout do obchodu a podle toho uvidíme.
6. lis 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Taky to tak dneska vidíme, já už ted mám depky co komu k Vánocům, hlavně tatkovi, tomu jsme se v loni nějak nezavděčili:frowning2:....Asi začnu zase dělat květináče, babičce a mamkám by mohl udělat radost, když mají rády všechny kytičky:slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak my každmá nějakou maličkost tak max.do 300,- , protože je nás hodně a máme ještě malého, ted ten byt, kde taky tedka něco musíme investovat, takže jsem zvědavá no :grinning:
Ale všichni to chápou, že vydělává jen Luky. Hlavně aby měl malý radost a ostatním nějaké maličkosti i to potěší :slight_smile:
No Vánoce za měsíc a půl :frowning2: Toto uteklo. Zítra zajdu už něco koupit malému do shopinu, nějakou tu pistol, meč a ták, se pokukám. At toho nemáme pak moc.
6. lis 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak to já všem taky řekla, že bohužel u nás budou vánoce chudé. Bůh ví totiž jestli mi ten kretén dá ty moje vyplaty. Tak se taky vše bude podle toho odvijet. Musím se jich poptat co jim chybí at hlavně nekupuju kraviny. Ale ten čas opravdu strašně letí ani se nenadějeme a bude po Vánoci a novém roce a můžu se pomalu připravovat na porod :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
No ani nemluv, tak já se na porod připravovat nebudu, vím co mě čeká a snad to bude tedka lepší :grinning:
Ale to tak uteče, že budem rodit :grinning:
No to je mazéc stím šéfem, se divím, že ještě funguje ta firma
6. lis 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
No já hlavně myslím připravovat psychycky, začinám mít docela strach, ale pořát si opakuju dokola, že když to zvládlo tolik ženských tak musím taky:slight_smile:..Já se právě ptala mamky jaky byl pro ní porod nejhorší, u mě neví já jsem byla císařem, ale Marka s Marketou jsem chtěla porovnat a říkala mi že Marka vyprcla ani nevěděla jak, protože měl jen 2,70kg a segra prý byla složitější protože ta měla 3,30kg myslím a navíc mamce už bylo po 30citce, ale říkala, že všechno se dalo vydržet. Tak jí budu muset věřit:slight_smile:.....jen se ještě modlím, aby byl malý dobře otočený a nemusela bych jít taky na císař, to bych tam ani nešla:grinning::grinning:
6. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
No snad nebudou žádné komplikace u nikoho aby nebyl císař :slight_smile: Ikdyž co tak slyším, je to prý lepší... :grinning:
6. lis 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni tak já nevím jak to je v dnešní době ty císaři, ale mamka říkala, že cisař takový nevnímáš, ale potom jak se vzbudíš tak to jsou šilené bolesti, než se ti ty stehy zahojí a nemůžeš prý ani chodit, tak doufám že to tak mít nebudu, navíc možná bych si chtěla užít ten normální porod, abych malého viděla, i když prý se v dnešní době uspáva jen spodní čast těla když chceš a může být i u toho chlap, tak fakt nevím. Každopádně at se nám to vyhne radši:grinning:
6. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
moni tak věř, že když ti spodek nastřihnou tak to taky pěkně bolí, nemůžeš sedět, jen ležet a ještě si musíš najít polohu tak aby tě to nebolelo, jak jdeš na záchod na malou tak auva auva , tak to výjde nastejno :frowning2: je to bolestivé tak i tak.
6. lis 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
no jo no, člověk si nevybere :angry:
6. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Dobré ránko :grinning: my ted vstalli, dáme si něco na sváču a valíme ven :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte devcata, slysely jste ten obrovskej sutr? :slight_smile:
6. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
mabe takže vysledky už přišly a vše je ok? :slight_smile:
6. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.