• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
monako :wink:
6. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
cekame zdravou holcicku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
supéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér, gratuluji moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
moni, diky moc. jezis, uplne jsem takova uvolnena. ne ze bych zkakala do stropu, ale takovej klid mam v sobe. :slight_smile:
6. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
a to jsem se jeste dozvedela dalsi vec. kamoska u ktere jsem byla je v 15tt. mely taky toho hodne za sebou: 1x MA, manza uplne spatny spermose a tedka byly na umelym. ona me to potvora rekla az ted. takze budeme mit mimisky skoro spolu - je to moje nej kamoska. :slight_smile:
6. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
mabe tak to máš super. U mě jsou taky skoro samé těhule, takže nebudu sama :slight_smile:
6. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
to jo, jsem moc rada. co se tady jinak delo celej den? co jste tady delaly?
6. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jsem zpět z návštěvy...zase přejezená až hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Mabe, já mám takovou radost, až jsem teď upustila radostnou slzičku :dizzy_face: Moc gratuluji!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
luci, dekuju, ale kvuli me nebrec. :wink: ja jsem taky uz spokojena, holcicka moje mala. :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Co to čtu?? ted zapnu počítač a čtu že vše je ok. a brečíííím

Mabe mocinky gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Mabe, je to úžasná zpráva :slight_smile: Maličká bude šikulka s krásným nosánkem :dizzy_face:
6. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahoj Luci tak co jste dneska dělali???
6. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
suny, ahoooj, nebrec, to jsem nechtela. :wink: :grinning:

Luci, bude to nase princeznicka. :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
akorat me boli dneska v krizi. rano jsem sla na tu krev na endo a pak rovnou ke kamosce. takze jsem celej den nelehla a porad neco delala, tak ty zada citim.
6. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Mabe radostíííííííííííííííííííííííííííííííííííí to můžu to je zdravý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to je bomba pecka, už jsem to oslavila dala jsem si čoko koktejl s Kubíkem na Aničku.
6. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj Suny :slight_smile: No, jsme jen jedli a vysvětlovali :wink: Taťka si s manželkou koupil nový notebook a tak jsme mu všechno ukazovali a tak :wink: Pak jsem doma utřela prach a umyla koupelnu a teď ležím a u telky...K večeři si asi uděláme párek v rohlíku...mám chuť :grinning: A co ty? :wink:
6. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
ja vim, radosti muzes. :wink: tak to ma kubik urco radost z koktejlu. :grinning:
6. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
ja holky taky budu jenom lezet. na ulici zalehnu a uz nevstanu. :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
akorat nevim, na co se budu koukat. :unamused:
6. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Mabe mě ráno bylo tak blbě že jsem fakt myslela že sebou praštím, depka jak hrom.

Luci ráno příšer a pak už dobrý, koupili jsme lacláčky malýmu, já mám kojo podprdu za 300 jen je mě objem malej tak mám tam cosi všitýhoa le dá se to je pohodlná, 840kč i se záručákem bomba pecká akorát je červeno šedá ale super néé?
tak mám radost. až na ty moje záda zase no
6. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Mabe jasný určo má ikdyž se dneska zase s pohybama fláká tak už jsem jak na trní zas. to je hrozný. :grinning:
6. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Mabe, jen si odpočiň :wink: A kope Anička? :dizzy_face:
6. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
suny, a z cehopak jsi mela depku? :confounded: chuderko mala
6. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
KOukám že se mi text vymazal za těch 840 je autosedačka půlroku používaná a má záručák do roku 2011 do unora. super kup
6. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
luci, kope. zacinam ji sem tam citit i mimo lezeni, ale porad to nejsou zadny slupy. takovy tlaky vetsi.
6. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Mabe mě znáš, furt z něčeho. hlavně že mamce nepomáhám a le ona mě a tak no. ale už je to lepší.
6. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
suny, to jsou ty hormony, urcite.
6. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
holky, musim si lehnout, ty zada dost boli v krizi. celej den v prachu, to je znat.
6. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
Suny, a za co jsi dala 840kč i se záručákem,..já to nějak nepochopila :confused: :grinning:
6. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Mabe já už si na záda dala termofon to je zatím jediný co mě pomáhá a balon je to hnus, já dneska od 11 do ted prakticky na nohách taky. tak utíkej a užívej si že je Anička zdravá.

Já jsem chtěla koukat na telku ale jaksi nemůžu najít ovladač. a navíc taky někdy dneska si musím umýt hlavu a vysprchovat se. se mi nechce .

a udělám si asi ten výplach páč mě to břicho chvílama fakt bolí asi z toho zánětu
6. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.