• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, už to vidím :wink:
6. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Mabe velikáááááááááááááááááááááááá gratulacééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To bylo jasný, že bude všechno v pořádku, jen ty zas... testy udělali tolik škody a zbytečně , hlavně, že to dobře dopadlo :slight_smile:
Malý je nějaký otravný dneska, už mám z něho dost :sweat_smile: Mamí, napíšem ježíškovy tak jsme psali, tak 3x, mamí přečteš mi pohádku a povykládáš mi o zvířátkách a ták furt dokola byli jsme i venku, tak jsem myslela , že na chvíli tu pusu zavře a nic, už mám z něj hlavu jak balon a do toho jsem hrozně unavená :confounded:
Ted vařím dušenou mrkvičku a uvažuji, že k tomu jen maso na pozobání :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
Luci já to pak psala níž :grinning: mě se ten text jaksi vymazal zmetek :grinning:

za autosedačku Chicco, používanou půl roku, kupovanou letos v únoru a záručák máme do 2011.
6. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Luci :wink:
6. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Mony. ale to je důležitý máš začátek listopadu a ježíšek aby dostal přáníčko včas :grinning:
6. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Suny, tak to je super kup :slight_smile:

Moni, mňam mrkvička...tu jsem dělala nedávno :wink: Lukášek je teda akční :grinning:
6. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Luci jsem moc ráda. protože se záručákem na rok a půl to je bomba. tak snad nám poslouží. aspon nemusíme kupovat novou, ty co jsme viděli z netu tak byly šílený a to stály polovinu a zničný no hrůza.
6. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Suny, fakt paráda :wink: A to jste sehnali jak?
6. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Suny no ani nemluv, je nedočkavý, že každý den mi říká co by chtěl :grinning:
Ale je dost náročný tak uvidíme co mu z toho budem kupovat. :grinning: Chtěli jsme mu koupit to mluvící auto-nakladák Rocky, ale stojí 2500 necelých a kamarádka co dělá v pompu říkala, že je to až moc předražené, že si máme počkat bud na slevy po Vánocích, že to půjde dolů a koupit mu to na nározky nebo se na něj vykašlat, že je to dost peněz a já mám strach, že ho to bude bavit týden a 2500 v prdeli.
Mluví o něm furt, že by ho chtěl,ale víš jak on je ten typ, že si s něčím hraje chvíli a pak ho to nebaví, krom zvířátek sněma by si hrál pořád. Takže uvidíme, asi od toho upustíme a koupíme mu toho králička asi. A pak pistol, meč, auta, nějaké zvířátka ještě a ták.
Luci já jí ještě nedělala :sweat_smile: Je to lehké, ale když byl doma Lukáš velký tak jí dělal on, no vlastně skoro vařil jen on k plotně mě nepustil fakt :grinning: Tak jsem na ní dostala chut a dělám jí.... Jo malý je akční až až se těším až půjde zítra k mamce a já si v klidu politám obchody a večer budu mít klid :dizzy_face:
6. lis 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
No u nás je takovej bazárek a někdy tam mají fakt super věci , ty riflíčky teda lacláčky co máme stály 120 kč a uplně nové dají se prodloužit pak hodím fotečku. no a mamka tam uviděla sedačku. je fakt super a mám z ní radost.
6. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Suny tak to je supér, hlavně at Vám slouží a jste spokojení, to určitě budete :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
Mony jako živýho králíčka??? :grinning: no je fakt že dětem se hračky někdy omrzí no. to je pravda.
Tak to ještě s manžou proberte ale je to moc penízků tak mu třeba zkuste vysvětlit že pokojíček mu vybavil ježíšek a nějakýho toho králíčka kupte. ale to mu asi nevysvětlíš . to je asi moc malej. že???
6. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Mony děkuju já myslím že jo, ale ted zas si říkám jeslti jsme ji nekoupili brzo ale asi ne.

Jsem prokoukla našeho Kubulu, vždycky když někde chodím po nákupoech a tak tak je v klidu ani nedutá. max když se mi chce na záchod tak ještě kopne potvora do močáku a kolem poledne když má hlad. a pak nic až večer když jsem v klidu tak se rozkope. ani u našich když jsem v klidu tak nic až tady doma. :grinning:
6. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Suny my mu akorát vždycky řekneme , že uvidíme co mu Ježíšek naloží a on jenom jo uvidíme.
Tak si myslím, že na Rockyho si ani nevzpomene, jen to nesmí být pořád v reklamách :grinning:
Jo živýho, chtěla bych Teddyho. Moc se mi líbí, ale to taky uvidíme, chtěla bych nějakého malého né toho velkého. Musíme si pořádně o tom popovídat s Lukášem, protože on zakrslého králička nechce, prý se o to nebude starat :grinning: Tím mě pobavil, protože dělá jak kdyby se staral i o psa o kterého se starám já, takže jsem se chlámala a on, že jsem debil :grinning: No uvidíme, něco vymyslíme. Malý by chtěl i morče, ale to já nechci měli jsme to doma a pořád kvíčelo takže to bych nechtěla. :confounded:
6. lis 2009 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz
Mony kamoška má králíčka z těma ušima dole Pepa se menuje, mají na něho obrovskou klec v obýváku ale tam je jen v noci nebo když jdou pryč. ale je to pusinka. i když ze začátku čůral na všechny cizí lidi a dokoncejednou jim vylezl z bobku na židli a pak na linku a sežral celou milku bylo mu blbě a od té doby baští jen mrkvičku ale je hodnoučkej.
6. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Suny z ouškama dole to je beránek :slight_smile: Oni jsou trochu větší no, ale já nechci ze zverimexu, tam nemáš jistotu, že bude čistokrevní, já chci přes chovnou stanici :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je fakt no ze zverimexu jsem měla rybičky a byly nemocný chcíply a želvy taky jsem to obrečela a už bych to tam nekoupila. no beránek asi. je sladkej. :wink:
6. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
holky, tak jsem tedka trhla rekord v mluveni s dedou - 23minut. :slight_smile: to je mooc dlouho. on je vdovec a ja se o neho "staram". Jednou tyden za nim chodim, kontroluju ho, nekolikrat tydne volam a tak. On je teda velkej sportovec a uplne samostatnej. ale je rad,kdyz se o neho staram, ale tolik minut, to dlouho vydrzel. :grinning:
6. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Mabe teda to operátoři z vás budou mít radost. :grinning:
6. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
nebudou suny, my mame UPC - mame to mezi sebou zadarmo :grinning:
6. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
No tak to je super. :grinning: a jak mu je? musí mu být smutno, ale až se malá narodí tak nebude mít na smutno čas :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
on je odjakziva aktivni. vzdycky hral tenis a chodil na fotbaly. takze babicka byla "sama" doma. Uz je to 10 let, tak je zvyklej. Ja mu volam 2x tydne, chodi tam nasi, ja jednou tydne. On rano odchazi v 8h a vraci se v 16h, pak ma v telce nejakej sport a tak. o vikendu ho zastihnes jenom v nedeli dopo doma, jinak chodi na zapasy fotbalu. proste je aktivni. akorat ma takovou dceru, ktera neni schopna zvednou ani jednou mesicne telefon a zavolat mu, natoz se stavit a to ma z husovic na uvoz celkem blizko. uz jsem ji v breznu rikala, at si uvedomi, ze uz ma jenom jednoho rodice, tak at se k tomu stavi jinak. kdyby slo jenom o ni, tak me je to jedno. ale svyho dedu mam strasne rada, je to suprovej deda a mu je to lito, i kdyz to neprizna. ale asi ji to nejak nevadi. stavi se za nim na tenis (on totiz se stara o kurty v husovicich) tak jednou za dva mesice. no, musim skoncit, protoze bych musela byt sprosta. starame se o neho proste MY.
6. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Tak mám uvařeno a je to výborné, malý se ted koupe a pak budeme jíst :slight_smile: Už mám na to chut :slight_smile:
Jsem před chvíli otevřela v kuchyni okno a taky ho hned zavřela, fůj tam je vzduch :frowning2: Jak kdyby tu topilo milion baráků najednou a fučelo z komínů, fakt děs, nedá se tam dýchat, to je děs ovzduší. Je těším až někde vypadnem na hory na čerstvý vzduch :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
Mabe vykašli se na to, ty máš dědečka ráda a jezdíš za ním. a ho ta druhá osoba asi mrzí ale prostě s tím nic nenaděláš.
To je teda aktivní děda to je super.
6. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
suny, je uplne suprovej. i babicku jsem mela moc rada. i kdyz byla nemocna hodne, tak se mnou jako s ditetem chodila na vylety, hrala karty a tak. proste aktivni babicka. :slight_smile: to tady ti, co u nich bydlime, me rekli: jdi si hrat. takze bohuzel, ale k nim takovej vztah nemam, i kdyz tedka tady bydlime za pakatel, cimz nam strasne pomahaji.
6. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Mony tak já otevřu okno a je to vzdoušek lepší i když u lesa je to lepší.

Mabe to je dycky tak prostě jedna babička s dědečkem jsou vždycky nej no.
6. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Suny vy bydlíte u lesa?
6. lis 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
Nééé bydleli jsme když jsme byli u babičky ted už ne ale máme tu lesík a pole a tak jen asi 3 kiláky letiště ale to nevnímáme. je tu vzduch lepší jak v brně.
6. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Holky já jdu do sprchy a pak si lehnout mám toho dneska tak akorát. :grinning:
Mějte se tu hezky papa
6. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Jo zítra tu nebudu jdeme na tu oslavu. tak papa
6. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.