• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny aha, já bych brala bydlení někde u lesa nebo hor :dizzy_face: tak se měj pá a užij si zítřek :wink:
6. lis 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holk nestacim docitat,kdopak mi informuje?? :grinning:
6. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jsme přišli z obchodu a teda nic jsme nekoupili. To je hrůza něco vymyšlet. ještě zítra teda někam musíme skočit :unamused:
6. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
mona a copak jste chteli kupovat?
6. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
car my chtěli něco tchyni koupit, zítra má narozeniny, ale na oběd jsme pozvaní až v neděli, tak ještě něco zítra můžeme koupit, ale nevím co...nemáš nějaký tip.
6. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
mona..fakt netusim :frowning2:
6. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky Car :dizzy_face: jak se máte?

Já koukám na telku a cpu se mandarinkama :grinning:
6. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahoj luci...mame se fajnove,nam uz je lip,jen tatinek nam marodi..no uz se v tom potaci jakou dobu milacek...jinak ja varim..spagety a na to omacku...ale jaksi jsem ji dneska nevychytala tak dobre jako obvykle :frowning2: a co vy,jakpak vam je?
6. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Car, on pořád chudáček marodí? Hmm :frowning2: Snad se z toho brzy dostane :wink: U nás nic nového, sem tam píchne v bříšku, sem tam prcek kopne, takže vše ok...ťuk, ťuk, ťuk :sweat_smile: Zítra máme oslavu babičky, má 85 let-bude tam 30 lidí, kapela atd...no, vůbec se netěším :pensive: Mě teď takvé akce moc neberou...
Už Ti přišlo to povlečení? Já ho budu teď objednávat...
6. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
car nevadí musím něco vymyslet.

holky kde kupujete povlečení? Já našla jen tuto stránku.

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148&men1=182&list=5&selFiltr=0
6. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Moni, mrkni na ebutik.cz :wink: Tam si určo vybereš...mají tam povlečení i s mantinelama a za super ceny :wink:
6. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
luci,zitra si ho jedu rano vyzvednout :wink: tak jsem zvedava..ale prisla postylka a komoda-krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen ji manzilek musi smontovat,ted nestih,ma moc prace a ani vymarodit se nemuze poradne... :frowning2: ...tak at ti to zitra utece,ale aspon se tam s prckem nadlabnete :wink:
6. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Car, my máme teď poslední dobou samé oslavy, takže už pěkně kynu...jsem si dneska měřila míry a zašínám jít pěkně do šířky :grinning:
Tak pak podej info, jaké je :wink:

Moni, jéé...v tom ebutiku mají téměř stejné, jako na těch tvých stránkách :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
luci děkuji...

Holky já jsem se ted přejedla croisantu:frowning2:..miluju v albertu syrové croisanty a koupila jsem si 3 a normálně jsem je všecky zežrala :sweat_smile: ...a to jsem nadávala, že už se nevlezu ani do svojí sukně, normálně jsem přibrala do zadku :frowning2:
6. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Moni, já je mám taky ráda...jsou super :dizzy_face: Já jsem se v bocích rozjela cca o 5cm :confounded:
6. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Holky jaké povlečení jste si objednaly? Berete i nebesa??? Já jsem je hrozně chtěla, ale uvažuju, že je asi brát nebudu, mám malou ložnici a aby to nebylo přeplácané a hlavně by se asi na to prášilo co? Ještě přemýšlím o tom prostěradle s těma volánkama.

luci já nevím kolik jsem měla cm předtím tak to nemůžu porovnat. já se nikdy neměřila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
mona..ja objednala taky na e-butiku..ale na mamitati,maj super veci a taky dobry ceny :wink:

luci,urcite podam..no a taky chci koupit ty dekoracky na zed-takovy ty zviratka(zoo)..tak myslim ze by to mohlo byt hezky..bezovy povleceny,bilobezovy zdi a tyhle zviratka..a pak chci koupit barevny ramecky(zluta,modra,cervena,zelena) a dam tam prckovi asi fotecky a dam ji to na zed :grinning: teda fotecky budou az po narozeni o je jasny :grinning:
6. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Moni, já nebesa mít nebudu...ložnici máme taky maličkou a nehodilo by se nám to tam :wink: Já nakonec beru jedno v modré barvě s ovečkama a jedno zeleno-bílé s měsíčkem :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Car, to budete mít krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
holky do sirky jsem se taky sprasila-a na kalhotkach jak je to videt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale co pak shodime-snad...no pekne jsem se rozjela..jinak ja nebesa vzala..mame mega loznici a pak v pokojicku uz ji je davat nebudu,jen pro malinkou..jinak ja objednala obe bezovy(aby ladili pak k pokojiku-s tim srdickem a druhy s mesickem)
6. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
luci,myslis??no doufam..a taky ze ty dekor.samolepy se nebudou kroutit nebo vlnit-mame hrube omitky,takove ty strikane..tak mam uz lepidlo ze to ete petru at se to neodlepuje,jn mam strach aby se to tam nevlnilo..snad ne...a i ty bar.ramecky s fotkama budou fajn,ne?
6. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět, byla tu kamarádka, bydlí kousek, tak přepadovka :grinning:
My máme set po malém žlutý s medvídky i nebesa, jen miminu je dávat nebudu, jinak máme polečení ještě zelené s půem :slight_smile: A to je fajn, protože i pokojíček děti budou mít zelený :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul já bych taky chtěla pár nálepek nad postýlku, když už bych neměla ty nebesa, ale kamaádka je koupila a normálně se jí odlepujou a to za ně dala kolem 500,-. Jinak nebesa jsou krásné, ale asi by to bylo moc v té ložnici :frowning2:
6. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
http://www.arabelashop.cz/detail.php?zbozi=1307197 holky asi neco takoveho-jen mi prijde tohle naky vyblity

mona..libi se mi moc to posledni a pak to posledni z tech trech-to mame taky :grinning: ..
jooo a prave jak se to odlepuje..tak ja na to mam od kamosky super figl-smicham takovy dve kravoviny a tim to potru a odlepovat seto nebude :grinning: ..jen se to snad nebude krabatit na tech hrubsich omitkach
6. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
6. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
6. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Car, taky jsem se dívala na podobné obrázky, malý má sice všchno medu pů, jako koše na hračky, klouzačku, stan a ták, mám pro něj i obrázek který obkreslím na zed a vybarvím půa, ale chtěla bych i trochu těch zvířátek a tak nějak to sladit. Miluje zvířátka, tak jsem se už koukala na mert lepící na stěnu zvířátka to mu koupím a nalepím mu to vedle dveří..... No uvidíme, ale těch zvířátek bych chtěla pár a všude co jsem se dívala na netu tak měli třeba 30ks a to je dost pro nás... Navíc jak bude v pokoji skřín a komoda, tak tam nebude moc místa kde to lepit tak at to není přeplácané potom :grinning:
6. lis 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz
http://www.zlatarybka.eu/detail.php?zbozi=1616162

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky neni spatne...

moni,ja prave tim chci ozivit pokojicek a prcek tam bude mit jen postylku a komodu a naky boxiky na hracky..jelikoz bude mit hned vedle pokojiku satnu
6. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.