• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
carcul aha tak to je fan:slight_smile:...tak pokud to budu kupovat tak si k tobě dojdu pro radu :grinning:...

No a mě se zas líbilo nejvíc to první:grinning:...uvidím ještě, mamka říkala, že si mám vybrat a že mi to koupí k Vánocům, tak ještě popřemýšlím, než jí napíšu verdikt:slight_smile: A vy jste kupovali 2 ty povlečení i s tím mantinelem? přemyšlím, že koupím jedno s mantinelem a jedno bez, ale aby se to hodilo zase k tomu mantinelu..já jsem hrozná:slight_smile:
6. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
No malý má těch hraček a blbostí tolik, že není třeba u nás nic oživovat :grinning: Jen bych chtěla pár blbůstků na zed. No je supér, že bude mít šatnu vedle, malému do pokoje přibude pak sourozenec, takže přibude i postel :grinning: Askřín koupíme větší pro oba i komodu tak snad to bude stačit...
6. lis 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz
mona,ja kupovala dvoje koplet...a jedno volankovy prosteradlo ktery se hodi k obojimu povleceni
6. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
Holky, koukám na telku a nějak jsem se zasekla :grinning:

Car, bude to moc pěkné i s těma barevnýma rámečkama :slight_smile:

Mona, mě se taky líbí nejvíc to poslední a předposlední :wink:
6. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
jo a ještě poličky abychom měli kde vystavit jeho autíčka a sbírku zvířátek :confounded: :grinning: no jsem zvědavá
6. lis 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
jojo car to prostěradlo je moc pěkné a jakou barvu jsi kupovala?? ja ty prostěradla nemůžu najít :confounded:
6. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
už jsem je našla, ale to je jen volánek ne? Nebo je k tomu i prostěradlo??? píše se tam pořát jen o volánku....
6. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
holky tuhle předlohu mám
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5584381&tab=10
to chci malému třeba nad postel, jen mám strach se tedka do toho pouštět, bude mě všechno bolet piplačka je stím jak hrom :confounded: a je mi to líto vyhodit a pak na to nebudu mít vůbec čas....
6. lis 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
mona..asi tam bude jen volanek..ja ete musim ty natahovaci koupit..jsem koupila jen jedno volankovy(se dava treba pod matraci a nebo muzes i nad..no a kupovala jsem bezove-aby ladilo k obema povlecenim :grinning:
6. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
brala bych i tohle ale to se mi nebude hodit :frowning2: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5153175&tab=11
6. lis 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
moni,jestli vse ma medvidek pu sla bych zas do nej
6. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
No jako má, stan, koše dva na hračky, klouzačku.... a tu předlohu, nechci dělat pokoj jenom z půa, přece jenom už je větší a za chvíli z toho vyroste a ty dekorace na stěnu z půa se mi zdají dost děcký, tak uvažuju o tch zvířátkách, že by se koupila i lampa ze zvířátky, no nevím uvidíme. navíc bude mít takový pistaciový pokoj tak at to nemá přeplácané. Ale zase at se tam cítí i druhé dítko dobře, tak uvidíme ale celý z půa nebude :slight_smile:
6. lis 2009 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul asi to bude bez prostěradla no, ještě musím pouvažovat jaké ty bravy, aby se mi to hodilo do ložnice.

holky já začala nějak hodně pít a to já moc tekutinám nikdy moc nedávala a nejhorší je, že ujiždím na štavě s vodou od jupí lesní směs nebo černý rybíz:slight_smile:..v pondělí jsem si koupila štávu a dneska už tam mám na dně:grinning:...no já jsem hlavně rada, že piju, protože jsem tomu fakt moc nedávala, ale za to jsem ted pořát na záchodě, ale je třeba trénovat močák :grinning:
6. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
holky ja jdu za manzilkem..paa
6. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
taky fičím, půjdu si lehnout. Dobrou holky....
6. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máme, asi ještě spinkáte.

my se pomalu hrabeme z postele, že půjdeme chystat tu oslavu. tady opět hnusné počasí nezklamalo.

co máte v plánu dneska???
7. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face:

Tak mi jsme před chvílí vstali...jsem si umyla vlasy, potřebuju si je vyžehlit a kolem 12 hod. jedeme do té restaurace na oběd a oslavu :confounded: Mě se tak nechce...

Suny, tak si to hezky užijte :slight_smile: Já mám raději oslavy doma, jen v rodinném kruhu...takové ty velké, moc nemusím :pensive: :wink:
7. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobre ranko devcata, tak vy uz vzhuru? Ja tedka po snidani, manza jel zase na zahradu - delat tu budku pro stavbu. Ja chci trochu poklidit, udelat cockovku, a bramboraky budou. Po o si zdrimnu. Manza dojde kolem 15h, naji se a jdeme na 16:30h na basket a potom rovnou na ten country bal. Myslite, ze muzu ty bramboraky usmazit tedka dopo a pak to jenom manzovi ohrat? Ja nevim, jak bych po obede stihala.

suny, jaka oslava? nejak me to uslo. :astonished:

Luci, a ty kterapak oslava?

jinak se me v noci moc pekne spalo. zadny spatny sny. :slight_smile:
7. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
holky, byly jste na kontrole srdicka? nebo to je v ramci velkyho UTZ?
7. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojky Mabe, bramboráky můžeš klodně udělat teď :wink: Ony jsou pak ještě lepší :grinning:

My jedeme na oslavu babiččiných narozenin...má 85 let a pozvala půlku vesnice :grinning: Tak vy dneska budete mít taky kulturní den :slight_smile: Mě doktor kontroloval srdíčko v rámci velkého Utz, ale prý půjdu ještě na jeden a za ten budu platit 200,- ale vůbec nevím, co to je :confused: :wink:
7. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Mabuško tatkovi 50 s druhou babičkou a tetou a bratrancem a druhou tetou. a máme to u našich takže bomba pecka.
Mabe nám kontroloval srdíčko na tom velkým utz v tom 20tt holky já jsem dneska 24+0 takže začínáme 25tt.

A na ten druhej mě zatím nepozval tak nevím. luci.
7. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Suny, teda...25tt :dizzy_face: Letí to, co? :grinning:
7. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Luci letí no.
jinak jsem stoupla na váhu a mám od té minulé kontroly 1,5kg navíc a to tam jdu za týden tak jsem spočítala že přibírám zhruba 2 kila za měsíc když to zprůměruju což je hrůza. ale co už no.
ted se mi zdá že jsem se rozjela a už mi to jde jenom tedka do břicha.
7. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Suny, v tomhle období máme přibírat půl kila týdně, takže přibíráš tak, jak máš :slight_smile:
Já jsem ze začátku nepříbírala skoro vůbec...teď jsem se tavěla na váhu a mám 5kg nahoře :confounded: A to nepřibírám pozvolna, ale najednou...což dobré není :pensive:
7. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Luci já jsem zatím přibrala 9 kilo zhruba no,což je dost tak nevím ale hlavu si s toho fakt nelámu. :grinning:

My jedeme k těm našim na tu oslavu. tak papa
7. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

tak my před chvíli vstali:slight_smile: my jdeme na oslavu až zítra, tak si to dnes všechny užijte, i když se některým nechce, ale určo to bude fajn odreagovaní:slight_smile:
7. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Moní :slight_smile: nechce se...nechce,no :confounded: Počasí je akorát na spaní :sweat_smile: Co máte dneska v plánu vy?
7. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, no my zatím vůbec nevíme co budeme dělat. Ted budeme snidat chleba ve vajíčku a pak budu dělat karbenátky. No a pak musíme někde koupit nějaky dárek a vůbec nevím co, snad nás něco napadne..... neboj ono když se netěšíš, tak to většinou dopadne dobře a budeš se bavit:slight_smile:..teda takhle to vždycky bývá u mě:slight_smile:
7. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Moni, u mě to tak taky bývá...je štěstí, že přijela švagrovka z Prahy s ročním prckem :slight_smile: tak budu sbírat informace :grinning:
Já většinou když nevím, tak koupím nějaký šátek nebo pěknou šálku a náramek... :wink:
7. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já jsem sama :dizzy_face: Takový klídeček.
Ráno jsem vezla malého k mamce, pak jsem se jela podívat na náš nový byteček a jsem moc nadšená, už se tam moooc těším a pak do hyperky. Malému jsem koupila maličkosti v pompu a přijela ted domů, ohřívám si oběd a budu odpočívat v 5 jdu ke kamarádce na drby :grinning:
Jinak se těším na zítřek jak se vyspím, dva dny po sobě usínám až k ránu nebo v noci a ráno vstávám kolem 6 s malým, tak jsem hotová. Nevím proč, ale přemýšlím pořád nad tím bytem, jak budem malovat , co koupíme ted a potom, těším se strašně, takže ta nespavost může být i z toho. :sweat_smile:
Já vůbec nevím co koupit mamce k těm nározkám, asi jí dáme peníze fakt nevím :unamused:
7. lis 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.