• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
moni, ty mas relax. :slight_smile: ja tedka spala hodku. pujdu si umyt hlavu, pak basketbal a pak ten country bal. moc se me tam nechce, ale co uz.
7. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
No bylo načase, malý je tak upovídaný, že není možné mít tady takový klídek :grinning:
Tak si to hezky užij.... Co budeš dělat doma :slight_smile: Já se těším na diskopříběh a pak pofičím k té kámošce. Konečně pokecám v klidu bez malého :grinning:
7. lis 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,nikdo nikde?
7. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj , tak já se ted vrátila :slight_smile:
A po osmé hodině dojde další kamarádka :grinning: Toho využívám , že jsem sama.
A jsem pěkně nasraná, protože kamarádka co mi slíbila ty věcičky, tak na ní je spolech jak hrom. Jí z vysoka se.. , se pořád připomínat, no na dlouho sní, nesnáším toto.
Takže Moni dej vědět, kolik stojí poštovné atd. a já bych si od Tebe možná něco obj. z toho obchůdku. Udělám to tak, nebudu mít pak čas, budu na ní spolíhat jak debil a na poslední chvíli abych si zháněla dupačky, bodýčka a ták. :angry:
7. lis 2009 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz
ahooj moni..a z jakyho obchudku budete objednavat?
tak to mas dnes pohodicku :grinning:
7. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
car no z t anglie nebo kde to bydlí Mona :slight_smile:
Mme sice bráchu od toho mho v Londýně, ale mu říkat nebudu, je chlap a kdo ví co by nakoupil :grinning:
7. lis 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
jojo aha moni,uz vim :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
7. lis 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
moni,no ja uz se s ni domlouvala,je moc hodna...jsme se domluvili s market aby s tim nemela moc prace a mohla to poslat najednou
7. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
jo jo, já na to nespěchám, tak jak Moňa tam bude mít cestu, tak může přibalit i něco mě :slight_smile:
Jen chci vědět, že věcičky budou, at pak nelítám na poslední chvíli po obchodech a nenakupuji. Tedka nebudeme mít čas min. do konce roku, takže vše se snažím co nemám obj. přes net
7. lis 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
moni,no my to s market sepsali prave ze dohromady a i ze nam to posle v jednom baliku a my si to rozdelime az to dorazi...no a copak bys chtela ty?
7. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
ještě nevím, potřebuji pár dupaček a bodýček hlavně. Uvidím kolik by stálo poštovné a jestli se to vyplatí...
Musím už je tu kámoška papa
7. lis 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
paaa
7. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Krásnou neděli všem :dizzy_face:

Tak jsem včerejší oslavu zdárně zvládla...až na oteklé nohy a bolest zad, která mi v noci nedala spát :confounded:

Dneska udělám na oběd halušky a pak povezeme tchýni do Ovy na vlak. Chci se stavit do Makra pro ovoce a pak se budu jen válet a odpočívat :wink:

A jak se máte vy? Vyspinkané? :dizzy_face:
8. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte?

Včera oslava v poho došli jsme o půl noci já zádá necítím jetě ted a nějak mě začalo škrabat v krku. :frowning2: malej od včerejšího rána nekopal asi tam na něho bylo docela rušno ale snad kopne už jsem nervní že nic.

Jdu vás dočítat.
8. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj Suny :slight_smile: náš prcek taky včera vůbec nekopal, asi byl unavený z té oslavy...Ale dneska ráno už se projevil :grinning: Se neboj, Kubík taky odpočívá a brzy se ozve :wink: Copak máte dneska v plánu? :wink:
8. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile:
Já ted vstala a koukám na novu na přelud... Musím za chvíli se psem a do obchodu, ale ještě mám čas, pro malého jedu k večeru, tak ještě odpočívám :slight_smile:
Ale pěkně se mi motá hlava z toho ležení :grinning:
8. lis 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
ahojk holky,jakpak s mate??my mame dnes odpocinkovy den..jen pak umeju koupelnu a budu se valet
8. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dopoledne umyla ledničku. manžel nakoupil pak jsme se najedli a pak jsem normálně vytuhla tak nemám ani uvařený musím zítra. jen jsme vysáli a já zase asi zalehnu. včera toho bylo hafo. zítra ráno jdu k zubařce pak musím uvařit a utřít prach a udělat koupelnu. takže uvidím jak to budu stíhat.

Jsem chtěla jít ven svítilo tu asi půl hodiny sluníčko a než jsme se najedli tak začlo pršet tak jak mám chodit na procházky když chčije :grinning:
8. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
sun...a copal jste meli dobreho?a co budes zitra varit?
8. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj car, no dneska jsme měli nudle od tamanů já se zeleninou a manža s kuřecím masem. zítra budu dělat zapíkaný špagety ale nevím jak to budu stíhat když jdu k zubařce.

Nic jdu si lehnout dneska jsem nějaká úplně mimo :grinning: asi se tu objevím až zítra. tak papa
8. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
tak paa
8. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: kde jste kdo? prosím jaké máte zálohy na vodu, elektřinu a ták? Od středy mě čeká vyřizování a vůbec nevíme jaké dát zálohy, tak jen pro představu kolik se dává :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu, ted jsem vstávala, volala jsem zubařce, že nedojdu, mám sice jen zvýšenou teplotu a to je asi v těhu normální, ale bolí mě celej člověk a v krku dycky dopoledne. takže leháro a čajíky. chjo a to jsem si říkala že každej den povinně aspon půl hodky venku. tak nevím od kdy to začnu dodržovat.

Dneska musím uvařit a když mě bude líp tak asi uklidit. ještě nevím, tady zase prší to počasí nechápu. musím si pořídit nějakou podzimní bundu, kterou zapnu to nemám.

Mony nevím jak zálohy, my máme podnájem.
9. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
venku je teda pěkně hnusně :frowning2: Prší a to musím na poštu :confounded:
9. lis 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak ja dneska noc hruza. Zdaly se mi dva hrozny sny. Jeden ze mamka byla uplna blazniva a rikala, ze me nema rada a rikala nesmysly a tak. Tedka totiz ma tatka s mamkou trosku problem a my sme to vcera spolu diskutovaly, tak asi kvuli tomu. A ten druhej jeste horsi. Jela jsem s tatkou a tchyni v aute a vzadu se mnou v sedacce bylo mimco. Ja si ho vzala do ruky a nejak jsem nevedela, jak mam drzet hlavicku a tak. A tchyne rikala, ze me to ukaze a najednou ji zlomila vaz - jako naschval. Ja uplne zkoprnela a ona rikala, ze je to tak lepsi ted nez potom. Byla to holcicka a mela nemocny srdicko. No, to byl sen hruza. Vzbudila jsem se uplne udychana a jeste to 5 minut rozdychavala. Nevim, proc se me to zda. No, mozna proto, ze kdyz jsem jeste nevedely, jestli je anicka zdrava, tak tchyne rikala, ze prece si to dite nenecham. A vcera jeste rikala, ze zname rekly z plodovky, ze na 70% bude mit dite Downa a bylo zdravy. Nevim, teda proc me to rika. Vzdyt plodovka je 100%,ne? To se mam zase strachovat nebo co? Takze jsem totalne nevyspana.

Dneska chci uklidit, uz sem to dlouho neudelala - vysat a umyt zem. Zitra bude na poradu zehleni.

Jinak anicka dneska jeste nekopla, tak po tech snech jsem z toho nervozni. Doufam, ze brzo kopne.
9. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Mabe nestresuj se, to jsou jenom sny ...
Já mám dnes ještě klidnější den, ale zítra už dávám prcka do školky, tak bude vyřizování :slight_smile:
A ve středu konečně podepsat smlouvu, se ták těším. Chci zajet přes týden do obi nakoupit vánoční ozdoby, tak se taky těším na výzdobu, ale samotné se mi nechce tak uvidím jestli počkám na miláčka až přijede i když nebude moc času :slight_smile:
Protože v pátek půjdeme podívat na byt a na oslavu od malé ségry, a v sobotu na oslavu od mamky a v neděli odjíždí no uvidíme, ten čas tak letí, že pojedu asi sama dopol. v klidu.
9. lis 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mabe, plodovka není 100%, kamoščina sestra měla plodovku ok a malá se narodila bez dvou prstů na ruce. to prostě někdy nevíš no.
Ale neboj se vše bude ok. ale ty sny jsou drsný. někdy mám taky blbý, jako že jsem rukojmí nějakýho pošuka a on mě střelí do hlavy a já po tom jak umírám tak ještě říkám at zachrání malýho. hrůza.
Jo rozdýchat a nechat to být asi.

Mony na poště mám tu deku se jménem malýho ale jsem fakt nachcíplá jakási takže je to docela nereálný. musím počkat až na středu to je manža doma. jinak dneska jen uvařím a zkusím uklidit.

Holky já jsem uplně zpanikařila, že nechodím ven a že malýmu něco tím ublížím. je to normální???
9. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Jo? tak to je supér, bude určitě moc hezká. Já nemám ani ještě povlečení do postýlky, protože pán napsal jinak moje příjmení vynechal dvě slova tak mi to na poště nedali budou to 11 posílat zpátky :angry: Tak doufám, že už to dobře napíše. Ještě, že na to nespěchám :grinning:
9. lis 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Mony snad bude hezká, no my nemáme ani postýlku ještě pořádně hotovou takže bud v klidu :grinning: povlečení budu řešit asi později.

Chjo já nevím jak to udělat z těma procházkama. když prší a jsem nachcíplá tak jak mám chodit ven??
9. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.