• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny my máme postýlku už vyhlídnutou, pak jí jen obj. a to uděláme v lednu, v lednu budem zařizovat v ložnici koutek pro mimi :slight_smile: Tedka je ještě čas, tedka pomaličku obj doplnky at pak nemusím najednou
9. lis 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
suny, to si me teda neuklidnila. myslim, ze plodovka na downa je ok, tak je to na 100%. Samozrejme fyzicky veci, jeste muzou byt.
9. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Mony já myslím že už mám oblečení komplet aspon na první měsíce a tedka asi jen postýlka a kočárek vanička a tak. zbytek jako plínky a kosmetika asi postupně. nevím. jinak si jetě musím koupit bundu a kalhoty. jinak mám všechno.

kosmetiku furt nevím kamoška mi poradila bubchen nebo seba med. tak nevím, co všechno za kosmetiku budu potřebovat.
9. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
suny, ty ses teda sikovna. ja se v nedelu domluvim, kdy si muzu prijet k sestrenici pro veci a hura na to. :slight_smile:
9. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Mabe nic není stoprocentní. :frowning2: ael neboj bude vše ok. ty máš větší klid protože jsi tam byla. ale že je to ok tak to budeme vědět až po porodu. prostě se může stát cokoli. ale my budeme v poho neboj se. :grinning:

A vůbec na to nemysli, máš z plodovky větší klid tak si to užívej. i dkyž to asi moc nejde což chápu. já se strachuju taky no. pořád.

holky co dělat z těma vycházkama??
9. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Mabe no šikovná ne, něco mám od té kamošky a zbytek dokoupila postupně. ale to je tak všechno.
jasný ty jsi čekala až se Anička ukáže, kubik se ukázal dřív tak jsme mohli nakupovat.
9. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Tak nám chybí pár dupaček a bodýček a ještě chci koupit nějakou bundičku na miminko, kalhoty máme po malém. Jinak nám chybí postýlka, kočár, ta houpačka od fischer price a kosmetika, jinak si myslím , že tak nic. Nebo nějaké drobnosti. :slight_smile: Ale to vše budem kupovat až v lednu, tedka před těma Vánocema né, protože budeme kupovat 2 skříně a komodu do bytu, takže to by bylo tedka moc.
9. lis 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
suny, samozrejme, ze se jeste muze stat cokoliv, ale ted jsme zdravy a to by melo byt prednejsi. dnesni noc me stacila. a co mas jako s vychazkama?
9. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Mony to je jasný, my dostali od babičky nějaký penízky na mimi tak koupíme něco do postýlky, a pak asi to lehátko. nevím ještě.
9. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Mabe to je jasný jsme ok tak to musím být v pohodě. a malou jsi nevystresovala, prostě hnusnej sen a tchýně by ti neměla říkat takový kraviny. ale bud v klidu moje je ještě lepší. už tři měsíce se ani nezeptala jeslti jsem ok a co malej tak jsem nasraná a nehci tam jít ani na vánoce.

No s vycházkama, já chodím ven tak dvakrát týdně prostě hrozně málo jinak jsem doma a bojím se aby to malýmu neubližovalo. tak jsem si řekla že i kdyžby mě bylo slabo tak půjdu denně aspon na půl hodky no a ted prší a navíc mě bolí v krku. :frowning2:
9. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
no, na vanoce by jsi tam asi mela jit. kdyz te bolil v krku, tak to urco nechod, ale jinak bych to zkusila. i kdyz te chapu. me dneska jaksi boli zada, ale musim uklizet.
9. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
a ze by to kubikovi nejak mohlo uskodit, to ne. je hodne tehulek, ktery musi cely tehu lezet a myslim, ze to dite nijak nepostihlo.
9. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Já půjdu za chvíli vařit. jsem docela redy ale bolí mě celý tělo asi nějakej bacil. jinak prostě chodím hrozně málo a nevím co s tím už se zase nervuju prostě jsem třeba celej týden doma a z toho dva dyn jdu ven. je to málo a já nevím co s tím. no. chjo
9. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Prostě budu chodit aspon na půl hodky ale tady prší tak nevím.
9. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
co si budes delat na jidlo? ja asi zeleninu na sladko s bramburkem
9. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
No zapíkaný špagety. nic těžkýho ale manža by si je dal tak je půjdu udělat. mám teplotku nic moc ale asi to vyležím i dkyž jsem chtěla jít ven ale bundu nemámkterou bych si mohla zapnout tak asi budu muset nějakou koupit.
9. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
suny, bud doma, jestli se necitis. nestoji to za nemoc ten venek.
9. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Suny Kubíkovy to neuškodí, spíš bych řekla, že Tobě u porodu, budeš ho mít těžší :wink:
Já se chystám na tu poštu a nechce se mi.
9. lis 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
No ale někdy s těma procházkama začít musímaspon půl hodky denně je to pro mý dobro i pro malýho když mě se samotné prostě nechce. :frowning2: no dneska měb olí v krku frkám do kapesníku a mám nakřachlej hlas tak asi to dneska vynehcám ale chci jít ven kvůli malinkýmu broučkovi.
9. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
MOny jak těžší?????

Jejda teda. jako že se může něco stát??? :frowning2:
9. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Těžší, jako porod celkově, protože těhotná, která se nehýbe, tak nemá procvičené pánevní dno a tak mimčo leze hůř a bolí to víc. Tak jak já jsem musela ležet měsíc a jak malý se hnal na svět tak mě to dost bolelo a dr. mi říkali, že to je tím, že jsem nechodila .
9. lis 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
A to se už nedá napravit kdybych tedka chodila denně ven??
9. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
moni, nestras suny :wink:

ale urco na tom neco bude
9. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Mabe v poho, je to logický, ale nechápu co jsem měla dělat když mě je pořád fakt blbě a nemám nikoho kdo by se mnou šel ven? to mám chodit sama mě to prostě nebaví
9. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Suny to já nevím :grinning:
Mabe to ví každý, proto se chodí na to cvičení předporodní aby měli lehčí porody. To jsem věděla u malého už na začátku, dr. mi doporučovala cvičení.
9. lis 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky, tak já až ted vstala :grinning: a ještě bych normálně spala. Ted se chystám snídat a nevím co, mame ze včerejška doma plno zákusků tak mě lákají, ale musím si dát něco vyživnýho:slight_smile: a pak odpo na chut si dám zákusek:slight_smile:.

Vůbec nevím co dneska budu dělat při tak hnsném počasí. měla bych jít ted se psem, ale opravdu se mi nechce, snad to ještě chvilku vydrží než posnídám :grinning:
9. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
:frowning2: Mony mě ho zakazovali do 5 měsíce a ted bych měla začít cvičit od příštího týdne, jinak doma se snažím na tom balonu no nevím. taky bych chodila plavat ale nemůžu kvůli mykozam tka co mám dělat???
9. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Suny taky nemůžu cvičit, tak snad budu mít tento porod lepší než ten první :wink:
9. lis 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak ty máš aspon pohyb že? no neva já to zkusím nějak prolomit a uvidím jak se mi to povede.
jinak už nevím. mě prostě neba se už ze všeho stresovat. :angry: :angry: a už fakt nebudu nemá to cenu.
Prostě aspon půl hodiny a navíc jsem aspon začla jíst docela dost zeleniny a ovoce tak musím pokračovat. ty vitamíny nevím jeslti mám brát. femibion neberu už měsíc. tak nevím jeslti to mám začít zas brát.
9. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Koukám že už tu nikdo z vás není tak asi taky půjdu vařit ten oběd.
9. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.