• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, ja tedka doumyvala nadobi a vysala. podlahu umyju odpo, uz me boli zada. tedka si delam bramburky, opecu parek a muzu jest. uz se tesim na lehnuti po o.

suny, tento tyden nevim, ale pak se muzeme domluvit na venek. :wink:
9. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Tak my ted došli z venku, byli jsme na poště, vyzvedla jsem si tam fotorámeček medvídka pů pro malého do pokojíčku a je holky nádherný, mám z něj radost, ty postavičky z půa jsou tak krásně barevné a ještě jsou na tom třpitky, už se těším až mu ho dám na poličku někam :dizzy_face: 3 roky jsem čekala až udělám pokoj malému a ted jsem se dočkala :grinning: Už se těším jak byk :grinning:
Za chvíli budu dělat špenát a pak asi ztvrdnu tady nebo si lehnu s malým.
9. lis 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
Mabe v poho klidně můžeme. :slight_smile:
Já jsem se rozhodla že budu chodit sama, vemu si asi mp3 a je to.

Jsem si říkala že budu chodit s kamoškou s kočárkem asi ale ještě není doma z porodky, protože se malá narodila před týdnem a byla malá. tak nevím

Mony tak nafot at se pokocháme. já ted dělám ty špagety a přemýšlím jeslti si k tomu mám dát papriku a okurek nebo si z toho udělat salát. tam je ale nálev i s cukrem tak asi jen ta paprika bude lepší bez nálevu, co myslíte??
9. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
suny tady je http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3512981&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
skopírovala jsem ho od té paní co ho fotila, ve zkutečnosti je krásnější a tygr má místo toho černého třpitky, to tam nejde vidět i na krajích jsou třpitky, je fakt krásný, musím mu pořídit víc takových, ale jiné provedení a dám mu tam fotečky. :slight_smile:
Stím salátem Ti neporadím, protože já ke špagetám nic nejím, dělám k tomu sugo omáčku a zelenina v tom už je.
9. lis 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
Tak ten je moc krásnej. malej bude mít hezkej pokojíček on má hodně rád medvídka pú?

Já k nim taky nic nejím ale zeleninu do sebe dostat musím.
9. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tak jsem si obj. další druhý a třetí z leva-hlavní fotka :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25789674
9. lis 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
Téda hele at nemáte doma přepúováno :grinning:
9. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Suny on má nejraději zvířátka, to je jeho, na zvířátka nedá dopustit doma má plnou krabici a hraje si sněma pořád. A půa má taky rád, má strašně rád pohádky sněma a má doma nějaké doplnky sněma tak mu udělám pokojík z půa a taky ze zvířátek, to tak nějak dám dohromady . :slight_smile:
Jo jo jen papej zeleninu je zdravá a ted to oba potřebujete hlavně Kubík.
9. lis 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak já holky došla z venku, byli jsme na procházce s jerrym. ted bych měla uklidit, protože tu je bugr nehorázny po víkendu.

Moni včera hjsem se ptala te liborové mamky na tu zavinovačku a ta paní už tam nedělá, pry vyhozovali kvůli krizi. Ale prý se ta značka někde prodává v kotvě, ale ted nevím kde, to bych se ti bud zeptala a nebo podívala, chodím tam často do kotvy. Jinak ten Pú je ted asi nějak populární, včera jak jsme byli na oslavě tak tam byla neteř a ta měla všechno od pua:grinning:...samé hračky a nálepky a dkonce i boty růžové:grinning:...20.11. má narozeniny a libor říkal že na Ajip na te pumpě, když sbíráš body tak tam mají nějaký snídanový set s medvídkem PÚ jen se doplatí 100,-. Tak jí to možná koupíme k narozkám, pokud to teda už nemá, musím se zeptat:grinning:
9. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Moni díky za optání :slight_smile: My ještě uvidíme zda to koupíme. Včera jsem se bavila s mamkou a říkala, že by místo toho koupila raději ještě jedno povlečení do postýlky, modré nebo růžové podle pohlaví miminka, že prý to mám zbytečné tak nevím ještě :grinning:
Jo Moni, koho znám tak dělají pokoj z půa, protože je dost barevný a má krásné postavičky a pokoj z něj je úžasný, viděla jsem pokoj od kamarádky pro malou jaký jí udělali z půa a žasla jsem, fakt nádhera, já jen mu budu dělat jen tak lehce, nic nebudu přehánět. Stejně tam pak půjde sourozenec tak at i on se tam cítí dobře, jinak jsem so půa hotová i já, líbí se mi jako to provedení i ty postavičky :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Mony ale jsou moc krásný. já přemýšlím o nějakých poličkách do ložnice máme tam holý zdi a chci tam dávat fotečky malýho.
9. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Suny určitě si poličky kupte, bude to vypadat krásně, my taky budem kupovat jak do obyváku tak malému do pokojíčku, do ložnice né. To se pak vyfotíme jak se malé narodí všichni 4 a dáme si tu fotku tam někam na stěnu. Velkou fotku chceme pak.
9. lis 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,jakpak se mate??nedocitam

a co noveho?

jo a pridala jsem pupika zas
9. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Tak já miluji jeho pohádky, jako mála jsem je taky hodně sledovala:slight_smile: každy víkend byl kačer donalt, chip a dale a gumídci a měda pú:grinning:...bože bych ty pohádky všechny chtěla sehnat, bych se na ně dívala i ted :grinning: :grinning: :grinning:.

Jinak já bych tu zavinovačku asi taky nekupovala, kdybych jí neměla půjčenou, to malé z toho hned vyroste. Ale viděla jsem to na mmb za 300, pokud se nemílím. Ta by jsi ušetřila taky.
9. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Ahoj car, krásný pupík opravdu, ty máš pořát takový malušky a já už se pomalu nepohnu achjo:grinning:
9. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Mony to právě chceme nějakou větší jen prcka zatím máme jen z 3D v rámečku ale i tak je kouzelná. :grinning:

Ahoj Car kdepak tě pořád máme???

Mony no jasný kačer donald a tak to bylo moje rychlá rota a tak.
já spíš myslela že letí ted mašinka tomáš a tak víš. já jsem spíš taky na ty starší pohádky co byly za nás

já mám zavinovačku za 37O kč.
9. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Moni tady paní na koníkovy má inzeráty, že prodává různé takové pohádky a jedno dvd 40kč myslím, zase jak to uvidím tak Ti to tady ten odkaz dám.
9. lis 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Suny tak mašinka ho nebere a ani mě né, nepřipadá mi to tak dětský jak ten pů a ták, ta mašinka je taková obyč pro nás :grinning:
9. lis 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
idu vařit :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
jojo naše pohádky staré nemají konkurenci....:grinning:

moni tak pak hod odkaz děkuji:slight_smile:

holky jééé divejte na to krásné povlečení, asi si ho pořídím:slight_smile:

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=165&men1=245&list=3&prod=5787&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod98079.jpg&detailRozmerL=640x640&usrCmd=details
9. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Mony to vypadá dobře. tak utíkej já jdu papat.

Holky papa
9. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
mona..to je mazacky :grinning: jooo maly-ty fotky asi zmensujou,prijde mi na nich naky mensi...dyt uz mam 7kg nahore ne-li uz vic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sun..jak kdepa jsem?dyt jsem tu kazdy den az na par vyjmek :grinning: a jakpak se mate s Kubikem?
9. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Holky já přibrala k včerejšímu dni 10 kg, jsem hleděla u mamky na tu váhu jak blázen :confused: Takže od podlení ko 6 kg, protože předtím jsem nic nepřibrala, docela mazéc. :sweat_smile:
Moni ty pohádky máš nahoře - jsem Ti poslala ten odkaz, uvažuji, že malému obj. z 5 pohádek. Ještě se, ale poptám mamky jestli nemá někoho v práci kdo má takové pohádky, že bychom si to .... víš co, nechci to psát :grinning:
Abychom zbytečně neplatili, tak Ti dám kdyžtak vědět, vím, že mamka má takhle hodně filmů a hororů, ale nevím jestli mají i pohádky.
9. lis 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
možná to dělá taky, že se fotíš dál od zrcadla to já jsem u něj blízko:grinning:...tak to já těch 7-8kg určo mám a jde to už pěkně vidět. jsem si chtěla oblíst sukni co jsem nosila ještě nadávno a normálně ji pomalu nenatáhnu přes zadek :confounded: :frowning2: , už se těším až to všechno zhodím, teda doufám :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Moni dobře tak já ještě počkám, když tak bych to určitě asi objednala stejně si myslím, že to má taky vy to:grinning: myslím ta paní na inzerátu:slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jo já si taky myslím Moni, to by nebylo tak levné, ale má odvahu děvčica :grinning:
Moni já přes sebe nenatáhnu už nic, krom pár věciček co jsem měla volné a těch těhu. A taky už ani pomalu tu černou bundu , nosím už zimní tu bílou, protože tu zapnu přes bříško jako jedinou, babička mi koupila 2 svetry, které mám nosit, tak je začnu nosit z těch mých mi vylízá bříško a furt si je stahuju, ale ještě se to dá, jinak ryfle ty nezapnu vůbec ani jedny :confounded: takže mám tepláky a těhu kalhoty tot vše :grinning:
Hlavně, to zhazovat pomalu né najednou :grinning: Mě to jde vše do břicha a do zadku a stehen...
Ty vol* ted jsem málem zatopila sousedy :sweat_smile: Peru od psa pelíšek a tu hadici z které jde voda jsem nechala na vaně, zapoměla jsem jí dát do vany, tak jsem slyšela tu vodu a rychle běžela to tam dát, ještě že tak, úplně mi to vypadlo :frowning2:
9. lis 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni tak alespon na tom nejsem sama, taky mám jen pár věcí, pár svetrů, nějaké mikiny a pár triček které natáhnu, jedny ryfle těhu a jedny ty bíle těhu, ale ty jsou vždy hned špinavé, jsem hovádko no:grinning:, ale už to kašlu, nemá cenu nakupovat víc těch věcí na tu chvilku, když přece potom zhubnu:grinning:..no já vím, že né naráz, to by potom akorát vyselo a bylo by to ještě horší, fůůj:grinning:

Tak ještě že jsi si na tu hadici vzpomněla a neodešla třeba se psem ven:grinning:
9. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jsem tu jdu dočítat. oběd byla rychlovka moc jsem tomu nedala.

Car my se máme dobře. no že tu jsi vždycky jen na skok. :grinning:
9. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
jinak já taky peru a chystám se dělat sekanou. O víkendu jsem vůbec nevařila, v sobotu jsme byli pozvaní k moji mamce na oběd a včera u tchyně. Tak alespon dneska udělám sekanou a mám min. na 2 dny klid:slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.