• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony teda, chudáci sousedi ale snad jsi to chytla včas.

Jinak já přibrala 9 kilo takže taky žádná hitparáda.
9. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky já si už asi pořídím špunty do uší, mám strašné ukecané dítě, že mě už bolí hlava z něj. To jsem fakt ještě nezažila :grinning: Že ho pusa nebolí jak furt mele a dokola :sweat_smile:
Moni to už nemá cenu si něco kupovat to jo, tu chvilku se ještě vydrží, stejně moc nikam nechodím v té zimě, protože je malý věčně nachcipaný. Akorát do obchodu a někam na návštěvu a ty určitě taky :slight_smile: To by bylo zbytečné.
No nestraš, ještě, že jsem slyšela ten divný zvuk a vzpoměla si, že to je voda, jinak by mě trefil šlak, už tak nebude tady ta paní nadšená, že se za 2 týdny budem stěhovat :grinning:
9. lis 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
Né suny zastihla jsem to včas, jsem tam rychle letěla :grinning:
9. lis 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
Mony a pak že holky jsou ukecaný, ale musí se zeptat ne?? :grinning: proč nebude nadšená, jako že bude při stěhování rámus???

Jinak já si chci koupit oteplený kalhoty mám takový letní takže musím a pak už asi nic.
9. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Suny no jo, on se ptá furt a furt dokola mele :grinning: Takže žádná holka se sním nejspíš nebude nudit :grinning:
No jako, že máme smlouvu na rok a po 2 měsíchc se budem stěhovat, ale snad to pochopí, že ten byt nepustíme, jen kvůli tomu, že tu máme smlouvu na rok.
9. lis 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak to je jasný. musí to pochopit ale asi vám nevrátí kauci.
9. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Moni jojo taky moc nikam nechodím, občas někam na návštěvu nebo po obchodech nebo ven projít, ale jak napadne sníh tak to vidím, že budu ještě mín venku, nemám žádnou pořádnou bundu jen tu hodně teplou mikinu, ale ta profoukne. A opravdu nebudu kupovat bundu na tu chvilku. Nejdřív jsem chtěla, ale vše je vypasene v pase tím pádem když jsem zkoušela L tak jsem to měla velké v ramenách a na břichu jsem to nezapla. A drahou bundu kolem litru si kupovat nebudu. Tak mám jen tu teplou mikču pod kterou se navlíkám. Mamka říkala, že kdyby hořelo, tak má nějakou starou bundu chlupatu:grinning:.

Moni kašli na to, tak bude naštvaná no, ale hlavní je že budete ve svém. A kde máte ten byt??
9. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
No však jo Moni, a navíc máš i auto tak na návštěvu a do obchodu si můžeš zajet, takže zbytečné si kupovat bundu, jen se pod to navlíkneš a je to.
Moni já jí kašlu mluvit sní bude Lukáš a nájem jí taky nezaplatíme, protože nám beztak nedá kauci a o další kauci už nechci přijít, za to koupíme ty skříně, takže nájem si srhne z kauce bohužel.
Je hned u zastávky 48 autobudu Závoří kousek od Assenu v Zábřehu. Pak už jsou pískové doly, dole. je to ve vysokém věžáku
9. lis 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak to přesně vím kde to je :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Suny, tak to se pak stavíš na kafe né? :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz
Jasný to víš že jo. jsem tam coby dup. :grinning:
9. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ještě né, tak za týdny Ti dám vědět :grinning:
9. lis 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Musela jsem se podívat na mapu, aby byla v obraze:grinning:....tak to budeme od sebe kousek:slight_smile: i k mamce to budeš mít kousek a do školky tak to je fajn.
Moni no ona si jen tak kauci nemůže nechat, jedině že by jste to měli napsané ve smlouvě za dřívější ukončení. Jinak kauce je na to, že kdyby jste tam něco zničili tak má právo si jí nechat a nebo dle uvedené ve smlouvě, jinak ne. Jedině, že by se jí řeklo, že už jí nezaplatíte nájem a at si to vezme z té kauce a tím pádem vám jí nebude muset vracet.
9. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Mony počítám s tím. :slight_smile:

Mony my taky nechávali kauci na nájem. prostě to tak je no. my musíme prodloužit smlouvu a snad nám ji prodlouží máme ji jen do konce března tak nevím jeslti bysme jí už nemli prodloužit tedka.
9. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Holky jdu si lehnouti. tak se tu ukážu asi k večeru zatím papa :grinning:
9. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
mony tady to máš přesně kde ten barák je ,jestli se v tom vyznáš, je to kousek od té dr.,kde jsi byla u ní na to 3d, jela so kolem tím podchodem
http://www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@ssq=b%C5%99enkova%207@sss=1@ssp=120446060_126889676_150133868_150007500@x=141851654@y=135110332@z=16
9. lis 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz
moni ve smlouvě nevím co je psáno, četl jí lukáš, tak nevím, ale i tak jí nájem nedáme, má kauci tak at si to srhne. nebudu platit dva byty. nic zničeného tu nemá, nemá ani co když je všechno naše tu nic neměla krom stolu a židle a na ní ještě ani nikdo neseděl jsme furt v obyváku :grinning:
suny pá a tu smlouvu si raději prodlužte už ted nebo se na to zeptejte jestli jí vám prodlouží.
9. lis 2009 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni jojo přesně na tuhle mapu jsem koukala, joo vím kde to je:slight_smile:..To tam budete mít fajn a je to tedy 3+1 ne?

Holky mám možnost mít kolíbku co dělal ještě kdysi děda, myslíte, že bych si jí měla vzít?? Jsme ve 2+1 a myslela jsem že by byla v obyváku, ale jestli to není zbytečné. Já ji teda ještě neviděla, ale teta říkala, že v tom měla malou a že je ta kolébka moc hezká a pokud budu chtít tak mi jí dá. tak uvažuji, ale jen aby zbytečně nezabírala místo, ale kdyb zabírala tak jsem ještě uvažovala že bych jí dala k rodičům na barák a jak tam budeme na navštěvě tak by se tam malý hojdal:slight_smile: a pak by jí třeba měla segra na hraní :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
moni jo 3+1 :slight_smile: Když máš možnost tak si kolíbku vem, nebude moc velká né? Oni bývají malé, tak moc místa Ti nezabere si myslím :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni nevím jak je velká ještě jsem jí ani neviděla. Ale asi ne, ty kolibky byvají malé. Tak já asi zavolám tetě a který si den se na ní zajedu podívat. Jen tam budu muset vymyslet nějakou matračku nebo něčím vystlat, ale tak to je to nejmenší.

moni jojo 3+1 je hned o něčem jiném:slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Holky ted mi napsala kamoška co ted porodila krásnou holčičku, že rodila 2dny :confused: ..prý to byl mazec, au bojim bojim :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
moni to si najdeš třeba na netu nebo tak, něco do ní někde budou prodávat :slight_smile:
no ani nemluv, předtím jsme měli taky 3+1 a je to úplně o něčem jiném jak tady, z toho jsem byla zklamaná, ale musela tu jít, tak jsem ráda :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
dva dny? ale to s bolestma né, porod jako takový už je rychlý.
9. lis 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni určo něco vymyslím....tak někdy se muselo blízkat na lepší časy, nemůže být pořát špatně:slight_smile:
9. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
jj moni to jo, my už toho máme celkem dost špatného za sebou, tak jsme rádi :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni jojo jako bolesty, porod prý samotný jí nebolel, ale bolesti měla nehorázne, že jí ten porod museli vyvolat protože už byla tak slabá, že už ani nezvládala tlačit. :unamused:
9. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
jj no někdo to tak má, asi se neotvírala, že jí to museli vyvolat, jinak, ale většinou když jsou bolesti tak se i otvíráš a čekáš až ti praskne voda a pokud né, tak jí sami prasknou, když jsi už moc otevřená.
9. lis 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
idu hajat zatím pá
9. lis 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
No tak snad my to budeme mít v pohodě:slight_smile:..začínám pomalu a jistě panikařit jak vidím jak ten čas letí. Do Vánoc to uteče rychle, potom svátky utečou rychle a od ledna se mi to bez tak bude táhnout.
9. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak uz jsme vyspinkani. Tedka cucim na telku a za chvilku jdu umyt podlahu.

to se pekne stridame na spani.
9. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.