• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
anicce se dneska nejak nechce hejbat. :unamused: a ja bych to tak po tech snech potrebovala.
9. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
A já tu snad jediná nechodím odpo spát:grinning:..já ted šoupla sekanou do trouby, prvně jsem ji plnila vajíčkem a sýrem tak uvidíme, nikdy to jinak neplním:slight_smile:
9. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
moni, ty zase spinkas dyl rano, ne? :slight_smile: ja sekanou neplnivam nicim.
9. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
holky, tedka jsem se vazila a mam 65,5kg. no jsem najezena, ale tak 65kg urco mam. takze zase dalsi kilo :confused: :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
mabe no když jsem doma tak spím dlouho no, ale i když vstanu brzo, tak bych nešla spát odpo, nevím prostě nejsem na to zvykla a hlavně jsem potom protivná, když se občas hecnu a spím odpo:grinning:...
Já sekanou taky nikdy neplním, ale změna je třeba:slight_smile: snad se to povede....
9. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
moni, tak to ja protivna nejsem nebo o tom nevim, protoze manza neni jeste doma. :slight_smile: moni, ty tydny pribivaji, co? :wink: urco se ti to povede.
9. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
no už mi vytíká syr sakryš:slight_smile:, ale nevadí ještě tam je anglická a vajičko, snad tam něco z toho syru zbyde:grinning:....

mabe jojo utíká to šíleně, pomalu a jistě začínám depčit co mi všechno chybí atd:slight_smile:
9. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
moni, ja mam o mesic a pul min a taky jsem trosku nervozni. hlavne, abych na nic nezapomela. vubec nevim, co vsechno..ale urco to sezenu nekde na netu.
9. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
mabe jojo, taky nevím co mi všechno chybí, musím si to napsat co mám a co ne. kočár bych si už měla někde alespon zamluvit a pak po vanocích si ho vyzvednu a dám k rodičům.

ted jsem vypila acidofilní mléko malinové, snad se z toho nepo:grinning:
9. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
moni, ja bych se klidne za tebe pos.... :slight_smile: nejak me dneska tlaci streva a jeste jsem nebyla :confounded:
9. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
no já musím zaklepat, ale zatím chodím docela na zachod pravidelně.:slight_smile:.....Musím jít škrabat brambory což se mi vůůůbec nechce, nemám rada škrabaní brambor a nevím proč:grinning:
9. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
ja umyvam tu zem, jeste pulku pokoje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
hoooj holky,jsem zpet...

sun treba o vikendu jsem tu byla hoooodne ale vy nikde..no a v tydnu jsem mela fakt celkem fofry...

holky koupila jsem malej bily kalhoty podsity(ze jsou teplejsi)a jsou jak novy za 80kc :grinning:
9. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj carcu, ja bych mela taky zacit s tim nakupovanim. dneska mala nechce nejak kopat a ja uz jsem nervozni. :confounded:
9. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
mabe,urco jen odpociva,mala je taky nekdy jak cert a nekdy klidnjsi..a ty jsi zatim 22tt a to myslim ze je normalni i to pisou ze ji nemusis citit furt,zvlast v zacatcich kopani..jinak ja furt neja nekupuju-obleceni..mame jet do nemecka tak cekam :grinning: ,dnes nahoda a za 80kc,nekup to :grinning:
9. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
uff brambory jsou na plotně:slight_smile:
9. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
carcu, tak ja ju teda jeste necham. :slight_smile:

moni, ja mam umytou zem. uz nic nedelam. za chvilku jedeme s manzou za dedou a pak na manzeluv zapas v basketu.
9. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
mabe já už tež nic nedělám, jen kaši až se to uvaří a pak si udělám manikuru, nějak mi porostly nehty:slight_smile:...jinak to vidím na válení u tv:slight_smile:
9. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
hholky ja se chystam vytirat ale nechce se mi :confounded: :confounded: :confounded:

mabe,tak si zapas uzi :wink:
mona...a co ty a ten tvuj ulicnik jak vam je?
9. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
dobré ránko :grinning: my ted vstali a musím se podívat jak je venku jestli neprší jdeme se psem, jinak půjdu sama, malému pustím pohádku a něco sním mám hlad :sweat_smile:
9. lis 2009 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul jojo uličník mě nenechá někdy vyspat, pořát mě budí..njn po tatkovi :grinning: ..a co tvoje princezna, je hodná??
9. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky, byla tu mamka ale jdu zase dočítat.
9. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
holky koukám na hlavní stránky někdy na věcičky a na to, že jsou nošené, tak pálky jak hrom, až se divím kde to berou :confounded:
9. lis 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holciny tak sa hlasim z dovolene na slovensku bolo dobre ale zima :sweat_smile:
9. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Mony taky jsem koukala, že některý holky to maj dost nadsazené. ve středu ještě asi koupíme nějaký bodyčka s dlouhým rukávem v cherokee zdají se mi tam super a ještě mi mají dojít dupačky a máme snad věcičky hotový. jinak ted se zaměříme na poličky nad postýlku aspon na kosmetiku a tak protože máme holý zdi a tu kosmetiku a rámečky nemám kam dávat.
9. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj Mony, tak nějaký fotečky, nadýchali jste se aspon čerstvého vzduchu i když jsem slyšela že někde na slovensku řádili včera medvědi. :grinning:
9. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
suny-to je uz jedno uz som odletela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Mony tak to je fajn, no hlavně že vás tam méda nezachytil. a jak bylo??? odpočinutá???
9. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
suny-praveze ne kazdy ta chcevydiet stale som cestovala no uz som sa tesila naspat
9. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
moni..ono i v sekacich to kolikrat nemaji za nejaky super ceny...

mona...no princezna..to je certik :grinning:
9. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.