• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
no já viděla o dovolené 2 díly na slovákách a tam už ji někdo žádal a roku a zrovna vyšla tu výšku:grinning:..ale bohužel je to dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Mony a malej te nechá dívat se na ulici? to je ště nespí ne?
9. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
No musela bych třeba moc spěchat dom a pak by mě štvalo, že jsem to neviděla:grinning: a docela často jsem u rodičů dlouho a už tak jsem zavisla každé útery a čtvrtek na ordinačku a to by už libor do mě uplně rypal:grinning:
9. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Suny jj to mu řeknu, že mám seriál tak sem tam se mě na něco zeptá a nechá mě dívat.
No Moni zvykej si s miminem taky budeš brzy doma. Já mám malého tak ho učím nějakému režimu, takže max. o půl 7 jsme tedka doma-když začla školka. To dítě musíš pak učit režimu, takže do večera venku jak ted nebudeš moct být :wink:
9. zář 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni tak to mi je jeasné, ale ještě jsem sama.... :wink:
9. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Holky jedu k našim na chvilu a zítra jdeme na ty tripply. chjo. tak zatím papa začínám mít strach
9. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
jj já jen reaguju na to, že ses divila, že se dívám na ulici a že by Tě nebavilo být každý den brzy doma, tak jen at si zvykáš, za chvíli Ti to taky zkončí :wink:
9. zář 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
Suny papa
9. zář 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
já nepsala, že by mě nabavilo být brzo doma, já jen že ted chodím později domů dokud je teplo. Dneska jsem doma celý den a ja vím co to bude obnášet. Doted jsem si uživala a nelituju toho, že se toho vzdám. a nebyla to špatná narážka na to že se díváš na ulici jen jsem se prostě ptala nic víc :wink: ....
9. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
Jo Moni, ale pokud si přečteš svůj příspěvěk ještě jednou, tak mi to příjde , že se divíš, že ulici stíhám :grinning:
Víš jak, já už dítě mám, učím ho režimu, takže jsme brzy doma :wink:
9. zář 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
To je jedno to neřeš, já to nemyslela špatně. :wink:
9. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Já to neřeším, já jen odpovídám :grinning:
9. zář 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Holky, přeju Vám, aby dnešní kontroly dopadly na jedničku a budu na Vás myslet :wink: Pak podejte info a třeba i fotečky :dizzy_face:

Jinak, já jsem včera odpadla...zašli jsme si na pizzu a mě nesedlo koření, které na ní bylo a navíc se mi rozjela migréna, takže jsem šla do hajan a dnes je mi fajn :dizzy_face:
10. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

jsem jak na jehlach. ani nemuzu moc snidat. :confounded:

suny, drzim palce
10. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj Mabe :wink: na kolik jdeš? A co dědeček? Už je lepší?
10. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
jdu na 10:45h, z domu jdu 10:15h. deda uz dobry, jeste ma porad dietu, ale uz nezvraci.
10. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Mabe, to už je za chviličku... :wink: Já jsem přemýšlela, že bych zavolala svému doktorovi a šla si pro novou fotečku mimča :dizzy_face: on má totiž dvě ordince a v té druhé dělá lepší fotky, říkal, že kdykoliv můžu přijít a uděláme nějaké kvalitnější foto, tak bych to využila a při té příležitosti viděla prcka dřív, než na kontrole :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
luci, tak to mas dobry. :slight_smile: me z toho asi jebne a jeste v te cekarne cekat treba 0,5-45 minut. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobre ranko :wink:

suny: taky drzim palce :slight_smile:
Ja byla na krev na tripply vcera a pristi stredu pry budou vysledky, tak uvidime, no, zatim se snazim si to nejak nepripoustet....
Ale musim teda rict, ze uplne poprve za ty roky co mi bravali krev jsem to vcera vubec necitila ten vpich....jsem si rikala jestli mi sestricka vubec neco vzala :grinning: Ale fakt nic ani stipnuti....tak se mi asi posouva prah bolesti :grinning:

Jinak uz mame i prvni fotecku z UTZ, vypada tam mimisek sice jako maly mimozemstanek, ale je nas :wink: Pani doktorce se nepodarilo udelat lepsi fotecku jak sebou furt mlel, snazila se asi 5 minut a ta co mam v albu je to nejlepsi co se ji podarilo :slight_smile: Asi bude nefotogenicky po tatinkovi :grinning:
10. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
kramli, pekna fotecka :wink:
10. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
holky, ja su nejaka na mekko - je me na plac. :confounded: jezis, co to se mnou je? :unamused:
10. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj Kramli :slight_smile: náhodou...krásná fotka :slight_smile: Na té naší poslední není vidět téměř nic, jen takový velký flek :grinning:
10. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Mabe, to bude dobrý...nervíky, no...těšíš se, zároveň máš jisté obavy...do toho hormony, ale jakmile vejdeš do ordinace, tak bude líp :wink: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
mabe: hormony :grinning: :grinning:

luca: no ja jsem rada i za to co mame :wink: Priste jdu 7. rijna, cili ve 20.tt tak to uz tam mimis bude mit mene mista tak sebou snad nebude tak sit :wink:
Ale stejne pri minule kontrole ve 12tt si tam tak lezel ruce za hlavou, pokopkaval si nozickama, proste tezke leharo....no a vcera ho mudra nahanela tim UTZ po celem podbrisku :grinning: :grinning: Jo a uz mi poprve delali UTZ pres bricho :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Kramli :grinning: máte šídlo :dizzy_face: Utz přes břicho je fajný, já už ho taky měla :wink:
10. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
holky, asi mate pravdu. jezis, jestli ja se toho doziju. :grinning:
10. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky:slight_smile:,

mabe a suny držím vám oběma palečky a věřím, že přijdete jen s dobrýma zpráváma :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak včera mě kamoška přemluvila, abych s ní někam večer zašla, i když v poslední době se mi moc nikde nechce, ale tak jsem šla a dala jsem si topinku s kuřecím masem, no a už mě od včerejška krůti a pořád nic, no jak mě to někde čapne venku tak to bude sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
moni, diky. uz jsem se vyzvracela. takze zase v sobe nemam snidani. :confounded: toto je uz ale z nervu.
10. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
mabe jo to chápu, já většinou když jsem nervozní tak já spíš sedím na zachodě :unamused: ...neboj za chviličku budeš vědět co ten tvůj piškotek vyvádí a určitě bude vše v pořádku. Potom nám musíš hned napsat jak jsi dopadla :slight_smile: ....
10. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
na zachode uz jsem sedela. :slight_smile: a asi si jeste pujdu sednout. :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.