• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No jo seš vzácná když přijedeš jednou za čas, jak často tam jezdíš? ty tam máš mamku a celou rodinu??
9. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
suny-maminu mam tady ale inak celu rodinu mam tam teras som mohla naposledy letiet lebo neskor by som potrebovala papierod lekara a nechcem nic riskovat :slight_smile:
9. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
mon..ale zas si te urco doma rozmazlujou ne kdyz prijedes jednou za cas :grinning:
9. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak ted mi volal manžel, příjde až pozdě večer chjo, mě se tu fakt nechce být samotné, celej den jsem jakž takž a ted je mi jaksi šoufl, slabo fuj a přemýšlím že to může být z toho, že fakt nechodím ven. tak jsem si říkala že třeba budu chodit večer až manža dojede z práce třeba v 7 ale dneska dojede tak o půl 11 tak je to na houby.
9. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
ahoj Moni, chtěla jsem se zeptat kolik stojí poštovné od Vás sem do čech nevíš?
9. lis 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
carcul-tak to hej pribrala som kilecko :grinning:
9. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
sun..a procpak nejdes pres den,nebo treba s tou mamkou kdyz u vas byla?
9. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
moni-co mi hovorili tak to nieje drahe ale idem to presne zistit asi zajtra alebo pozajtra
9. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
Mona ok, jak to zjištíš dej vědět :slight_smile: Děkuji.
9. lis 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz
Normálně jsem uplně vyšinutá si pouštím vánoční písničky.
9. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Suny někdo se tady těší na Vánoce a nemůže se dočkat :grinning:
Já se už taky těším na Vánoce a to hrozně moc :slight_smile:
9. lis 2009 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz
moni..no to ja pribiram furt a ani me nikdo nemusi rozmazlovat :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Já ani ne to je právě divný.
O tom přibírání bych radši pomlčela mám pocit že z vás jsem nejvíc přibrala já. :wink:
a to jsem dneska měla ráno rohlík se šunkou a na oběd trochu špaget a od té doby jen trochu hroznů.
9. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
ahoj holky, tak ja jsem jakasi nacpana. uplne mam nafouklej zaludek. mela jsem na svacinu bagetu se salamem a caj. nijak zvlast moc jidla. :confounded: nevim, co se deje. ale je me na prasknuti.
9. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
tak ja zasa nepriberam brusko rastie ale vaha sa zastavila :wink:
9. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Suny fakt? Tak to se těším a taky vždycky na to jak si zdobím byt :slight_smile:
Suny kolik jsi přibrala já 10kg :frowning2: A to jsem podle dr. 22tt.....
9. lis 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
Mabe, to je tím že asi malý tlačí na žaludek a musíš jíst po menších dávkách.

Holky máte to taky, že třeba nemůžete pořádně chvílama dýchat???
9. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
moni, ja za posledni tyden pribrala kilo. ze bych jedla vic, vubec nevim. mam zatim 5kg nahore.
9. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
suny, asi jo. ja jsem zvykla na neco jinyho. je pravda, ze jim porad stejne velky porce. asi si to budu muset rozdelit. cetla jsem dneska na netu, ze tedka je jeste brisko v poho a nezavazi. ale me uz teda zavazi a predklanet se me taky dela problem.
9. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Mony já se jako těším jen ty dárky nerada ted budu shánět už ted funím jak lokomotiva. :grinning: a nemůžu dýchat to asi dr taky řeknu. nevím co to je. jo jo adventní věnec a tak dávám, stromeček vždycky míváme, spíš to setkání rodiny. a ta atmosféra. pečení cukroví to se těším.

Jinak jsem přibrala 9 kilo a to jsem 25tt. takže taky nic moc no. ale mám hodně vody podle mě páč mám nateklý nohy často.
9. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Mabe a mě teda zavazí dost, už si pomalu nezavážu tkaničky. a funím hrozně a už se mi lepí pomalu prsa na břicho.uf
9. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
my budeme vanoce slavit zase u tchanovcu. jsou tam vsechny babicky jejich a aji nasi. prijemny stedry vecer. darky uz bych taky mela zacit shanet. :confounded:
9. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
suny, to ja mam tak taky. :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Co máš taky????
9. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
no holky tak vy takto priberate :grinning:
9. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
suny, mam to spatny zavazovani tkanicek a predklaneni. za chvilku jdeme k tomu dedovi a na basket, bude to fuska se oblict a obout. dost me ten zaludek tlaci. :confounded:
9. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
moni, to az posledni tyden nejak zaclo :confounded: :grinning:
9. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
sun..taky pekne funim a ohybat mi dela taky problemy :sweat_smile: si prijdu jak duchodce :grinning:

holky..potrebuju radu,co koupit k prvnimu vyroci svatby??nic me nenapada a pak jeste vymyslt vanoce,chjo
9. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Mony no hodně že???? a hlavně já nevím z čeho co píšou holky tak jím tak polovinu co ony.

Mabe tak fakt menší porcičky. a navíckrát. tak si to užij já zas budu sedět doma u bedny už mě to nebaví.

Zítra slaví kamoška narozky v hospodě prý mám na chvíli přijít. tka uvidím ale je to až večer. se projdu aspon
9. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Car tak vánoce řeším od srpna a nic mě nenapadá. asi sprcháče z avonu a krémy a tak no a sypaný čaje ale co našim nevím tohle mám babičkám. ale sepisuju seznam ale řekli jsme každýmu že dáme maličkost. :grinning:

Výročí svatby jsme šli na večeři a udělali si romantiku. :grinning:
9. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.