• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, pokud je oslava blizko, tak bez na chvilku. prijdes na jiny myslenky a podivas se ven. ja zitra jsu doma a zehlim. dneska jsem uklidila a zitra toto. ve stredu jdu k nasim po snidani, pak musime s tatkou koupit darek k 70. a odpo jdem poprat tatkove tete a pak jdu na basket s manzou. takze toho mam dost.
9. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
sun,ja mela pred tydnem 7kg navrch,tak neres :grinning: proste kazdy pribira jinak a kazdy taky v necem jinym(napr-kamoska pribrala pres dvacet a hned po porodu ji zustali jen dve a druhej zas 12-takze proste u kazdy jinak)
9. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Mabe ani mi to nepiš já jsem furt doma a začíná mě hrabat ale vážně. :frowning2:

No ta oslava je asi deset minut cesty tak toj e fajn ale je to až kolem 7 nebo 8 tak nevím
9. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
sun to my mame romantiku k vyroci seznameni ale k svatbe chci neco koupit jen nevim co :frowning2:
holky kolko vas vysla priblizne svadba mi chceme niako 40 ludi budeme sa brat za 10 mesiacov ale pomalinky si to asi zacnem pripravovat
Car já to neřeším jen mě štve že nic moc nejíma stejně kynu víš? asi je to tím že nemám moc pohybu musím začít jsem na sebe nasraná už
9. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
suny, tak si lehnes pres den a na ty dve hodky bys mohla jit a vydrzet to. tak ja uz ti nebudu psat, kam teda jdu. :astonished: :grinning:
9. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Mony my jsme měli 30 lidí na oslavě jako hostině a ta nás přišla na 23tisíc měli jsme to u mamčiné kamošky v restauračce. ale celá tak do těch 40 tis v pohodě.
9. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Mabe nééééé, já to myslela ze srandy. :grinning:
9. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
suny-pocitala som viacej a nechceme velmi minat peniaze ked uz budeme mat malinke :grinning:
9. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
mona..se ani neptej kolik nas vysla,jako sakumprdum balik a to jsme meli jen svedky :sweat_smile:
9. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
carcul :grinning:
9. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
mona...nojoo no,ale za to si nic krasnejsiho nedokazu predstavit..byla to pohadka :grinning: :sweat_smile:
9. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Jejda tak to my jsme neměli tak drahý, počítám i půjčení šatů manžův oblek a prstýnky hostinu. tak fakt do těch 40 ale je fakt že ta hostina byla fakt zadara skoro, měli jsme třeba alkohol za nákupku a tka.
9. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
mi budeme mat hudbu zadarmo co je super ale dame nieco do vacku to je jasne ja som pocitala ze tak na jedneho cloveka vychadza jedlo 1000 korun tak to by bolo len za jedlo 40000sk musim si to vsetko pozistovat :cry:
9. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
carcul-tak to ti verim :wink:
9. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
No taky máte víc lidí no. tak za šaty nemusíš dát tolik já dávala 5500 a to se mi zdálo hdoně, kamoška dávala 15000 což je rozdíl no.
9. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Holky tak já se koukám co by kolik stálo a my když se chceme vzít a budem mít tak 35 lidí pus mínus ná výjde min. na 35tisíc.mA to nepočítám, pronájem nějaké restauračky, obřad, prstýnky, šaty pro oba, květina, výzdoba a ták. :confounded:
9. lis 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
suny-no to hej to sa napocita :unamused:
9. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
moni-no pravje :unamused:
9. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
My počitáme tak 50 ,60 určitě :grinning:
9. lis 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak my bysme dali taky tak nějak hodně nám pomohla ta mamčina kamoška.

Jinak bysme měli taky těch 50 určo. :frowning2:
9. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Ale jinak bratranec dal za svatbu 85 tisíc ale měli tam i ubytování a na hostině měli asi 50 lidí
9. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Holky dotázek, od kolikátýho týdne jsou dr schopní malý vypiplat???
9. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
sun..pry uz od 23 jsou schopni mimi zachranit ale to je fakt mega brzy a zalezi na situaci
9. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Car aha, no já to jen tak zjisštuju kdy už budu moct mít trochu klid, že by malýho vypiplali ale je to individuelní.
9. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
sun..tak vzdy se muze neco stat..a ty furt nesysli info o spatnych vecech,bud v klidu a optimista,Kubik tam pekne pocka a vyleze az bude hotovej a v poradku :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
No já jen tak no. kdyby něco tak jestli máme šanci. já vím, já bych potřebovala nějakou činnost nebo se z toho fakt zblázním. tak sháním nějakou brigádu z domu.
9. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
tak ted odešla mamka se segrou a já si konečně dala sekanou a musím se pochvalit, zatím moje nejlepší sekaná, pokaždé mi totiž chutná jinak:slight_smile:

carcul říkáš čertík jo? :grinning: to nevadí hlavně že víš, že je vše ok:slight_smile:..já se trošku přejedla a maly jak ještě kope tak je to někdy nepříjemný:slight_smile:

Řešíte svatbu jo?? hmm to jsou krásné starosti:slight_smile:...každopádně s tím jídlem a pítí počítejte opravdu těch 1000,- na osobu.
9. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
sun..tak zkus naky to tehu cvico a nebo treba neco jinyho cim se zabavit...jinak sanci urco mate :wink: tak ale stejne to nebudete potrebovat

mona..no ja ted mela dva chleby se strouhanym syrem a cajik,ted si dam ete jesenku no a pak nevim co-ale mam ete hlad :grinning: ...no a mala je ziva hlavne v noci,predtim byl naka hodne pres den a ted se to strida..ale obcas mi prijde ze mi mlati do zaludku ci co..a pak mocak..nojooo nase princezna..ale treba kdyz ji zacnu hladit nebo tatinek,hned je v klidu-pekne vycurana uz od mala :grinning:
9. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.