• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky ja som malinke pred tyzdnom lepsie citila ako teras teras citim tak kazdy druhy den ale uplne slabucke polechtanie :frowning2:
9. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
carcul tak to jsem ráda, že nemám jenom já vyčurané dítě, my dělá uplně to samé, přitel dá na břicho ruku tak je hned klid:grinning:..... No já jsem pěkně přejezená, ale mám ještě v ledničce zákusky tak uvažuju, až se mi to trošku povolí v břiše tak si určo dám :grinning:

mona to teprv příjde já, ho ze začátku taky moc necítila, postupem času se to začlo stupnovat:slight_smile:
9. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
mona..to se nekdy stava ze to trosku polevi..mimi tam ma jeste dost mista tak to nemusis citit jak se hejbe..nebuj si toho ete uzijes :grinning:

monako..mnam zakusky..posli nakej :grinning:
9. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
no mám tu míša řezy a domací věnečky:slight_smile: tak copak si dáš???:slight_smile:
9. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky mě to malej dělá taky, manža šáhne na břicho a kopance přejdou. takže to máme vyčůrané děti všechny. mě dneska malej teda taky zatím moc nekopal.

Já si dala rohlík s pom. máslem a sýrem celou papriku a to je všechno dneska asi.
9. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
holky len pred tyzdnom som ho citila kazdy den a viacej a teras sa mi len mihne ze mozno som ho zacitila a to aj cely den nic :unamused:
9. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Mony já bych tak ty věnečky. můžu???? :wink:

MOny jsi v 21tt to jsem malýho cítíla taky sporadicky.
9. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
jasně holky pošlete adresy:grinning: nebo to mám dovest osobně?? :grinning: :grinning: ..možná lepší bude když se stavíte a dáme si k tomu kafíčko:slight_smile:
9. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Mony já se stavím vás je v ostravě víc. :grinning: ale než se tam dostanu tak asi věneček mě půjde naproti :grinning:
9. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
mona hned ti pisnu adresu do ip a cekaaam,azz budes pobliz cinkni at dam varit na kafe :grinning: a domaci venecky jsem mela nedavno celou krabici-delala tchyne,ze jsem na ne mela chut..no tak misa rez prosim
9. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
dobře dobře holky:slight_smile: tak suny věnečky a car ty míša řezy:grinning:
9. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
MOny přesně tak jsem si to pěkně s car rozdělily. já tu mám kupu nádobí se mi to nechce vůbec dělat a navíc nevím na co večer budu koukat.
9. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Nějak Vás nedočítám, malý byl tedka náročný :grinning:
Tak jsem se mu věnovala. A je ted ve vaně tak vařím párky na véču a je chvíli klid. Těším se na večer na vkv a pak spát :dizzy_face:
9. lis 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
holky jsem chtela ytirat a asi az zitra-jsem opet linoucka :grinning:
9. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Car dyt už na to nemůžeš vidět nech to na zítra, já taky budu uklízet až zítra.
9. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
moni dneska vkv nejsou:grinning: až zítra, možná jsi myslela superstár:grinning:

no já jsem nějaká unavená, tak si za chvíli lehnu k telce:slight_smile:
9. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Holky a viděli jste někdy můj binec? V novém bytě chci mit pořád uklízeno, tady to flákám, ale je to tím, že obyvák máme 3 v 1 :grinning:
9. lis 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
Ježíš jo myslela jsem superstar, jsem už debil :grinning:
9. lis 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
Mony my tě chápeme, já nemám co říkat, opět jsem vyprala prádlo bez prášku. :grinning: mám asi těhu demenci.

malej začíná kopat ale teda docela fest. :grinning:
9. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
sun..mas recht,zitra casu dost :grinning:
9. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: byla jsem u našich a nestíhala napsat :wink: Doufám, že se máte dobře :wink:
9. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Car dyt ti to říkám ted už to nemá cenu. :grinning: ale mě asi nepočká to nádobí takže ho musím asi tedka někdy umýt.
9. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ode dneška se v superstar vyřazuje jen jeden že? koho byste dali pryč????

Já asi toho Cristovaa mě ten borec nesedl. a nebo mě nesedl bendig ale toho nevyřadí.

Ahoj Luci máme se docela fajn si myslím. :grinning:
9. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
aooj luci..a jak se mate vy?

sun..vsechno pocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Suny, tak to je dobře :slight_smile: Já budu taky koukat na Superstar, ale vůbec nevím, koho bych vyhodila :sweat_smile:
Holky, natékají vám nohy? Já je mám večer, jak konve :confounded:
9. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Luci mě natíkají hlavně když jsem na nohách třeba dvě hodky stačí mě jen vařit a pak mám nateklý lýtka kotníky a kolena. takže si myslím že přibírám vodu. :frowning2:

A co ty????
9. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky Car :slight_smile: máme se fajn, maličký o sobě dává stále více vědět a někdy už to i zabolí...hodně rád mě kope do močáku :grinning: A co povlečení, ajké je? Já už čekám jen na tvé info a objednávám :wink:

Suny, přesně...já mám to samé. Nejlepší je, když ležím a mám nohy nahoře...pokud stojím nebo dlouho sedím s nohama na zemi, tak je to peklo :rolling_eyes: Myslím, že už bude jen hůř :frowning2: Ale zase si říkám, že voda pak půjde rychle dolů :wink:
9. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Luci asi ta voda půjde dolů ale mě je to jedno pokud to neohrožuje mě a malého tak je mi to jedno ale zeptám se doktora co s tím. nevím jak moc je vážná voda v těle.

Já mám pořád nohy nahoře pokud to jde.
9. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Luci už Ti natékají? A řekla jsi to dr.?
9. lis 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
Luci a jak to máš moc? já to poznám na první pohled je to docela síla. a to jsem v 6měsíci.

ted se mi stalo holky, že jsem dostala křeče jak dkybych měla mít průjem, a neívm jeslti jsou to střeva nebo se něco děje. :frowning2:
9. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.