• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky já měla u malého vodu, ale nenatékala jsem a po porodu šlo vše ze mě ven a mám na zadku strašné strie a na stehnech :frowning2: A to jsem neměla nic, pořád jsem se mazala.
9. lis 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Mony já se moc nemažu protože prý je to taky o genech někomu se strie prostě neudělají a někomu jo i po porodu.

nevím co jsou ty křeče teda
9. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
holky voda pak jde dolu hned :wink:

luci..je fajne..urco objednej :wink: :wink: :wink:
9. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Moni, já jsem s natékáním nohou měla vždy potíže, když jsem seděla od rána do večera v práci. Teď to není nijak horší, tak to zatím neřeším...nohy nebolí, do kozaček se vlezu a mám to jen večer.

Suny, poznám to,ale mám to takové jako jsem to měla, když jsem seděla celý den v práci. A ty to máš hodně?
9. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Suny, tak já mažu, a hlavně olejíčkem avirilem, at máš bříško masné jak se natahuje. Já po malém nemám strie na bříšku, mám jen na zadku a stehnách po té vodě co šla ze mě hned ven, že tak kůže byla napjatá a jak to šlo ven tak to byl děs i ted je mám strašné, tak po porodu si budu mazat krémem na strie. :wink:
9. lis 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
Jako ty otoky??????

No mám dkyž třeba dvě hodky sedím s nohama dole a tak takže to poznám no hodně nevím. tak na první pohled je to vidět mín ale manža to vidí hnedka. i mamka říkala že když mi šáhne na ruce třeba tak že cítí že tam mám vodu. jsou takový vodový
9. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Luci aha, já jen, že se mě vždy ptá sestra jestli mi něco natýká a já né a ona, že kdyby jo, tak at to řeknu, ale já stím nemám zatím problém u malého teda jsem neměla vůbec. Když to není moc tak je to dobré.
9. lis 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Moni, a to se ti udělaly až po porodu? :confused:

Car, tak ho objednám :slight_smile: díky za info :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Mony a ty křeče míváš taky???
9. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jo Luci, protože když hodně přibereš a pak to najednou hned zhodíš, tak ta kůže to nedává je povislá a jsou strie, jinak jsem je neměla až po porodu mi popraskalo všechno, protože to bylo moc pro tu kůži.
9. lis 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
Suny jo sem tam je mám, hlavně když se mi chce prdnout a nejde to :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
To bylo hrozný to ve mě hrozně bublalo. ale prdím :grinning: tak nevím ale si to byly střeva, já ted prdím pořád. chjo chudák malej.
9. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky tak jako mysli m ze s otykanim jsme ete vcajku,taky otykam,ale obcas jsem otekla i pred tehu,diky ledvinam..ale naky tehulky maj kotniky jak stehna-chudinky...

http://www.arabelashop.cz/detail.php?zbozi=1307197
holky mam objednat?pekne ne?
9. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Car krásný, to je na zed? nějaký obrázky nebo šablony podle kterých budeš malovat na zed barvičkama
9. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
sun jojo na zed-je to samolepici dekorace-ale jeste to polepkam aby to nepadalo..snad to bude vypadat dobre nalepeny :grinning:
9. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
Holky to je mazec vylítne holka, to ne.
9. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak ta superstar není o zpěvu. ty jo Šenková vypadla to je síla teda. :frowning2:
9. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Moni, tak to jo...se budu muset mazat i v porodnici. A co doktoři dávají na to otýkání? Mě se na to sestřička nikdy neptala...a stějně zatím nevidím velký rozdíl mezi otýkání před těhu a teď v těhu :pensive:
9. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tak myslíte , že bych to měla říct dr? mě se na to zatím neptal ntak nevím a je to nebezpečný???
9. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tý jo, tak to jsem nečekala...ona zpívá fakt výborně :pensive:
9. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
luci,mam to podobny..neni to zti takovy extrem co u holek a naky mensi otoky jsou normalni..a me sestra na to nerekla nic,jsem rekla ze nekdy otykam kdyz se ptala a ona napsala bez otoku..tak asi v poho
9. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Luci já nevím co na to dávají dr. já neotýkala, jen jsem byla zavodněná.
Ale co jsem četla na mmb tak otykání dobré moc není když otýkkáš hodně, když né tak to není zas tak strašné.
9. lis 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Mony a co jsi o tom otýkání četla?? jak to není dobré? co se může stát??
9. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
holky dr resi az velke otoky..
9. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
no a jak mám poznat velký otoky že???
9. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Suny nevím, moc jsem tomu nevěnovala pozornost, jelikož to nebyl můj problém
9. lis 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
Mony jasný. tak snad to nebude tvůj problém ani tedka :grinning:
já mám pocit že mám v tomhle těhotenstív fakt všechno
9. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
suny to by jsi poznala měla by jsi nohy jako konve nateklé. A to už je opravdu moc.

já tu superstár opravdu nechápu, vypadavají super zpěváci. Asi tam hodnotí i image nebo já nevím :unamused:
9. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Mony tak to zatím nemám, ale klepu. jinak superstar je o image a ne o zpěvu mě nasrali se nat o dívat nebudu.
9. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
suny:grinning:...njn nic s tím neuděláme, jedině posílat hlasy, což tomu já stejně nevěřím a nikdy jsem neposlala ani sms. bych za takovou kravinu neutracela...
9. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.