• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sun..to fakt poznas..naky holky maj fakt kotniky jak stehna a to fakt..
9. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Suny no já doufám, u malého jsem přibírala víc a měla větší bříško jak ted a nebyl problém, tak snad i tedka né no :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
Mony bude to ok neboj se.

Druhá mony taky neposílám ale není to o zpěvu.

Car no snad to nepoznám. :grinning:

Jejda mám tam nádobí musím ho jít utřít a jít se s prchnout se mi nechce uaaaaaaaaaaaa
9. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky jdu spát papa
9. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Holky, snad to s tím otékáním nebude tak strašné...když tak nožky nahoru a relax :wink:

Moni, teď jsem mluvila se ségrou a ta mi taky říkala, že nejvíce popraskala v porodnici...to je na houby. Se můžeme mazat a výsledný efekt nemusí být vůbec žádný :confounded:
9. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
jsem ted vylezla z vany a myslela jsem, že nevylezu vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: malý urval sprchu, která se tam dá dát zpátky jen musím počkat na miláčka, nemám takovou sílu to zpět narvat :confounded: tak se ted koupu a ve vaně přežívám. je malá :frowning2: se mi nějak osypaly prsa :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
Luci jo no, nejhorší je to stou vodou :confounded: Asi půjdu taky do hajan,zítra vstáváme do školky.... Tak dobrou :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz
dobrou moni...

luci a popraskala hodne?
9. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky, dobrou noc a bez strašidelných snů :wink: :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Car, no jí popraskaly prsa a břicho pod pupkem a taky bříško na krajích...Právě jsem myslela, že jí to praskalo během těhu a ona mě vyvedla z míry, že vše ruplo až v porodnici :pensive:
9. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
je sun ty jdes tez?tak brou :wink:
9. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
luci a nekomu se pry strie objevi az po porodu a ze je dobry mazat prave i po,jak se ta kuze vraci zpet..no jsem na nas zvedava holky
9. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Car, já taky :wink: Jsem si teď psala s kamarádkou, rodí každým dnem...strašně to uteklo, si pamatuju, že byla nedávno v 6tt :grinning:
9. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
luci,ze to leti jako blazen :sweat_smile: si to rikam furt,jsem si furt rikala kolik casu ete je..a ono vanoce za chvilku
9. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
Car, já si říkám, že po Vánocích už to sletí a budeme mít miminka doma :dizzy_face:
Nic, jdi si taky lehnout,zítra musíme na zdrav. pojišťovnu,na úřad a musím ještě zanést papíry do školy a manža se nechá naočkovat proti chřipce...se pak ukážu...páček a dobrou :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
luci paa..tak dobrou holky uz jste vsechny utekly
9. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face:
Tam je dneska teda počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já už utíkám povyřizovat nutnosti...jedu se zase nervnout do školy...dluží mi peníze...a ne málo :pensive: Takže doufám, že to zvládnu a nedostanu tam hysterický záchvat :grinning:

Pak se ukážu...mějte se tu...zatím pááá :slight_smile:
10. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobre ranko, tak ja si rikala, ze uz tady bude diskuze v plnem proudu a ono nic. Dneska jsme spinkaly do 9:15h. Vcera po basketu jsme sly jeste na jedno pivo, tak jsme sly spat po pulnoci. dopo nic nedelam, odpo a vecer zehlim, mam toho pozehnane.

jinak ja nijak nevidim, ze by me otikaly nohy.
10. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem vstávala tedka, je mi pod psa, včera jsem tu brečela do půl noci. oteklý oči. prostě depka. tak jsem to dneska zaspala či co.
tak se jdu nasnídat a dneska asi poklidím možná vyžehlím a odpol asi ´půljdu ven nebo tu zcvoknu. ale ještě nevím jak mě bude páč se mi motá hrozně hlava.
10. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Já teď doklidila, měla jsem zajet ještě na pojištovnu, ale nechám to asi na zítra nebo čtvrtek :slight_smile:
Za chvíli musím do banky zaplatit dupačky :slight_smile: Se psem a pro prcka.
Zítra už budu vyřizovat kolem bytu tak se už moc těším :dizzy_face:
10. lis 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
AHoj Mony tak to je fajn, zařizování kolem bytu je určo příjemný, navíc když víš že vánoce už budete tam.
10. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
ahoj suny, copak ti je? mas nejaky trapenicko? :frowning2:
10. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Jj Suny, jen to vybalování a ukládání věcí bude mazéc :grinning: Ale zase příjemné, že už se nebudem stěhovat a bude to naše :slight_smile:
Chtěla bych ve čtvrtek asi zajet i se podívat do obi na Vánoční výzdoby a koupit tam něco hezkého :dizzy_face:
Všechny Vánoční ozdoby jsem vyhodila a rozdala jak jsme se stěhovali.
10. lis 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mabe, ne, jen jsem chytla pláč protože jsem pořád sama doma nikoho tu nemám a moje super kamošky odsud se na mě vykašlaly, no to je takasi všechno prostě depka jako kráva. a dnešní stav mi od ní moc nepomáhá.

Mony vybalování neva když víš že v tom budete bydlet malý bude mít svůj pokojíček, to je bezvadný.
10. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
suny, tak ja te teda budu muset zachranit. :wink: pristi tyden spolu pujdem ven, plati? :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Mabe já to zvládnu ale klidně můžeme. navíc jsem koukala, manža už výplatu skoro nemá a mě peníze taky neposlali takže to je fakt parádní. se můžeme jít akorát tak pást
10. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
suny, domluvim se na pristi tyden. :wink: a co malej kope? Anicka zatim nic, vcera se ji taky moc nechtelo. snad se dneska ukaze.
10. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Suny malý se na pokoj moc těší :slight_smile: Bude si tam lebedit a já budu mít pokoj od jeho hraček, které se mi tu válejí a když na něco šlápnu tak pomalu jsem na zemi :grinning:
10. lis 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
Malej kopal včera večer a dneska ráno chvilinku, ale pak jsem usla tak asi spinuškal se mnou zlatíčko moje největší. ale taky čekám až se ozve, je od včerejška takovej opatrnej tak nevím co se děje.

A dostala jsi od Aničky už pořádnou perdu??
10. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
suny, jeste nedostala. :unamused: Jsem z toho trosku nervozni. ty pohyby jsou castejsi, ale jeste ne moc silny. mozna je to tim, ze je to holka. :slight_smile:

holky, od kdy zacina ten sestej mesic. me uz to ukazalo dneska, ale je to myslim 22+5, ne?
10. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.