• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony to je jasný, pokojíček je pokojíček a bude mít pocit že je tam jeho království, bude nadšenej.

Mabe mrkni do nějaké tabulky k holkám. ale myslím že 22+3 už je 6
10. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
tak to mam teda jeste tyden a pul cas. ale je to mazec, jak to leti. :confused:
10. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
mabe, já jsem 6stý měsíc tedka v pátek-24tt, počítám to tak jak dr. neřídím se žádných nesmyslných tabulek :wink:
10. lis 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
me totiz na tehotenske kalkulacce to dneska ukazalo - 22t - 6.mesic. tak prave valim voci :grinning:
10. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Suny jo no. hlavně jsme ten byt dostali pod stromeček, tak i pokojíček bude pod stromeček jak kdyby :grinning:
Musím za chvíli do té banky a vůbec se mi nechce , venku už je pěkně hnusně. No jo no lepší to už nebude :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
Mabe mě to podle těch tabulek vychází tak se řídím s nima, ale to záleží asi na každé.

Mony no počasí lepší už nebude to je fakt. já možná zajdu pro tu deku na poštu nebo to nechám na zítra abudu dneska uklízet at to mám hotový.
10. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Mabe tak je to 22+2 je začátek 6 měsíce.
10. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Sny jj každý se řídí něčím jiným pro mě je důležité co říká dr. né tabulky :wink: I v nemocnici jsem měla zkušenost, že se to počítá tak jak mi to dr. počítá, o žádných tabulkách nemluvili, jen by mě zajímalo kdo je vymyslel :grinning:
Já si ted dala koblížek a kakao a za chvíli půjdu at pak stihnu prcka :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
Mony mě to podle těch tabulek i vychází, a dr mi řekne kterej týden ale už mi neřekne měsíc tak si to spočítám.

Mě se dneska hafo motá hlava, jsem uplně grogy a to jsem spala do půl 11 tak to nechápu. měla bych uklidit a pak jít ven ale tady zase začlo poprchávat nechápu to počasí.
10. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
dobré dopoledne holky,

tak já ted dokoukala na film na nově. A dneska toho moc nemám, normální běžný uklid jen, navařeno mám ze včerejška. Za chvili půjdu do vany nějak se necitím ve své kůži:slight_smile:..copak nového??
10. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
suny, a rekl ti dr. z ceho mas motanici nebo je to u tebe proste tehu?

monako, takze romantika byla? neplakala jsi? ty si davas normalne vanu teplou?
10. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Suny, se riď já ti to neberu :slight_smile: Když jsem na ko tak zapisuje do knížky sestra a sestře vždycky hlásí přesně měsíc, když jsem tam byla naposled ve 20tt tak dr. říká dnes pátý měsíc tak napsala 20tt-což to tak má být. Tedka jdu na 6stý měsíc asi to tak vychází.
Tak já fičím, mějte se páčko :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Mabe to je těhu prostě, asi bych měla chodit na vzduch, ale takhle jsem ráda že sjem doma a chodím podél zdi. takže bomba.
10. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
mabe nene nedávám jen si malinko napustím vody na nohy a jinak se normálně umyju a vylízám:slight_smile:..bych tam v tom teplu ještě usla:slight_smile:
10. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
suny, to te fakt chapu, je to naprd. mela bych taky strach, abych sebou nesekla. :confounded:

moni, takze jenom nozkova koupel :wink:
10. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Mabe dneska bych sebou asi švinhla je mi strašně slabo, a dr říkal že je to normální tak teda nevím ale už jsem nasraná protože nikam nemůžu a sjsem doma a přitom bych ten čerstvej vzduch potřebovala nechápu.
10. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
a vetras si aspon? ja pres den nekolikrat vetram.
10. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Mabe jasný pořád.
10. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
mabe jojo nožková:grinning:....

Holky uvažuju, že bych šla zase na bazen si zaplavat rymu už nemám, ale mám strach že znovu onemocním, ale zase nějak musím posilovat imunitu co vy na to??
10. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Mony mě se neptej já bych šla, ale nemůžu mám pocit že mám všechno zakázaný
10. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
monako, ja taky uvazuju nad bazenem, ale az po kontrole. minule me brala ster, tak se uvidi. mam totiz od jara pernamentku, takze bych chtela zacit chodit.
10. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Mabe a chodíš na to cvičení do cenapu už???
10. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky ted mi kamoška poslaal fotky malé, je krásná ale já to jaksi nemůžu vidět.
10. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
suny, jojo, chodim. byla jsem tam 3x po sobe, pak jsem tedka dvakrat vynechala. dalsi cviceni mam 23.11. ono to neni kazdej tyden, jak kdy. vsak vis, ze tam chodi hodne lidi. aji plavani mam zabookovany, to jdu nekdy koncem mesice na dalsi.
10. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
já mám v té smlouvě rozepsaný cvičení a je to skoro každej týden.
10. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
suny, proc to nemuzes videt? :confused: vzdyt budes mit krasnyho chlapecka. :wink:
10. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
ja na zacatku mela 5x cviceni tyden po sobe. byla jsem 3x a tedka 2x jsem se omluvila. no, a vyslo to tak, ze mam tedka prestavku. a to plavani - tam jsou dlouhy prestavky, proto chci zacit chodit i sama.
10. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Mabe IP
10. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Já mám právě pernamentu na bazen a chtěla bych jí využit, kupovala jsem si jí před těhu a chodila plavat a ted bych si chtěla občas protáhnout tělo, minule mi bylo fajn po tom plavání:slight_smile:...A už se těším až porodim a zajdu si do sauny, nikdy jsem ji neměla ráda, ale v loni jsem přišla na to, že je to moc fajn a citila jsem se vždy jak znovu zrozená:grinning:...V jednm hotelu kde jsem byla na školení, tak mi ukazal pán zpravne saunovaní a hned jsem si jí zamilovala, ale tak když člověk neví jak na to tak se mu to nelíbí.
10. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Tak ta depka se mi nějak prohlubuje. je to docela mazec.
10. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.