• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
monako, ja ji prave taky chci co nejdriv vyuzit.

suny,nejde si precist nejakou knizku, pustit nejakou hudbu, film a tak?
10. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Mabe IP.

Knížka mě neba a film taky ne. a ted po tom psaní s kamoškou už vůbec ne. ani moc nejím nevím co to je tyhle dva dny.
10. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
suny, asi hormony te valcujou. :unamused: nezbyva nez prezit a ver bude lip. snaz se uvedomit, ze mas v brisku svoje stesticko. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
jj mabe:slight_smile:

suny zbytečně se netrap, musíš se nějak rozptylit, ono když budeš pořát ve stresu tak se to vše bude odvíjet na tom malém. Moje babička, když čekala mamku tak měli problémy s dědou a byla v jednom vkuse ve stresu a jak se narodila mamka tak jenom vkuse brečela. Takže v noci jí chovala babička a děda když přišel z prace, aby se babča mohl vyspat. I dr. si nevědli rady co s ní. A věř, že ty depky co měla moje babča, dnes se podepsali na mé mamce docela dost. Tak se zkus dát trošku do pohody. taky mám depky a někdy dost velké, ale musíš se s tím poprat nebo se z toho zblázníš!!!
10. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahooooj :grinning:
10. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Ahoj car, co tak dneska brzo??:slight_smile: škaredé počasí co? tak se nikam nechce:slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Mabe snazím ale prostě ty slzy jsou ven samy a mám pocit že jsem fakt zbytečná furt mezi těma 4 zdma fakt mám někdy sto chutí skočit z balkonu. hrozný stavy.

Mony já se snažím ale prostě mi to nejde a navíc jak nechodím ven nemám žádnou zábavu a kamošku blízko tak jsem fakt v prdeli no. včera jsem nechtěla žít a takový, je t o příšerný.

Car ahoj
10. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
suny tak když máš tak blízko kamarádku, tak proč se za ní nestavíš. víš já od te doby co jsem těhu tak nemám pomalu žádnou kamarádku, žádná nemá čas, taky jsem to obrečela, ale musela jsem si říct, že tohle asi nejsou opravdoví přátelé, když si na tebe neudělají čas. Mí oprvdoví přátele tu ted momentálně nežijou. kamrád odletěl na rok do irska, druhý do norska a kamarádka do italie. příští týden mi přijede alespon ten kamarád z irska. tak se těším až pokecáme.
10. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
suny, tak to uz mas teda hrozny stavy. ty musis myslet na mimiska jak psala monako. je to tvoje zlaticko. tes se na nej, bud rada, ze je v poradku. budete za chvilku kompletni rodina. :slight_smile: vzdyt je to stesti. :slight_smile:

ahoj car.
10. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
sun,my se nastehovali na jare a taky jsem tu nikoho neznala..ted bydlime v zap.cechach a ja pochazim z jiznich a i manza tam podnikal(i v zap,ale sem dojizdel) takze jsme se poznali tam...proste se musis hecnout,zvladnout to..proste se naucit mit svuj program a najit si nove zname

mona..no ono pak kdyz je clovek jedinej tehu a ostatni ete maji uuuplne jiny starosti tak se to kamaradstvi dost casto zmeni
10. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Mony přesně jak říkáš. kamošky na prd jen a jen svoje problémy řeší nic víc. nebudu se za ní stavovat protože nechci řešit její problémy. to je všechno ona se na moje taky nikdy nedívala.
to víš že mě to mrzí navíc když sjem tu pořád sama ale seru na ně už je nechci vidět.

Mabe já se na malýho těším jak hrom, ale ted josu to takový stavy, víš co v bytě sama celý dny nejdu ven, mám pocit že jsem zbytečná že nikoho nezajímám nic me neba a ta kráva ještě do toho.
10. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
suny, to jsou ty hormony v tehu - pekne s tebou cloumaji. ja te chapu, ale jak pise car, snazit se nejak zabavit. ja te vyvedu ven, neboj. tento tyden nemam vubec cas. ale urco se brzo domluvime.
10. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
car ale já tu sice žiju 15 let ale nikoho tu v podstatě nemám, jsem semka moc nezapadla mezi ty děcka. a aspon kdybych neměla ty stavy jaký mám prostě hrůza a děs no.
10. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Mabe dík moc musím to zvládnout sama ale ještě nevímjak prostě od začátku těhu jsem fakt doma a ven chodím málo mě ted připadne tak je to takový na prd, no hlavně když mě není dobře tak nemůžu jít ani ven. prostě strašný stavy no.
10. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
suny vždyt nejsi sama a máš nás, my si tě vždy vyposlechneme a řekneme svůj názor:slight_smile:

přítel se mi někdy směje a říká, zas ty těhule?? A nebo zas ten modrý kolik:grinning:....ale já mu to vysvětlovala, že když sedím doma, nebo se potřebuju s někym popovídat ohledně těhu a vybavičky, tak mám na to vás a že mě musí pochopit, když ted na mě nikdo nemá čas. A on mi řekl, že to je fajn, že máme alespon tuhle stránku kde si vlijeme srdíčka Tak jsem ráda, že to chápe :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mony já vím ale už je mě to blbý vás otravovat s problémama, ted jsem ještě v pyžamu a nechce se mi opravdu nic ani hlad nemám, dneska asni moc nepiju jsem v posteli a užírám se je mě na nic prostě hrůza fakt.

Manža to moc nechápe si myslí, že tady čtu jen o problémecha a apk ajsem vystresovaná, tak ho vždycky pošlu do patřičných míst a řeknu mu že kdyby býval víc doma tak se bavím s ním.
10. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
sun..uvidis ted si najdes naky tehule nebo maminy :wink:
10. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
No to doufám, já mám super kamošku, ale ne druhým konci a druháje ve vesnici vedle a le ta je nemocná další je mimo brno takže to je takový na prd trošku no. takže si musím vystačit asi sama bo já nevím a navíc mě ještě nedošla nemocenská takže fakt nevím co budeme dělat, chjo
10. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
sun....no a treba si zajet za tou mimo brno?
10. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
No s tím mým stavem to jde blbě no. to já bych jela i za tou na druhej konec brna ale já sedím půl hodky a musím si lehnut záda a slaabo takže to mám takový uplně na hovno pardon no. ale co já to nějak vydržím je tu zase hnusně tak se najím a půjdu aspon s košem bo já nevím.
taky mám depku že jím málo a málo zeleniny a ovoce a mléčných výrobků a tak takže prostě hrůza a nemůžu se přinutit prostě skvělý no.
10. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
suny a nebo si zajet za rodičema, ti si tě určitě vždy rádi vyposlechnou no ne??
Neboj ani se nenaděješ a budeš mít u sebe kubíka a to už se nudit nebudeš. Na jaře budou krásné procházky a to se hned zabavíš, musíš ještě pár měsíců vydržet. Já si to takhle říkám dokola, zatím budme rády, že si odpočineme, pak už se nezastavíme. :slight_smile:

Já se ted třeba momentálně trápím se jménem, pořát jsem nenarazila na jméno kde bych řekl ano to je ono, takhle chci aby se jmenoval můj syn. Opravdu je to pro mě ted nejtežší věc a začínám depčit že jméno ještě není vybrané, když si to tak vezmu, tak můžu kdykoliv porodit a jméno prostě nemám :frowning2:
10. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Mony až bude Kubík tak to bude o něčem jiným ale ted přečkat tohle období, dneksa ani uklízet nebudu se minechce ani žehlit prostě druhej den hrozná depka a malje ani nějak nekope vůbec nevím jeslti se něco neděje.

Mony tak vemte kalendář a co se vám líbí tak napiště a ktomu vaše příjmení tak jsme to dělali my no.
10. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
suny nadji si nějaké články deprese v těhotenství a přijdeš na to, že v tom nejsi vůbec sma, že je to normální ..třeba tady http://diskuse.doktorka.cz/deprese-behem-tehotenstvi-pusobi/

nebo tady http://www.fit-porod.cz/tehotenstvi/zdravi/tehotenstvi-a-deprese

http://diskuse.abecedazdravi.cz/psychicke-problemy-a-psychologie/deprese-v-tehotenstvi
10. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
mony dík
10. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
sun,kubik ti za chvilku vse vynahradi :wink:

mona a naky novy navrhy mate?
10. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
suny my tohle všechno dělali a máme i seznam, ale nemůžeme si prostě vybrat.

car máme v seznamu Matyas, Denis, Simon. matyase jsem hrozně chtěla, ale zase uvažuju, že by bobek neměl svátek a navíc už se mi to jméno až tak nelíbí. Denis je pěkné, ale mám strach, že se mu budou děti smát Denis penis. A Simon si mi líbí taky, ale nevím jestli to není už moc výjmečné jméno. prostě jsem ještě nenarazila na jméno, kde bych řekla ano to je ono.
10. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
mona..libi se mi prvni dve ,ale taky bych mela strach s tim denisem..
10. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Dneska mi ten konik jede nějak pomalu :angry:

njn carcul musím se s tím nějak poprat. Už jsme dokonce i s přítelem losovali:grinning: no magoři:slight_smile:

já ted čtu ten poslední odkaz co jsem posilala suny a některé holky tam teda mají brutální depky hlavně na poslední strance. Že uvažujou o adopci atd. :confused:
10. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
taky mi konik nak blbne :angry: spis hlemyzd..

holky jdu zehlit a neco delat tak zatim :wink:

sun,a ty se netrap mas nas :wink: jooo a objednala si neco z tamtech stranek?
10. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Mě to taky jede pomalu, ted jsem trochu něco pojedla nic moc no. ale aspon něco.

Car jo jo objednala dupačky čekám až mi dojdou a jsem zvědavá na tu deku. no tak já si to jdu přečíst o těch depkách
10. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.