• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Ahoj Luci, chtěla jsem se tě zeptat na ty těhu tepláčky, už te tvé kamarádce přišly?? :slight_smile: Děkujiii :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
mabe nervíky jsou děs, člověk má potom strach vyjít ven :grinning:
10. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj Moni, úplně jsem Ti o tom zapoměla napsat :sweat_smile: byla jsem tam v úterý a ona je ještě neměla. Říkala, že jede pro zboží v sobotu a že jich v tom balíku je 26 ks, tak že je vezme všechny. Říkala, že tam je víc barev a že jsou s těhu pásem a hlavně, že jsou parádně volné. Jsem se jí ptala, jestli jsou třeba i na ven a ona říkala, že jo, že jsou fakt pěkné. Tak tam v úterý zaskočím a pak dám vědět :wink:
10. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Luci super děkuji moc :slight_smile: tak to už se na ně těším :grinning: .....

ty dneska půjdeš k dr. si udělat fotečku? To se hned zeptáš na pohlaví ne?:slight_smile:....
10. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Moni, já jsem tam volala a říkala mi, že mám přijít dnes a nebo v úterý, tak jsem to nechala na úterý...to bude aspoň mimčo o pár dnů starší :wink: Ale myslím, že pohlaví asi ještě vidět nepůjde...nevím, ale bylo by to super :sweat_smile: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Luci tak já jdu vlastně taky v útery na kontrolu:slight_smile:.....No a ve kterém teda jsi? V pasu máš 15tt a prý se to dá poznat kolem toho 16tt, tak třeba už půjde vidět ted kdo ví?:slight_smile:...Ale musíš tomu dr. říct, že to vědět chceš, on ti to sám neřekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
10. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Moni, jsem v 15tt, přesně, jak to mám v pasu...porod i podle lékaře 10.3...a už se ten termín prý nezmění. Já mu to určo řeknu :grinning: jsem strááášně zvědavá :wink: Dneska pojedeme nakoupit, tak si musím napsat seznam...jelikož jsem teď děsně vybíravá :sweat_smile: :grinning:
10. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Luci no to budeš skoro v 16tt třeba už vidět bude :slight_smile: jééé já se těším za tebe:grinning: víš že já ani nevím kdy mám nějaký přesný termín porodu? Jednou jsem četla 3.2. a na screeningu jsem měla 29.1. :unamused: uvidíme co mi řekne v útery.... No já si vždy napíšu seznam a nějak ho vždy zapomenu doma:grinning: záhada :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Moni, mě poprvé vypočítal doktor 10.3. a po screeningu mi řekl to samé datum a že už je to definitivní...Sranda je, že 10.3. se narodil náš hafan :grinning: Bylo by fajn, kdyby to už bylo vidět...manžel by si přál kluka a já holčičku (jak už jsem psala), takže tak či tak bude v rodině spokojenost :slight_smile: A jak škola? Já ji mám první víkend v říjnu a docela se bojím, jelikož se teď nějak nepohybuju mezi lidma a tam bude v aule třeba 100 lidí, takže chřipajzna a angína na mě bude číhat ze všech stran :confounded: :pensive:
10. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
luci no my s tím pohlavím měli uplně stejné, já chtěla holčičku, ale co už:grinning:... jak dlouho máte hafana? My ho budeme mít na vánoce rok a teta když jsme si ho pořizovali tak konstatovala, že tak to bude do roka dítě:grinning: a vlastně to tak skoro je v prosinci budeme mít Jerryho rok a já v lednu rodím:grinning:..takže sranda, že to tak i jim vyšlo :grinning: ...No a škola? No ani nemluvím, poslední rok a naštěstí nebude ta statní maturita. Budu to mít docela záhul s mimčem, ale musím to nějak zvládnout, tu maturitu chci mít, dneska je to už jako základní vzdělání :confounded: ...Taky mám strach z chřipajzny, prodáváme auto a budu muset jezdit MHD než si koupime nové, takže doufám, že ji nechytnu. :unamused:
10. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Moni, nic si z toho nedělej...hlavně, aby bylo mimčo zdravé :wink: Jsem zvědavá, jestli půjdu ve tvých stopách :sweat_smile: :slight_smile: Pejsek má rok a půl :dizzy_face: Já budu mít zkouškové v lednu (to bude v pohodě) a pak květen, červen a to nevím, nevím...bude to náročné :frowning2: Po porodu, mimčo malinkaté a do toho učení...snad se profesoři slitují a nebudou mě tolik drtit :rolling_eyes:
10. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
No já vlastně mám taky zkouškové v lednu, ale musím se už pokusit dělat zkoušky dřív, abych nestihla dříve porodit:grinning:...taky doufám, aby se na demnou slitovali :unamused:
10. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Moni, jsem slyšela, že holky s bříškama to mají ve škole jednodušší, tak snad budeme mít to štěstí :dizzy_face:

Mabe, už má zřejmě po kontrole, tak snad už je v pohodě a vrátí se sem veselá :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Luci no já v to doufám:grinning:...

no už ma asi po kontrole a určitě je vše ok, prostě musí nic jiného nezbyvá :grinning: :dizzy_face:

Fičím ted na oběd budu tu o něco později zatím :dizzy_face: :dizzy_face: papa
10. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky.
Před chvíli jsme dojeli, byli jsme na úřadě a pěkně jsem se nrvla, seděla tam jakásik kráva mladá a myslela si o sobě bůh ví co není a jak mluvila, jsem byla už i já pak sprostá. No ještě , že k ní pak už nemusím.
No a pak jsem šla na bankomat a tam nic :frowning2: Peníze mi ještě nepřišli a už mám nervy, protože mi tu docházejí zásoby a na účtě 84,- :confounded: Bože, bože, pořád nějaké starosti, asi nebudu mít klid nikdy :rolling_eyes:
10. zář 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
No kde jste všeci? Stačila jsem si poklidit, věci uložit a ohřát oběd a tu nikdo :grinning:
10. zář 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i: no s tema penezma je to na prd... :unamused:
No na mabe jsem taky zvedava, sla nekde oslavovat do cukrarny a my tady muzeme klidne zblbnout :wink:
10. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky, tak kontrola ok. mame 5 cm, mimisek sebou mrskal. mrknete do alba. je mozny, ze me trosku boli bricho z vnejsiho UTZ?
10. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Moni ahoj, už jsem tu :wink: Taky jsem ohřála oběd ze včerejška a na chvíli jsem si lehla :wink: Je mi nějak těžko, jsem se nacpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda, nemáš to jednoduché...nezávidím, snad se to nějak vyřeší a penízky dorazí. Já nesnáším úřady, kolikrát je to tam o nervy, ještě, že tam nemusím tak často :rolling_eyes: :wink:
10. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Mabe, supééér, krásné mimčo :slight_smile: A co jsi ještě zjistila? Z vnějšího UTZ? To netuším a nebolí tě břicho z těch ranních nervů?
10. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
mabe: no konecne :wink: Moc gratuluju :wink: me vcera taky trosku pobolivali bricho z UTZ, ale podle me je to tim, ze jak tim jezdi po tom brise, tak musi trochu pritlacit aby neco videl, takze to pak trosku boli, ale urcite to nebude nic vazneho, pokud te to nebude bolet dlouho a bolest se nebude zvysovat... :slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
mozna je to tak, ze je to tim prujmem a jak jsem se najedla, tak me ty streva pobolivaj. dr. hledala 5 minut nejlepsi foto, takze me dost tlacila na podbrisek.
10. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
kramli, asi to tak bude. dlouho hledala vhodnou fotku. mozna i ty streva, rano velkej prujem a tedka jsem si dala parek v rohliku a gulas. takze je mozna toho moc.
10. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Holky tak jsem tu, po obědě a už doma, musím se nachystat do školy a abychom za půl hodky vyjeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Ach jooo :confounded:

mabe jéé moc gratuluji ke krásné fotečce :dizzy_face: :dizzy_face: ..a bříško určitě bolí z nervíku, já měla včera třeba šílený křeče ze střev :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
diky holky :wink: , jdu si lehnout - jsem napapana a unavena
10. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Mabe supér :dizzy_face: Krásné :dizzy_face:
No stěma penězma je to děs, to je fakt, já jsem ještě na úp, takže dostávám minimum a tedka na ně čekám jak na smilování. Protože jsme platili kauci, takže nás to vyštavnilo, ale příjde dnes odpol. mamka tak mi půjčí. :confounded:
No taky nesnáším úřady, ale musela jsem jít a taky si vyřídit novou op.
Jinak taky nechodím, nemám proč na malého nedostávám ani kč, neměli jsme nárok, takže nikam nechodíme :grinning:
10. zář 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
A taky mám jakousik náladu už od rána. :unamused: Psala jsem už i miláčkovy at se tady podívá po nějaké prácičce aby se mohl vrátit. Byla jsem na něj závislá, a ted tu není, tak jsem taková divná, nic mě nebaví a ták.
Je to děs, běs.
Mabe jo a mě taky bolelo břicho po utz, dělal mi už na břiše a tlačil jak hrom, jsem myslela, že mě protlačí druhou stranou :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
To jste šli chrápat všechny? :grinning: Mám chvíli čas prcek mi chrní a tady zase nikdo. :unamused:
Kde máme dneska suny?
10. zář 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky jsme zpátky z testů a od dr vykolejená na maximum.

Mabe jak ty nestačím dočítat
10. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Mabe gratuluju
Suny co se děje :unamused: .
J tday některá která přestupuje s rodičáku na MD, spíš mě jde o to že já jsem teď 4 rok doma a doufamže si budu moct vybrat délku RD. Pracovní poměr mam na neurčito :wink:
10. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.