• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny hoď se do klidu a udělej si opravdu nějaký program a bude líp. Hlavně se tak neuzavírej, není to dobré.
10. lis 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
no já bych se neuzavírala kdyby mě někdo vyslechl mám kamošky na hovno pardon
10. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Jsem vás tak rychle proletěla a doufám, že Suny depka brzy přejde :wink: Já mám občas taky hrozné stavy, panikařím, chce se mi brečet...ale to je těhu :wink: to všechno přejde a přijdou jiné starosti :grinning:
10. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Suny nepotřebuješ kamarádky, svěříš se sem a bude Ti líp, jen se pořád nestresuj :slight_smile:
10. lis 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
Luci díky moc ted jsem vyšla ze sprchy a je to lepší i dkyž ty záda to je mazec no.

Mony je fakt že jsem moc ráda že mám vás a hlavně moji mamku.
10. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Mony a pravda je že kamošky nepotřebuju, dkyž jsem je potřebovala nebyla tu žádná. a já je dycky podržela a udělala si čas a ted to mám zpátky. jen nevím co budu dělat manža dojde nejřídv v 11 prý má toho hodně tak nevím.
10. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Suny tak já se s mými problémy ani kamarádkám nesvěřuji myslím opravdové problémy, mám oporu v miláčkovy a svěřím se mu. Jen je taky pravda, že se nijak a ničím netrápím a když jo tak to jsou hlouposti. Já jsem štastná, spokojená až na nějaké věci, ale to jsou prkotinky :slight_smile:
Jinak kamarádky mám, ale nepotřebuji se nikomu svěřovat, postěžuji si co mám doma za raubíře co se nám nezdaří, jinak jsme v klidu.
Neboj vše se zpraví, jen si všechno tak drasticky neber, určitě se Ti daří dobře, jen někdy nejsou finance a bolí Tě ted vše, ale jsou horší věci :wink:
10. lis 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky tak já koukam na ordinačku a hecla jsem se a snědla jsem samotné dvě rajčatka a papriku, to jsem si samozřejmě kulturně pokrájela a přemyšlím, že si dám ještě, at má malý nějaké vitamínky. :grinning:

Holky depku má každá těhulka, taky mě to přepadne, že se i vozím po příteli, ale hned si uvědomím, že to byla blbost. Človk musí trošku myslet pozitivně jinak se z toho zblázní. Já nedostala 3 vyplaty a opravdu mi to chybí, kvůli toho sedím doma a stoplo se nakupovaní pro malého. Strašně mě to deptá, ale ještě pořád doufám, že ty peníze dostanu a bude vše ok. Musím to ještě vydržet do prosince a hurá na mateřskou:slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Mony já vím že jsou horší věci snad je malej zdravej tak doufám, že v pátek mito dr potvrdí.

Mony já jím tedka jabko a žaludek přestal bolet musím fakt víc jíst.
já už se po mantžovi nevozím je opora i tak no. i když mě někdy štve viz min týden no. :grinning:
Mony já prostě počítam s každou korunou. a ted když ji nemám tak nemáme z čeho manýa už výplatu nemá no. je to kolotoč pořád dokola.
10. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
suny to Ti věřím, ale dítě je závazek a taky finanční, tak manža at si najde jinou práci, jinak bude v depkách pořád hlavně kvůli penězům. Není to sranda a ani si nedokážeš představit na kolik Tě měsíčně mimi příjde jak zatím kojíš ještě to jde, ale přece jenom roste jak z vody, takže oblečení, plínky to je ze začátku časté nakupování kosmetika Ti nějakou dobu vydrží, pak jak nebude kojit nutrilon , nebo sunar a to teda leze do peněz. Nechci Tě strašit nemám to zapotřebí, jen at se na to připravíš když už ted jste na tom hůř.
10. lis 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
Mony dokážu no. právě proto no nevím co dělat nechápu to. přemýšlím že se vrátíme k našim
10. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Suny , záleží na Vás, ale mít své je mít své i to soukromí. Nevím jak jste na tom vy, ale já u mamky bydlela 4 měs. a stačilo mi, jinak jí mám moc ráda, ale soukromí je soukromí, tam jsem si užila své :frowning2:
Takže bych už neměnila.
10. lis 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
jdu do hajan, zítřek bude náročný :dizzy_face: tak pá a dobrou.
10. lis 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
Mony já s mamkou taky nevycházela, proto jsme šli pryč ted je mamka uplně v pohodě. já bych taky nerada no ale jinou možnost asi taky nemáme. i když já možná budu mít přivýdělek se něco rýsuje.
tak papa
10. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem vstala manža jel na úřad a pak pojedeme nakupovat sice mě ještě neoslali penízky ale vemu z rezervy hold se nedá nic dělat no.
U nás zase prší uplně na nic počasí.
11. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Teď jsem vstala, venku je to na nic, tak dneska budu doma a trochu si udělám pořádek ve věcech. Mám v plánu bramboráky s kuřecím masem...a něco bych možná i upekla.

Ahoj Suny, tak dneska přijdeš aspoň na jiné myšlenky..doufám, že už je líp :wink:
11. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj devcata,

suny, no vidis, aspon budes mit co delat.

luci, u nas je pocasi nic moc, ja jedu za chvilku k nasim za svoji doriskou. :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj Mabe, jak se máte? Vše v pořádku? :wink:
11. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj luci, vypada to, ze ano. Nemelo by? :confused:

Mala se parkrat vcera ozvala, ale malo. zadny velky kopance. snad je to normal a ma jeste cas. :unamused:
11. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Mabe, já se jen ptám :dizzy_face: Mě se malý ozve někdy taky jen párkrát za den...dneska třeba ještě vůbec. Od rána mě bolí břicho, mám trošku průjmik..dala jsem si banán a suchý rohlík. Snad to přejde :confounded:
Neboj...Anička je v pořádku, má ještě čas na pořádné kopance :wink:
11. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, dočítat Vás nebudu to nezvládnu :grinning: . včera jsem byla na UTZ a vše ok a malej má už 590gr tak teda mě přijde že za týden dost přibral:slight_smile:)))). A docela mě překvapilo že já jsem za 4tt přibrala jen 0,5kg, ale takhle jsem to měla i u Vikína, napřed víc a od půlky těhu pak už míň. a zítra mam ještě rizikovku.
A řeknu Vám že teda vybrat jméno byl pro nás nadlidský úkol. trvalo nám to několik dní než jsme byli schopný se dohodnout na 1 jménu :slight_smile: . nikdy bych neřekla že na kluka je problém najít jméno.
Jo a minulý týden jste mě tady nakazily a k obědu budeme mít Ondráše z kuřecího masa a včera jsem neodolala a koupila jsem vinnou klobásu tak tu dáme asi k večeři :slight_smile: .
Ptala jsem se včera jak poznam tvrdnutí břicha a doktorka že to nejde popsat ale to bych poznala a tak mě prohmatala břicho při UTz a je prý děloha klidná takže vše ok :slight_smile:
11. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Ahoj market tak to máte velkého chlapa:slight_smile:. Já jsem mojeho bobka tak 2 měsíce neviděla, tak doufám, že tento měsíc už ho uvidím:slight_smile:

Jinak s tím jmenem mi ani nemluv tyden se o tom bavíme a prostě nic. Já už jsem v koncích. Asi to bude jenom chlapeček:slight_smile:..
11. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Moni dost mě to překvapilo ta váha. 2.11 jme byli na 3D a to měl skoro 450gr a za týden má najednou 590gr ale prý v normě :grinning: . A je fajn že dle MS i UTz odpovídá na den přesně takže dneska jsem 23+4tt :grinning:
Jména jsou fakt problém. Já chtěla Tobiáška a to manžel nepřekous, prý jak pro čerta takže to že teda ne a mě se i líbilo že svátek by měl v září. Pak manžel že by jsme dali petra a to nejde protože v ty dny počítam že budu rodit. nakonec manžel přišel s denisem a já teda že jo ale naděšená nejsem. jméno je hezký ale přijde mě že neni žádná zdrobělina a pak aby ve škole neměl kvůli tomu problém. Já právě chtěla aby to měl hezky rozložený v tom roce a tak jsme hledali jména od dubna do listopadu a prostě jsme nenašli a tak jsme si řekli že nebudem koukat na to kdy má svátek ale aby se nám oboum to jméno líbilo :slight_smile: . tak budeme mít Tomáška :slight_smile: , sice mam termín produ 6.3. a bude mít svátek 7.3 ale do termínu mě nenechaj a max do 38tt. Trošku mě vadí že to bude mít blízko u sebe ale ptala jsem se i holek na MMB a má to ak víc dětí a dětem to nevadí. Radši dam jméno ktrý se mě líbí než vymýšlet ze jmen který se mě nikdy nelíbili jen aby to měl od sebe. Viki to má super, ten je lednovej a svátek má v červenci :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
MArket ja to taky řeším tak, aby to měl dál než den narození, ale opravdu se takhle vybírat nedá. A s tím, že mají jména blízko i den narození tak to má opravdu hodně lidí, neteř bude mít ted 20.11. narozky, 21.12. má svátek a pak hned Vánoce a taky žije. Přemýšlím, že dám opravdu toho Matyase a svátek budeme slavit na Matěje, v lednu se narodí a v únoru svátek. Je to jediné jméno, které se mě moc líbí, ale štvalo mě že není v kalendáři, ale co se dá už jiného dělat. přítel ještě pořát mluví o Simonovi nebo taky o Denisovi. na denise mám strach, že se mu děti budou smát a na Simona, že je to moc vyjmečné, i když si řeknu, že když na něj budu volat Simonku tak je to pěkné, ale v dospělosti??
11. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
ještě bych na něj mohla volat Simi, ale i tak prostě nevím.
11. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
To je ono, amnžel měl pravdu že sice Tobiášek zní hezky ale až bude velký tak už se mě tobiáš prostě nelíbí. manžel chtěl Damiána a právě že by byl až moc jinej a třeba by moh mít i zbytečný problémy tak jsme to zamítli. Pokaždý otěhotnim ve stejnou dobu a pak nemůžu najít hezký jméno. u mě je zvláštní že i jsem pokaždé potratila v dubnu, takže nám vánoční mimčo neni souzeno. mě se líbí i Adam a tim že je v prosinci tak ho nedam. matěj se manželovi taky nelíbí a je to stejně v únoru kdy mě nejspíš těhu ukončí. jen jsem říkala že kdyby mě nechali do termínu tak nám malej moc nepoděkuje. 6.3. narozky a 7. 3. svátek. ale Tomáš se mě líbil vždycky a tak ho dáme, i Vikimu se bude dobře vyslovovat a v letních měsících nic nevyberu. fakt je umění najít jméno který se líbí alespoň těm 2- rodičům. denis špatný neni ale jak mu říkat jako malýmu? A znam děti a je jasný že by jednou přišel i ze školky že mu říkají Denis penis a to fakt ne. i když jinak je to hezký jméno :wink:
11. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky z nákupu, moc jsme toho nekoupili, ale hlavně nám došla deka se jménem je úžasná.
Jinak jsem si koupila prsní vložky v DM, a taky ty vlhčený ubrousky měli 4x80ks za 159Kč a taky gravimilk pro těhulky. bomba. taky jsem si koupila knížku. koupila jsem si pizzu ale snědla jsem ji celou normálně takovou menší ale fakt jsem ji zbodla. ted si du uvařit čajík ten krk mě furt škrabe. takže jsem spokojená.

Jo a ještě mi došly 4 dupačky, tak dneska veliká spokojenost. jsem ráda, že jsme vypadli z baráku i když jsem chtěla jít ven a stejně je hnusně.
11. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jé markét zdravím a gratuluju k Tomáškovi, moc krásný jméno, my jsme ho chtěli taky ale je to brácha.
Jinak má krásnou váhu teda. já přemýšlím, jestli mi v pátek dr řekne, kolik váží zhruba. nidky jsem se na to neptala a neřekl mi to, přemýšlím jeslti mě malýho ukáže když jsme ho viděli před měsícem a minulej týden na 3D mám mu to říct že jsme tam byli??
11. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
tak jí pak ho´d do alba tu deku. taky jí pak chci objednat a trvalo to tak 14 dní vi´d :slight_smile: . tu chci určitě, sice mam dek dost ale tuhle nutně potřebujeme :grinning: . ten gravimilk asi obsahuje i cukr viď :unamused: . pak podej info jaký je na chuť.
Já si furt říkam že je času dost a zatim nic nekupuju ale od začátku prosince už radši začnu :slight_smile: . chci mít vše připravené do konce ledna :wink:
11. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
No 14 dní zhruba. No asi obsahuje cukr nevím, zatím ho pít budu kdyžtak ho dopije manža :grinning:

Já už mám oblečení 56 a 62 všechno tak jsem v klidu postýlka se dělá takže už jsem fakt docela dneska klidná.

Ty nemůžeš cukr??
11. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.