• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Jdu si lehnout a pak jdeme k našim. tak papa
11. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Já mam cukrovku, ale zatiim cukrovka na malýho nemá vliv tak občas i zahřešim a docela mě překvapilo že jsem za poslední měsíc přibrala jen půl kila, ale u malýho to bylo stejně napřed víc a od půlky těhu jsem nabírala málo :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
holky tak jsem taky na nemocenské:frowning2:...sice jsem nechtěla, ale co mi už jiného zbyvalo.
11. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
ahojte, já usla a ted vstala :slight_smile: moni a jakto? aspon budešš dostávat penízky né?
11. lis 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz
AHojda, tak k našim jdeme až za chvilku. jsem snědla cleou pizzu a ted takovej šáteček s listovýho těsta. a na véču už se těším dalamánek. dneska sjem se rozjedla. :grinning:
mony máš neschopenku kkvůli penízkům? jakože nedostáváš?
11. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
No holky vypadá to, že peníze v nejbliší době nedostanu a mám strach, že už vůbec, tak jsem šla na nemocenskou i když tam budu mít velké prd, ale alespon něco. Snad už bude lépe.
11. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Mony no to je fakt že budeš mít prd, ale aspon základ no. mě dneska došly penízky konečně a byla jsem mile překvapená kolik mi došlo.
11. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Jdeme na chvili k těm našim, ozvu se asi až zítra. tak papa
11. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
suny no ono se oplatí jít na nemocenskou na delší dobu a já za měsíc vlastně už můžu na mateřskou, takže to bude opravdu almužna, ale lepší nežli nic.
11. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Aha, no jak nemá asi kšefty ten šéf tak nemá z čeho vyplácet :frowning2: Tak aspon, že bude dostávat něco, je pravda, že je lepší, nežli nic .
11. lis 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
No on by peníze měl, kdyby nedělal ty podvody, ale to je jedno. Paní doktorka byla moc hodná a ještě říkala proč jsem nepřišla dříve. Prý jsem u ní nebyla rok, toto letí teda. Naposledy jsem byla opravdu nemocná před rokem což je fajn. :slight_smile:. Jen ted nevím co budu dělat doma, už tak mě to nebaví. No jo no musím to ještě chvilku vydržet, at už jsou alespon ty svátky i když vypadá, že Vánoce letos neslavíme, ale my si to další rok vynahradíme.
11. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Na chvíli jsem si lehla jak jsem seděla, tak mimčo strašně kopalo a až mě to bylo nepříjemné :grinning:
No jo no, tak hlavně, že máš něco, já jsem taky ráda za to něco, nedokážu si představit nemít nic.
A taky se už těším na tu mateřskou, to zase bude víc peněz a bude se lépe vycházet jak ted. :wink:
11. lis 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
no jo no t bude hned lepší s mateřskou:slight_smile:..už se těším až doděláme i tu školu a nebudeme muset do ní valit prachy a hlaně ty nervy. bože snad tu maturitu dám:grinning:
11. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
jj to věřím no. Ale jsi šukovná to dáš.
My ted budem valit prachy do bytu :grinning: Takže mateřská se bude náramně hodit, jen je měsíc před porodem, tak to si ještě počkám do té doby nějak vydržíme :grinning:
11. lis 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
:sweat_smile: šikovná teda :grinning:
11. lis 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
jojo musíme vydržet. už se opravdu těším až bude malý na světě, to už nebudu myslet na kraviny :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:

jsem dovarila a ete musim uklidit ten curbes :grinning: :grinning: a holky dnes jsem koupila uuuuuzasnej komplet(tricko,otepleny kalhoty-uuuzasny a nadhernej chlupatej kabatek) ty nasi berusce-asi v nem pojede z porodky a pak ete ze stejne kolekce laclacky s trickem...jsem to ocumovala jakou dobu ale byl to drahota ale dnes meli 40pr.slevy,takze jsem neodolala :grinning: no a ete jsem ji koupila dziny slabolinky na 4-6mesiccu a jen 180kc :grinning: :grinning: byly za pulku..jooo a cepicku ke kompletu :grinning:
11. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
supr carcul, pak musíš nafotit a pochlubit se:slight_smile: já fičím spát nějak mi není dobře a jak malý večer vždycky kope tak ted nic, tak si jdu lehnout a čekat na uklidnující kopanec:slight_smile: papa
11. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak anicka vcera kopla i tatku. zdalo se me vecer, ze kopala nejak vic. a aji v noci me pripadalo, ze kope. tedka cucim v telce na basket a cekam az se ozve kamoska a pujdeme do toho mesta. dame si nekde obidek, na to mam nejvetsi chut. :slight_smile:

suny, co si kupovala v dm drogerii? A to tam mely nejlevnejsi?
12. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj Mabe,kupovala jsem tam prsní vložky a pak vlhčený ubrousky. pak ten polštářek s třesnovýma peckama, fakt dobrej kup.
Já dneska musím uklidit a vymyslet co si dám na jídlo. koukám na krotitelé duchů a normálně se bojím.

malej včera kopal malinko dneska zatím vůbec poslední dva dny se fláká tak čekám jeslti se ozve nebo ne.
12. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
na co je polstarek s tresnovyma peckama? a ty prsni vlozky maji levny? ono to muze zacit za chvilku z tech prs tect, ze?

ja si dala od deviti jeste slofika a tedka cekam az se kamoska ozve a pujdem do toho mesta.
12. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Mabe mě to z tech prs teče už ted když třeba ležím na boku. stály kolem 40kč.
12. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
aha, tak to me taky ceka. tak ja se tam podivam. a ten polstarek mas na co? dneska v noci, kdyz jsem lezela na zadech, tak me tepalo v brise, ale hodne a celkem me kopala, nebo aspon tak me to pripadalo. ze by uz zacla raubirka?
12. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
na ty záda, prý to pomáha pak i malejm proti prdíkům.
No dala si načas malej dneska nekopal tak se zase stresuju. mám strach zítra z té kontroly.
12. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
suny, jasne, ze jses nervozni, ale bude to ok, verim tomu. a to jako si das pod hlavu ten polstarek nebo co s nim? ja su asi uplne blba, kdyz se tak ptam, co? :grinning:
12. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Ale nejsi , no pomáhá to od bolesti tak to zkusímna ty záda, chladí to nebo to dáš do mikrovlnky a hřeje to. jenže tu my máme v opravě tak to budu muset dávat jinam.
Včera malej kopal ráno a večer tak dva kopance a dneska nic jsem z toho nervozní.
dneksa bych měla uklidit ale se mi nechce, bych spala. tak uvidím. dodívala jsem se na krotitele duchů. ale asi začnu s uklidem. nemůžu se dokopat. koupila jsem si knízku tak chci číst ale ten uklid mě straší.
navíc nevím co budu obědvat klasika no.
12. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
suny, co takhle spagety? :grinning: tedka je takovy pocasi, ze ja bych taky spala. v noci se me nejak spi hur, tak to potom musim dohnat pres den. jak dojdu z toho mesta, tak si pujdu lehnout
12. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Mabe, no já v noci docela spím, ale blbě se mi dýchá i přes den, tak nevím. jinak dneska to asi prospím, cokoliv udělám tak jsem prostě uplně hotová take ted max utřu prach a víc ani rana. jsem uplně hotová a asi se mrknu na tu knížku. musím se dokopat ale dneska je mi nic moc navíc ten krk je ještě takovej divnej.

Špagety nechci nemáme kečup a už su jich přejezená. :grinning: tak nevím asi si udělám zeleninový rizoto se salátem. chjo já chci aby ta kontrola dopadla dobře. Kubíček je moje zlatíčko. nedám ho nikomu :grinning:
12. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
suny, dopadne!!!!!!!!!!!!!!!ver tomu. :wink:

ja uz musim jit. odpo se zase ukazu. pekne odpocivej, precti si knizku, zdrimni si. jeste se nadelas, neboj.
12. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Mabe já jdu na ten prach jinak se nedokopu. tak si to ve městě užij a už kup něco i Aničce :grinning:
tak papa
12. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.