• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak vidim, ze zadnej pohyb. kde jste holky? Ja si dala gulasek s bramborackama, mnam. Anicce sem nic nekoupila, chci pockat na tu vybavicku zdedenou a pak neco dokoupim. anicka dostala gulasek a tedka dostane spanek od maminky. jsem hrozne utahana z toho mesta. da to zabrat. po delsi dobe chozeni zacina bolet v krizi. holky, jsu ja jenom takovej "mrzak" nebo jak bych to nazvala?
12. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
ahojte kocene zajtra idem na ko.tak mi drzte palecky potom sa ozvem dufam ze uz budeme vediet co za spuntika mam v brusku :grinning:
12. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu poo jsem ti dala šlofíka a ted bych měla umýt nádobí. apson jsem dneska utřela prach a vytřela paráda a spon neco.

Mabe nejseš já jsem taky když chodím dýl navíc mě ještě krom bolesti zad otýkají aji nohy bud v klidu.

Mona ahojky, no určo se ukáže. :grinning: na kontrolu jdeme zítra snad skoro všechny
12. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
suny-tebe uz otekaju nohy?uf chudacku
12. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Mony no když třeba hodku dvě stojím nebo nemám nohy nahoře, no tak vidím jak jsou oteklý.

Hlavně mě trápí ty záda no to je hrůza ale musím to překonat, zítra se bojím té kontroly
12. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jak se máte?

My jsme dneska byli s autem v servisu, pak jsme šli na oběd...dala jsem si rybičku, ale nic moc pochutnání :unamused: Ráno jsem měla zase průjem, tak jsem si koupila lactobacily a snad pomůžou. Je divné, že mi to dělá pouze ráno a během dne jím cokoliv a nic :pensive:

Přišel mi z MMB balíček s bundičkou a mikčou...je to krásné :dizzy_face:

Holky, zítrá vás má docela dost kontroly, tak vám budu držet všechny palce :dizzy_face:
12. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahoj Luci, já se mám jakž takž.

Jé tak to nafot at vidíme, jakej bude malej fešák.

Jak to, že máš průjem? není to střevní něco? ne chřipka ale nějakej bacilek??? laktobacilky můžeš brát???
12. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Suny, já ho mám jen ráno a jdu jen jednou, takže bacil to asi nebude...netuším z čeho to je. Laktobacily mi byly doporučeny, jsou prý dobré i na střeva miminka a jsou výborné na imunitu a na tu střevní mikroflóru (pokud má někdo průjem nebo zácpu). Jsou to probiotika, takže mám brát až do konce těhu :wink:
12. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
TO ti fakt doporučil doktor??? já jsem laktobacilky chtěla brát i kvůli zánětům ale nevím jaký a jslti to malýmu neuškodí. jaký bereš??
12. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
Suny, je jich více druhů...já mám Lactobacily "5" s L.Casei, je to přírodní, takže ti na tom nemá co ublížit. 30 tablet stojí 200,-, zeptej se na to a uvidíš :wink:
12. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Zeptám děkuju moc. ted jsem si dala trohcu špaget zapíkaných a je mi jaksi šoufl dala jsem si na studeno ale fakt talířekm alej asi to mám z té zítřejší kontroly nervičky působí .
12. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Suny, píšou tady, že se také podílí na obnově vaginální mikroflóry :wink: Takže to by ti určo pomohlo :wink:
Já jsem si dala přesnídávku s piškotama a rohlík jen tak s máslem...jsem měla chuť...no, a k večeři netuším...mám teď nějak víc hlad :grinning:
Jak jsi je zapíkala? Nervičky mám taky...vždycky, ale vše bude ok :wink: :slight_smile: to je jasné. Na kolik jdeš?
12. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Luci no dala jsem tam kečup, osmahla na cibulce párek a zamíchala s fazolema a dala na to sýr a do trouby.

já vím že je to i na vaginální prostředí.

Já ted byla na záchodě já fakt tu zácpu nemám ráda jsem tlačila jak blbá až mám vždycky strach že mě prdne nějaká cévka nebo že vytlačím malýho :frowning2:

K dr jdu na 8 ráno
12. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Suny, tak to máš super, já nejraději chodím na ráno, ať se nemusím dlouho stresovat :wink:
To teda musela být dobrota :slight_smile:
S tou zácpou to není nic s medem...to si nevybereš...já ji měla taky a teď zase průjem...už si ani nepamatuju, co znamená jít normálně na wecko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
ahojky holky :grinning: jakpak se mate?
12. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Luci právě, jsem ráda, když to mám za sebou, ale fakt se bojím. i když malej dneska kopká docela hodně pusinka.

No na wécku jsem normálně byla ti řeknu naposled normálně v červnu začátkem, pak jak jsem zjisitla ž ejse těhu tak průjema ted zase zácpa, se mi uplně motá hlava jak jsem tlačila to je fakt hrůza, ale snad se malýmu nic nestalo, já spíš se bojím o ten čípek aby byl v pohodě a malej aby byl v pořádku a tak. zase nebudu spat to já nikdy před kontrolou.
12. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
:grinning: Ahoj car, aáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááále probíráme s Luckou wécko.
12. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky, sem tady poprve, ale chtela bych se zeptat, jaky je vas nazor na nakup kocarku. Kdy kupovat a tak. Ja jsem nyni ve 22.tydnu a odrazuji me ho kupovat uz nyni. Diky
12. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj hanýsku, no tak kočárek jsem si vybírala dlouho asi od 15tt ale mám vybráno a ted jsem v 25tt a termín porodu mám na 25 února ale v prosinci si ho budu objednávat a mylsím že ještě v prosinci bude. a dám ho k našim. proč tě odrazují?
Kamoška ho měla se slevou z veletrhu a to byla ve 10tt když ho kupovali.
12. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
sun..ahuuj..wecko uz neresiim..4dni nejit uz beru normalne,vsak naky tehule nejdou i 14dni :fearful: :fearful: :fearful:

hanys..ahooj..ja objednavala snad pred dvacatym tydnem-ma velkou dodaci lhutu..a manza ho vyzvedne az porodim..zalezi jaky chces a taaak
12. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
Odrazuji me, aby to neprineslo smulu.
12. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Ja sem taky narazila na trojkombinaci za vyborne penizky, ale rikaji mi, ze mam jeste dost casu. Prej je nejlepsi tesne pred porodem, kdy je uz skoro jiste, ze se nemuze nic stat.
12. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja jsem porad jakasi plna, najezena. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Car 14 dní? no to mě poser teda :grinning: no já spíš jako když jdu tak tlačím tak se bojím abych neporodila. hrozný stavy fakt, taky to máš taky???

Hanýsku, já mylsím že to nezáleží na kočárku to bys nemohla podle mě ani kupovat postýlku a výbavičku. chápu tě ale stát se může cokoliv i u porodu. ale nestraším určo všechno bude ok. ale na to bych nedala.
12. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
14 dni??t o bych pukla. ja kdyz nejdu 4 dny, tak hrozny. nejak posledni dobou to jde, jdu kazdej druhej den.
12. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojky Car :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jaký nakonec budete mít kočík...pro mě je to náročné vybírání, mám z toho hlavu, jak meloun...
Hanýsku, já taky plánuju koupit kočárek ke konci roku nebo v lednu a dám ho k našim...ono se říká, že by neměl být pod střechou, kde žiješ, ale víš jak to je :wink: My máme spíš problém s tím jaký :sweat_smile:
12. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
ja taky po novem roce kocarek.
12. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Holky, líbí se vám jméno Julian :sweat_smile: ????
12. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
luci, no neni to moje oblibeny jmeno, ale neni spatny :slight_smile:
12. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Luci no mě moc ne, promin já si představuju toho ze superstar záhorovskýho prostě moc ne. :frowning2:
12. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.