• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Nic jdu čekat na manžu. mějte se tu papa
12. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Jo jo Suny až do konce týdne toho mám moc a v pondělí snad dořeším byt a at pak nemusím nikde lítat jen pak s tím mým na elektriku a plyn at nám zapojí. Už se moc těším, fakt. :grinning:
Já jdu povečeřet, uložit malého a za chvíli mi začnou vkv tak taky se těším až zalehnu a budu v klidu, jsem utahaná jak pes :confounded: papa
12. lis 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak mala se tedka nejak rozkopala. :slight_smile: ja budu mit ordinaci. :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
holky, a jeste dalsi vec. ja mam caru od pipky az po prsa. proste jsem jakobych se mela rozpulit. mate to taky? :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
mabe ano, máme to taky, dělá se to každé těhulce, ještě Ti může ztmavnout :wink: ale je to normální mám to taky u malého jsem to měla taky, i po porodu to budeš mít, mizí to pomalu
12. lis 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak už jsme konečně doma. Dočítat vás teda nebudu, ale jen tak přeletěla:slight_smile:..Byli jsme ve škole, fůůj tam byla nuda:grinning: a ted jsme přišli od tchyně. A konečně si dám véču, mám velký hlad:slight_smile:

Luci já myslela, že už máte jméno vybrané. Jak to, že ta změna?? Pokud se ti líbí víc jméno Julian než to první tak ho dejte, hlavně se musí líbit vám a příjde mi i docela fajn:slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
luci,jaky jste meli prvni?me se libi julie ale to v klucicim uz tolik ne
12. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na tu kontrolu tak tady budu asi až odpoledne. zatím papa
13. lis 2009 v 06:36  • Odpověz
ajja idem celu noc som sa prehadzovala co som nemohla spat ale ja idem az za vyse 2 hodiny ale nemozem spat
13. lis 2009 v 06:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska byla noc teda. Vubec jsem nemohla spat. Sla jsem 3x na zachod a porad jsem si stelovala polstare pod nohy. Mam dva, jeden na kazde strane. :slight_smile: Ja jdu na ko na endo az na 14:30h.

vsem drzim palecky na kontrolach.
13. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

tak čtu, že hroznou noc jsem neměla jen já. Jestli jsem tak 5x byla na zachodě?? :angry: a nevím už jak si lehnout, malému se jen tak nějaká poloha nelíbí a ani mě ne, takže jsem se neustale převalovala. Do toho ještě pes měl větry, že mě až natahovalo.To je tak když je jeden den u tchyně :angry: davají mu všechno možné a bobek měl průjem...tak to je taková menší stížnost. děkuji za vyslechnutí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
moni, tak to si me teda predhonila. :grinning: ja to mam ale 7 schodu dolu a pak nahoru. takze se u toho dost probudim a pak jsem chtela spat jenom na bokach, takze z kazde strany polstar a prehazovacka pod nohy a tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes: radi te vyslechneme. :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
myslis, ze muzeme spat na zadech? nebo radsi ne. me to jenom na bokach moc nevyhovuje. sem tam potrebuju zada a podlozit si nohy.
13. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
mabe to netuším, ale zdá se mi, že jsem slyšela, že ne. Ale opravdu to nevím jistě. Já bych ani na zádech neusla, takže to ani neřeším, spíš ve spanku se překulím občas na záda, ale to byva vyjmečně. Dneska mě nějak táhne břicho, byla jsem ted se psem venku a jak jdu, tak mě bolí a natahuje se. Doufám, že mě tam jen malý tlačí a není to tvrdnutí břicha nebo něco takového. Radši dneska budu odpočívat. :pensive:
13. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpátky, to byla noc jsem spala asi hodinu takže si dám tak za hodku oběd a povalím chrnět jsem dneska na manžu protivná jak noc. nevyspaná unavená. hrozný.

Holky nevíte co znamená bílkovina v moči???
13. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj suny, tak jak dopadla kontrola???? mas vic bilkoviny v moci?
13. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Mabe mám no. :frowning2: a nezeptala jsem se proč a čím to je, dr řekl že uvidíme příště. :frowning2:
13. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
tak si to zkus hodit do seznamu Bilkovina v moci a uvidis. ja fakt netusim. a jinak vsechno ok?
13. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
ale urco to nebude nic hroznyho, kdyz rekla, ze se uvidi priste. muze to pockat, tak to bude dobry.
13. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Mabe tam nejsou příčiny asi něco s ledvinama si mylsím já s nima mám problémy ale do tedka všechno v poho. tak jsem taková z toho zdrclá. ale nevím jeslti to není nachlazeníma jelstli tím že málo ale fakt málo piju. moc se nad tím nepozastavoval. tak nevím. řekl že uvidíme příště.

Jinak malej je ok, já tlak taky dobrej, o čípku mi nic neřekl, asi zase 0 anií nevím jeslti to tam napsal. ale vše v pořádku a že prý mám trohcu hlídat tu váhu ale jak když nejím že??? no mám 10 kilo nahoře a jsem konec 25tt zítra začínám 26. tak nevím.
13. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
suny, no vidis, ze to muze byt i tim pitim. ja to taky cetla, takze ode dneska budes pit vic, jo? jinak jsem rada, ze je malej v poradku. :slight_smile: s tou vahou teda nevim, jak to mas delat, kdyz nic nejis. to ses zavodnena?
13. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
nic jdu si lehnout pred tou kontrolou
13. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Mabe asi jsem zavodněná nevím no. dyt víš co píšu že jím. tak to prostě nepochopím. :angry:

Ale on říkal že ta váha těhotenství nevadí spíš pak na to zhazování. ale prostě se nedá nic dělati. já fakt nevím no. ale prošli jsme se po městě pak jsem byla za naším pejskem na chvilku takže dneska mám odprocházkovaný. včera jsme nakonec večer šli taky. na hodku.

budu ti držet pěstičky. papa
13. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
ahoj holky,tak teda dnes to stoji za to,fakt si vyzeru pekny neduhy(od otykani,po zahu ktera pali snad furt-ale rennie celkem pomaha,az po ty psa co jsem psala dneska,curat chodim v noci furt,klouby boli a zada ,no ale ty zada mi dnes chytli tak silene kdyz jsem vyjela z domova ze jsem se svijela v aute a pak sotva dojela domu.k tomu jeste jsem nahcipana a boli bricho...no nic no,vsak je nej ze prcek je v poradku,no fakt bolest jak prase,jsem mela az slzy v ocich a ze nejsem bolestinek..ted je to o trosku lepsi...vse co jsem dnes mela padlo a lezim,radsi..at to nelamu pres koleno...jen mi mrzi to tehu cvico ale nedala bych ho :frowning2:
13. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Tak ted odešla kamoška, dělala jsem ji vlasy, jde na stužkovák, tak at to má pěkné:slight_smile:...Holky mě pořád bolí to břicho na jednom místě, snad to nic není, začínám se trochu bát.

carcul tak vidím, že spánek máme všichni stejný, oničem:frowning2:. Tak snad ti bude lépe. dneska je asi nějaký divný den :confounded:
13. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak u mě je taky den na houby :angry: Celé dopoledne jsme trávila na poště, v obchodě a cestou jsme ještě jeli vyměnit pneumatiky. To by nebylo tak stašné, ale vyloženě nasraná jsem z lidí...každý druhý kašle a ještě ke všemu si nezakrývají pusu, dnes jsem prošla několikrát kolem debilů, kteří kašlali takovým způsobem, že jsem si musela dát šálu přes pusu, i když to mi asi prd pomůže...Za všechny epidemie můžee poděkovat těmto pitomcům, kteří nemají základní návyky...do háje!!!!!

Car, je mi tě líto, kočko... :frowning2: Ta prsa ti praskla obě? :confused: Ach jo...je skutečně pravdou, že těhotná žena nemá daleko ke staré a nemocné ženě :confounded:
13. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak holky cakame chlapecka :grinning:
13. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Mona12071 :slight_smile: vítej v klubu :grinning:

Ahoj Moni, já to mám se spánkem stejné...dneska v noci jsme byla tak protivná, že jsem na manžela vyjela, že mi bere vzduch :sweat_smile: a pak mi to bylo líto :fearful: :wink:
13. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
luci-diky pridala som aj niake fotecky :wink:
13. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Mona, koukala jsem :dizzy_face: je to krasavec :dizzy_face: A jinak kontrola v pořádku? :wink:
13. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.