• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci-uplne vsetko v poriadku vsetko mame tak ako ma byt a plucka srdiecko mozecek no vsetko aj zaludek perfektne to tu ukazuju maju tu dobre ultrazvuky :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
luci,nene jen jedno no a ete nejen z prasklo ale cely boli :confounded: ..a co ti rekl manzel na to?

mona...gratulace ohromna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
Mona, tak moc gratuluji :dizzy_face: A co říkáte na chlapečka? Máte jméno? :wink:
13. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
mame Davidek ale ja som to vedela od zaciatku ja som to citila ja by som bola aj prekvapena keby to bolo dievcatko :grinning:
13. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Mona, to je moc pěkné :dizzy_face: My se jménem stále bojujeme...už jsme ho měli, ale teď jsme to zase začali řešit, tak uvidíme :wink:

Car, myslíš s tím vzduchem? :sweat_smile: On na to v noci neřekl nic...jen ráno říká: Tady byl někdo v noci protivný...A já jsem mu řekla, že mě to mrzí, že jsem byla fakt vytočená tím, že jsem chodila čůrat a pak jsem nemohla ani na jednom boku usnout...
To prsko musí fakt bolet :cry: A mažeš si to něčím?
13. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
moni gratulujíííí:slight_smile:

Luci jak to, že bojujete se jménem?? vždyt jste chtěli Nikola?? Jinak my taky pořád nemáme jméno:frowning2: už mám z toho nervy na dranc. ještě mě napadlo jméno Adam. Ale fakt nevím achjo :cry:
13. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
luci,no ono boli celi(se bojim aby nezacal zanet)a ete k tomu rupla ta bradavka do krve :confounded: tak tu mazu bepantenem a uz trosku pomohl...ale budiz vsechno preziju,spis si delam starosti co se bude dit az budu kojit :confounded: snad to bude dobry a budu moct aspon par mesicu(chtela bych pul roku)
13. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
mona..Adam se mi libi :wink:

a luci Nikola se mi libi vic nez julian..a nebo nikolas :grinning:
13. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
carcul no není to špatné, ale....:slight_smile: je tam pořád to, ale. Ještě jsem nenarazila na jméno, kde bych řekla ano to je ono. U holky jsme měli hned jasno. :angry:
13. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
mona..no my u holky taky meli s vyberem pohodu,ale u kluka by to byl boj..a co jste meli pro holcicku?uz si to asi rikala,ale nejak nevim
13. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
holky jdu chvili od pocitace..zatim paa a vecer tu budu zas
13. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
carcul my chtěli Sofii. Okamžitě se nám to jméno oběma zalíbilo. Ale u kluka je dilema :sweat_smile:
13. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
nazdarek devcata, tak kontrola za mnou. hormony v poradku - navysila me davku, ale s postupujicim tehu je to normal. dulezity je, ze stitnice funguje tak jak ma. :slight_smile: co se tady vsechno stalo? musim docist.
13. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
mabe-tak dnes su len dobre spravy no skoro :slight_smile:
13. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
carcu, teda ty si to vyziras. :unamused:

moni, gratulujuuuuuuuuuuuuuu k chlapeckovi. :wink:
13. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
moni, je krasnej. ja se tedka biju dohlavy, ze sme na tom velkym UTZ nebyly schopni rict o foto. s tou plodovkou a tak. takze mam foto z NTcka jenom. :unamused: ve ctvrtek jdu ke sve dr., ale ona ma takovej rozmazanej UTZ. :confounded:
13. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
co dneska suny? jak pokracuje?
13. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
mabe-dakujem este stale sa mi tlacia slzicky stastia do oci :slight_smile:
13. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj Mony gratuluju k Davídkovi, vítej mezi nás takže zatím tu budeme mít asi dvě prinzezny. zbytek chlapečci. to je mazec. :grinning:

Jinak všem gratuluju k dobrým výsledkům.
13. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
moni, jojo, to cloveka dostane :slight_smile: , tak kdo bude mit se mnou holku? :confounded: :slight_smile:

suny, jedna holka? ktera?
13. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
No car ne??? myslím teda, snad jsem to nespletla
13. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
jdu si udelat leco, mam na neho chut. vcera jsem se divala na Jste to, co jite a byla tam tehule. kdyz ji dr. rikala, co by vsechno nemela, tak jsem se nad sebou zamyslela a mela bych trosku vic zdrave jist. sice na to nemam chut, ale musim kvuli Anicce. chtela jsem si koupit i Gravimilk, ale je tam jod a ja ho nemuzu kvuli stitnici
car?? ja tedka nevim :confused:
Mabe gravimilk jsem si koupila tak uvidím jak mi bude chutnat, jo včera jsem taky koukala, a musím teda trochu změnit jídelníček, hlavně vynechat sůl, páč nevím jak to bude se mnou dál s tím tlakem zatím dobrý ale nevím. :frowning2: ta bílkovina mě vyděsila.
13. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
jaj tu dnes prsi a strasne mna bolia zada :unamused:
13. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
musis vic pit a snazit se nesolit, ale me se to rekne, ja solim
13. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
holky ja sa snazim moc nesolit ale kedysi som strasne solila
13. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
ahoj holky, opět nestíhám ted jsme dorazili domů, od rána na nohách :confounded:
13. lis 2009 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz
13. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
Mabe v poho já pro malýho udělám vše abych ho neohrozila jen se toho fakt bojím, no když to nechal tak být tak nevím. asi dobrý. ale dneska z té kontroly nemám nějak extra dobrej pocit.
já solím tak normálně ale omezím to na skoro nic. dneska jsem si dělala maso a hranolky v troubě na sucho a hranolky jsem skoro nesolila a k tomu ledovej salát. musím kvůli malinkýmu.
13. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.