• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car, no žádná sranda...snad to nebude zánět...to by bylo docela brzy,ne? :confused:

Moni, no je to oříšek...Nikola by bylo jméno po manželově dědečkovi, ale manžovi se to nějak rozleželo, tak říkal, že budeme ještě přemýšlet. Dnes jsem si zase půjčila knížku se jmény a rozumná z toho o moc víc nejsem...Moc se mi vždycky líbil Andrej (Andrejka je moje ségra :grinning: ) No, jak to nakonec dopadne, netuším :pensive:
Adámka má kámoška...to je taky moc hezké jméno :wink:

Holky, v té knížce jsou tak šíléná jména, že by jste nechápaly :grinning: např.: Děpold, Cyprián, Božetěch, Radegast, Kolombín, atd... :grinning:
13. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Jéééé Luci Cyprián tak to je bomba :grinning:
13. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
suny, jasnacka, ze udelas vse pro mimiska. :slight_smile: ale neboj, bude to dobry.
13. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
tedka delam vyvar slepici, uz se tesim na polivecku. a zacinam delat leco, dam si tam teda trosku oravske slaninky. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Mabe no snad jo. dneska mě naměřil tlak 160 na 120 tak se lekl ale já jsem se hýbala a na podruhý jsem měla 112 na 76 tak řekl že už se mu to líbí víc takže sjem se uklidnila taky.l ted jsem vynervovaná ze všeho prootže se bojím aby se malej nenarodil dřív nějak.
13. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Jé Moni čtu, takže chlapeček, gratuluji :dizzy_face:
13. lis 2009 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz
Suny, taky gratuluji ke kontrole, ohledně té bílkovin si nedělej hlavu, může to být i tím pitným režimem. Mě vždycky doktor i sestřička upozorňují, abych hodně pila. Snažím se vypít ty 3 litry denně.Bude to dobrý, uvidíš :wink:
Ahojky Moníí :dizzy_face: tak co je nového? Miláček už je zpět? Vyřídili jste, co jste potřebovali? :wink:

Mabe, taky gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
suny, zkus vic pit, a moc nesolit, uvidis na dalsi kontrole.
:slight_smile: luci, dekuju.
Mabe teda mnam. já musím taky udělat někdy nějakou polívku. zítra jdeme na oběd do restaurace protože dneska byl Kubík mocinky statečnej že je v pořádku jsem ráda jak hrom. ted abych to vydržela já.
13. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Ahj Moni a tobě neřekli pohlaví ted?? Měla jsi mít poradnu ne?? :slight_smile:
13. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Lucinko děkuju moc. no mě to neříkal ale říká mi to každej druhej a včera jsem vypila tak litr a něco.
jinak vypiju tak dva litry víc nedám. jak to děláš?????? já dycky vypiju jednu magnezku a apk piju vodu z kohoutku a čaje.
13. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Luci tak snad taky vyberete jméno a nám drž taky palce, pořát dilema. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky jedu darovat poslední štěňátko, tak se tu obejvím později papa :dizzy_face:
13. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Mony chudinka štěnátko já bych ho nedala bych brečela :grinning:
13. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile:
Miláček dojel ráno ve 4 a ve 3 odpol. zase odjel :frowning2:
Volali jsme té paní co má tady ten byt, tak prý chce nájem v neděli, ale já jí nic nedám má kauci. Bohužel, tak to bude ještě zajímavé :sweat_smile:
Moni jo jo byla, ale mimčo je stydlivé i ted mi řekla, že má takovou polohu nožkama, že nic nevidí. Takže už stím ani nepočítám, když už tak dlouho má polohu, že nevidí mezi nožky. :wink:
Jinak jsem 23tt a přibrala jsem 10kg, takže mazéc sestra dnes čuměla, že to jde hezky nahoru a já jí říkám ted jo, ale jako netěhu nemůžu přibrat ani za boha :grinning:
13. lis 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak to nevadí já zítra začínám 26tt a mám taky 10 kilo a dr říkal že to mám trochu krotit pokud to půjde. no.
Tak to byl hodně nahonem u vás ale říkala jsi že má moc práce že?
13. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Suny fakt? Mě neřekla nic, jen říkala, že to jde pěkně nahoru :grinning:
Jo jo byl tady jenom na otočku vyřídit sipo a taky plnou moc at to v pondělí můžu za něj vyřídit. O víkendu musí pracovat a pak ještě celý týden a ten další dojede na týden.
13. lis 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
No já mám mony na mou výšku 161 váhu 77 kilo což je hafec, tak proto ale říkal, že to není v ohrožení ttěhu ale prý se to pak špatně shazuje. :grinning: ale co mám dělat mám v těle asi vodu jinak to nechápu.

Tak pak ho budeš mít jen pro sebe. mony my se dovíme co nosíš v bříšku čeče až po porodu???
13. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Suny neboj to zhodíš, kolem miminka jsou jenom starosti a ták, takže to zhodíš :wink:
Suny vypadá to tak, aspon budete více napjaté :grinning: A taky my :confounded: :grinning:
13. lis 2009 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz
Já se nebojím prostě přibírám a moc nejím takže to asi nebudu řešit. :slight_smile:

No jo copak vy ale my tady chudinky budeme čekat až do března :grinning:

Já mám pocit že nemůžu mít nic normálně.

Mabe to lečo voní až sem :grinning:
13. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
suny možná, že né, uvidíme, nechám to tak a bud se ukáže nebo né, chtěla bych prožít ten zážitek kdy až se narodí řeknou co to je :grinning: jen já bych to nevydržela tak mi mimčo asi pomáhá a neukáže se :grinning: tak uvidíme.
Váhu neřeš, to zhodíš uvidíš. Já u malého taky přibrala dost a měla jsem po chvilnce svou váhu zpět.
Holky 1.12 mě čeká cukrovka :confounded: Už ted jak jsem se obj. mi šla husina po celém těle :frowning2: snad to tentokrát bude poprvé a naposled :grinning:
13. lis 2009 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz
Mony já jdu myslím 23.listopadu taky mě dneska poslal, ale to bude síla teda, snad aspon tohle budu mít v pohodě. já ti popovídám. :grinning:

Váhu fakt neřeším mě vadí ta bílkovina. navíc je mi dneska slabo motá se mi hlava a to jsem byla venku dopoledne asi hodinu a v pohodě a ted mám uplně rudý tváře a je me mizerně ani si netroufnu jít do sprchy. nevím zas co toje.
13. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Suny no já vím, já si vzpomínám přesně jak to bylo u malého ta cukrovka, měla jsem jí 2x poprvé mi jí zmrvili a tak jsem musela znova :confounded:
Suny našla jsem tohle co se týče bílkoviny v moči, jinak Ti neporadím
http://www.porodnice.cz/dobry-den-pane-doktore-sestra-je
13. lis 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
Holky, teď jsem mluvila skoro hoďku s tchýní :wink: jsme se zapovídaly :grinning: No, já jdu na cukr v období, jako vy...to bude zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Moni, a to vám ta vaše pronajímatelka bude dělat problémy nebo co? :confused:

Suny, já mám pocit, že mám taky všechno...astma mě ničí, bez inhalátoru nedám krok a co se týče těhu potíží, tak jich začíná být čím dál víc. Nejsi v tom sama, to zvládnem :wink: :slight_smile: že jo? :dizzy_face:
13. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
a ještě toto
Dobrý den, nemůžu se vyjádřit podrobně, musel bych vidět. Příčinou přítomnosti bílkoviny v moči je buď příměs z výtoku = banalita a pokud výtok není obtěžující a jen bělavý a vy nemáte žádné další obtíže, není nutno nijak zasahovat, bez ohledu, jestli tam jsou nějaké bakterie, léčili bychom normální stav Bílkovina z moči může mít přičinu v infekci moč.cest = také banalita, zaléčí se - budete vědět, jak dopadlo dle výsledků z moči. Preeklampsii ( vysoký tlak ) nemáte, takže není nutno "plašit". No a zbývá jediná potenciální příčina a tou je porucha fce ledvin ,to by se muselo vyšetřit podrobnějším vyšetřením,ale také bych o tom neuvažoval, pokud máte mírné otoky , které jsou zcela normální. O mimčo strach nemějte
13. lis 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
Luci zvládneme co se dá jinak dělat že??
Jen mě někdy štve že někdo to má v pohodě a my trpíme a neužíváme si to.

Ale já se nedám a pro malýho udělám cokoli. prostě musím no.

Holky zítra mám 25+0 takže začátek 26tt že? já už jsem z těch tt blbá. :grinning: furt si říkám že malej musí vydržet aspon do konce ledna.

Mony děkuju přečtu ale je to asi tí m že jsem málo pila.
13. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Mony já mám od malička problémy s ledvinama. ale on to přešel že to budeme řešit prý příště ale vyděsilo mě to no. snad aspon ten cukr bude v poho.

otoky mám malý zatím a tlak zatím v pohodě. :grinning:
13. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Holky jasně, že to zvládnete jak jinak jen v těhu se chytá ledacos, ale je to normál, nic važného u Vás :slight_smile:
Luci, nevím. Jako smlouvu máme sní a pro peníze chodí její bratr tak jako nevím, ale když někomu pronájímám byt tak si pro ně chodím sama, když už si to tak vybrala, on je pro mě cizí, sním jsem o bytě nejednala a taky se může stát, že sněma někam půjde něbo něco a řekne, že jsme nezaplatili. No tady je to mazéc už jsme byli v jednom podnájmu,ale tady toto je extrém :confounded:
Jsem jí psala, že jí nemám z čeho zaplatit , že má kauci a hotovo :wink: Stěhovat se snad budem ten další týden at mám klid. :slight_smile:
13. lis 2009 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz
Suny když to bude řešit později, tak to nic není. Jinak by to řešil hned.
13. lis 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
Suny, taky mě to štve...ráda bych si to těhu užívala, ale mám různá omezení, takže nemůžu prakticky nic. Chtěla jsem aspoň později začít chodit do předporodky, ale doky mi říkal, že to zatím vypadá, že nebudu moct...Ale pokud by něco mělo mimču ublížit, tak je jasné, že nebudu fňukat a raději budu sedět na zadku :wink: nezbývá nic jiného...jsou hrší věci :wink: Hlavně ať nejsme nemocné a miminka jsou v pořádku :wink:
13. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.