• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony jasný my jsme bývalé majitelce taky nechávali kauci na to to je ne?? nechápu

No jo řekl, že se příště uvidí tak uvidíme. :grinning:
ty jo já mám upolně mega horký tváře studený nohy bolí mě hlava blbě vidím motá se mi celej svět. teda douáfm že aspon Kubíček bude zdravej.
13. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Moni, tak to je síla...už ať jste ve svém a máte klid :wink:

Suny, přesně, jak píše Monča...pokud by to bylo nějak vážné, určo by to nenechával na příště, takkže se tím nestersuj :wink: Já jsem taky tolik nevypila, ale nutím se a střídám během dne, co piju :wink: Někdy vypiju celou vodu, jindy si ji ředím džusem nebo si uvařím konvičku čaje atd...Musíš se přinutit, sice budeš lítat na wecko 2x tolik, ale určitě ti to pomůže :wink:
13. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Se picnu...tolik chyb :sweat_smile: :grinning:
13. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
Luci, taky si to neužívám, mám více odpočívat a taky jsem se těšila na předporodní svíčo, ale co už, hlavně , že mimča budou v pořádku a donošená :slight_smile:
Suny , přesně, ona si zhrábne kauci a bude jí dobře, to ví, že jo. I drahá půlka jí říkal , na co je kauce potom? Je vrátná né? Tak si to z toho vemte a ona, že nemá z čeho zaplatit pak prosincový nájem a my , že nás to už nezajímá, než jsme se sem nastěhovali, tak tu dlouho nikoho neměla a taky musela z něčeho platit nájem a pokud na to nemá, tak at byt prodá bohužel, my taky nemáme na zaplacení nájmu. V pondělá dávám skoro čtyřicet pryč a musíme si koupit 2x skřín a komodu. Chápu jí, ale ona musí taky pochopit nás, od toho ta kauce je.
13. lis 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
taky mám chyby :sweat_smile:
13. lis 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
Luci když jdu někam ven tak moc nepiju a lítám stejně na vécko. když jsem doma neva ale já se nedonutím musím no.

Mony tak je jedno jeslti ji ty peníze dáte a ona vám dá kauci ne? to nechápu koza je to. :angry:
13. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
tak uz mam pulku leca snezeno. mnam, takova dobrota. :slight_smile: jeste si dam tak za hodku, dve
13. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Mabe pošli taky :grinning:
13. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
klidne bych poslala. manza to neji, takze je to jenom pro me, uvidime, kolik toho snim dneska. vetsinou totiz, kdyz si neco necham na dalsi den, tak uz to nesnim. :confounded:
13. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
pred chvilkou jsem si lehla mezi varenim a mala tak kopala, jakoby se chtela prokopat ven. snad tu placentu neprokopne. :grinning: :confused: uz to sili ty kopance a intenzivni.
13. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
jeste delam vyvar z te slepice, uz to tady voni. za chvilku budu prebirat. :slight_smile:
13. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
No mabe vidíš je to dobře že kope, asi ji lečo chutná. já přemýšlím co si dám na mnamku na véču. ještě nevím.
13. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Mabe teda ty děláš chutě to je neskutečný :grinning:
13. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
to kopala pred lecem. :slight_smile: ale fakt sem tam drsny kopance.
13. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
ja si totiz rikala, ze nejakou tu zeleninu do sebe musim dat.
13. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Mabe já se taky snažím ovoce a zeleninu každej den a jogurt a ted hodně pít a málo solit zítra zhřeším a dám si papu v restauračce.
13. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Kubík dneska nekope, nevím co se děje u dr jsem nevidšla srdíčko dr ho viděl a já ne chjo
13. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Holky jsem úplně vytočená, kdyby jste viděli co mi píše majitelka, tak se držím abych jí nenapsala své. Píše, že jak má zaplatit nájem když na to nemá, chápete to? Tak jako ona má naší kauci a ona na to nemá? Tak na co má 2 byty, když na to nemá? Má ho prodat, to není můj problém. No mazéc. :confounded:
Těším se až budem dosud pryč.
13. lis 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
Mony vykašli se na to. je to koza, prostě má kauci a hotovo. to tak chodí my to měli taky tak a v pohodě. a kolik to jako dělá, že na to nemá když pronajímá dva byty???
13. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Moni, já to nechápu...Tak vaši kauci má a na zaplacení nájmu nemá...je normální? Buď z tebe dělá vola a chce z vás vytáhnout další peníze nebo to nechápu. nakoec by vvám tu kauci nevrátila a byli by jste v háji...To je děs!!!! Nenervuj se tím a kašli na ni...
13. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Suny ona má svůj byt a tady ten a prý němá na to aby platila dva, tak proč má potom dva, když na to nemá? Taky jsme se tu nemuseli nastěhovat a před náma tu nikdo nebyl, tak mi řekni jak platila nájem, když na to nemá? To ho neplatila? No je celá nějaká divná, asi si myslela, že to z nás dostane a zůstane jí i kauce, ale takovou fígu :angry: U prvního pronájmu jsme taky nezaplatili nájem ten poslední než jsme se vystěhovali a on si to vzal z kauce a nedělal takové manýry. No fakt at už jsme pryč je to mazéc jako.
13. lis 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je fakt divný at si nechá ty prachy za kauci a nazdar.

Jejda koukali jste na zprávy? 35 letá paní v ústí má prasečí chřipku a museli jí udělat císařský řez holky to je síla teda. budu koukat na zprávy. já mám asi teplotu mám upllně horký távře du si změřit
13. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Luci asi tak nějak no. My bychom jí dali na nájem, ale kauci bychom už neviděli. Proto ta kauce je, kdybychom nezaplatili, tak si to z toho vezme a vyhodí toho dotyčného, tento měsíc zaplatí z našich peněz a ještě jí zbyde na př.měs., mi řekli, že šestku platí v 1+1 v osobku, no to ví že jo tak 3000,- a když si to rozdělí do dvou nájmů a má i na př. měsíc a snad si tu někoho dá.
13. lis 2009 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem t zas..

luci...no prave ze je brzy,tak se bojim co prijde pak a jak to bude s kojenim..jsem mela kdysi zanet v prsu a od ty doby ho mam cilivejsi,hlavne pred ms :confounded:

sun..jinak otoky mam taky ale jeste to jde,od mala trpim na mocak a pak se rozjeli i ledviny..ale celkove jsou otoky v tehu normalni..a z vahy si nic nedelej..uz jsem to tu psala nekolikrat,nekdo pribere hrozne moooc ale treba jen kvuli vode..takze neres..jinak bilkovina muze byt-bud jak psala moni a nebo z malo piti a nebo nachlazeni ..a pokud bys ji tam mela nak hodne tak by to resili urco..tak nebuj
sun a jinak je dobry odne pit,zkus treba i mlicko :wink:,taky vypiju nejmin 3litry-mam furt zizen a taky jak min piju boli me ledvina a treba pali mocak...proste si vyziram vsechno :grinning:abych si to tehu uzila se vsim vsudy :grinning:

mabe...jinak my cekame holcicku :grinning: :grinning: :grinning: jak jste nevedeli...holky i na tehu cvicu maji vsichni chlapecky,pry je holcicek hrozne malo-takze mame s mabe vyjmku-aspon budou mit hodne napadniku a tatinek bude mit co strilet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak cukru se nebojte,neni to takova hruza..jen je debilni to cekani-to sezeni byl bes na zada
13. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Suny jo jo dívala, je to mazéc, zajímá mě v kterém tt byla :confused:
13. lis 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
car jo no, dnes mě upozornovala, že si mám vzít nějaké časopisy, že tak 3 hodiny to bude trvat :grinning:
Já si to pamatuju jak u malého, takže už vím jaká to je nuda, když časopis nemáš. Je to mazéc jsem už nevěděla, kde mám čumět, tak snad se časopisem zabavím :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
Mony no mě taky, teplotu nemám fakt se toho bojím.

Car no já měla s močákem operaci v 6 letech a ledvinu mám jednu menší takže si to vyžírám taky ale piju hodně málo tak musím přitvrdit. ale ted piju hodně mámted žizen.

holky vysoký tlak můžu zjistit velkým srdečním tepem?
13. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš http://www.caryfuk.cz/detsky-nabytek/cestovni-postylky/postylka-daily-plus

http://www.caryfuk.cz/detsky-nabytek/cestovni-postylky/cestovni-postylka-babypoint-apollo-ruzne-vzory-p-16245

holky jakou??mam si vybrat,dostanem od tatky k vanocum...nebo ete muzete hazej jiny navrhy

sun..no ja mela furt zanety,parkrat sem byla v nemocnici a taky jsem skoncila s ledvinovou kolikou a hodne tezkou ze jedna ledvina zacinala selhavat :confounded: :confounded: :confounded: no a zanety ledvin tech sem taky mela..takze si to nesu dodnes a staci malo..ale na ty vsechny problemy jsem rada ze tehu ete zvladam v poho jsem myslela ze to bude horsi

sun..a co rikali o ty pani?jako jaky ta pras.muze mit nasledky kdyby jsme ji chytly
13. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Car právě nevím. musím se mrknout na zprávy.
13. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Car mě se líbí ta první :slight_smile:
My máme od babypoint zeleno modrou a na bocích motýlci ...
Já dneska poučovala toho mýho , že se nemá moc zdržovat kde dost lidí, že řádí ta chřipka, jinak si to nepřipouštím.
Ale je to děs jak se to začlo rozšiřovat.
13. lis 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.