• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Markét ani se neptej se uklidnuju ted. :angry:
10. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Výsledky z testů budu mít příští středu.

pak jsme šla k mé dr, tak mě seřvala že hodně jím že už mám v 16tt 4 kila navrch, ale já jím tak 3 rrohlíky denně a to je moc no. pak že nemám chodit na dvouhodinový procházky ale jen třikrát dennně na půl hodiny.

Když jsem ji řekla že jsem byla nakupovat 3 hodiny že nemám co na sebe a nakupovali jsme jídlo pak si sedli na chvilu do kavárny. tak mě řekla že jsem blbá, že nemám neschopenku abych lítala po obchodech. kráva debilní
10. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
:wink: hlavně že mimís je ok ne :wink: , Ty jsi šla na tripl testy vid,ny ty jdu až za 14 dní :unamused:
10. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
no nevím jeslti je mimís v poho na utz jdu až v říjnu

ale vytočila mě kráva blbá fakt , omlouvám se za ty slova
10. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Mabe gratuluju k mimískovi :grinning:
10. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Až v říjnu, já myslela právě že dneska :unamused: . Oni ty doktoří jsou někdy na pár facek a většinou doktorky tuplem :frowning2: No tak ta je teda hustá. Tak Tě měla říct co máš jíst ne, tohle můj doktor neřeší, spíš je problém když se přibere hodně najednou ale jinak každá jsme jiná a já při cukrovce nesmim třeba hubnout takže když vlezu na váhu a mam víc tak že prý ok :wink: a myslim že to neovlivníš, já mam přes břicho 10cm navíc abřicho už teď je dost velký :unamused: . mě se teda doktor nikdy na vycházky neptal. SPíš jestli mam problémy a tim že mam rizikový těhu tak že spíš mam odpočívat :wink: . Co by asi řekla kuřačce :unamused: . Nic si z ní nedělej a příště nic moc neříkej, stejně to otočí proti tobě a příště jí řekni co máš teda jíst :wink:
10. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
suny: nic si z toho nedelej, ja uz mam od zacatku taky 4 kila nahore....sice me to stve, ale co, vzdyt my budeme ty co si budeme ty kila shazovat, tak co je ji po tom? Treba to mas jenom z vody nebo muzes byt nafoukla, vaha je relativni..... :slight_smile: Nic si z toho nedelej :slight_smile: A k tomu zbytku, no neni co dodat, myslim si ze pokud jsi na neschopence, tak vis na co se citis a ze kdybys byla unavena nebo se na to necitila tak tam nejdes. Nic tezkeho netahas, no tak co....to ona byva takova porad??? :confused:
10. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Je to koza no, zkusím si fakt najít jinou. já si jím co chci a chodím kam chci no. takže je mi to fuk ale ona stresuje.
dneksa jsem byla jen na tripplech a u ní na ko.
10. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jo te´d si vzpomínam že nehce ani nechávat na PN vi´d :unamused: . Z mojich zkušeností najdi si lepšího doktora a uvidíš že budeš i v klidu. Nechápu tohle jednání :unamused: . Co Tě řekne příště ani radši nebudu říkat a vtěhu teda je logický že přibere každá ne :wink:
10. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
No to jo, ne ona mě na neschopence zatím nechá no, kvůli těm zádům. ale nevím no. to jendání já jsem dneska z ní byla uplně vybobkovaná
manža se fakt už nasral a chtěl jít za ní. no tak přibírám a co no? co mám dělat? když moc nejím a jde to nahoru kráva jenda nebudu se tu rozčilovat. musím zkusit jinou ale nechci neznámou abych nenatrefila ještě na horší.
10. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
suny: no ja znam dve holky co jsou tehu a jsou z Brna, tak se ti muzu zeptat na doporuceni, jestli chces? :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
jj to budeš hodná no. :grinning:
10. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
suny: ok zjistim a kontakt napisu do IP... :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
já některý holky z brna znám tak se jich taky poptám a uvidím. ale děkuju :grinning:
10. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
suny, dekuju :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
není zač aspon je někdo v pohodičce.
a já mám zase zánět gynek. a mám za 4 měsíce už 3 vaginální léčení. :frowning2:
10. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
suny, nekdo to tak ma, ze jak se meni hormony, tak se to dela. moje dr. me rikala, ze to muzu mit i z utrogestanu. jo, a mam ho dovyuzivat - mam ho jeste na 17 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale pro mimiska vsechno. je mi lito, ze mas blbou naladu z kontroly a ja tady jasam. :confounded:

jak jsem ho holky dneska videla - maval na me, otacel se, uplnej akrobat :slight_smile: to si clovek uvedomi, ze fakt uz je to tady a bude mit miminko :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Mabe v pohdoě já ted sháním jinou dr a v pohodě, mzkusím na doporučení, jinak nevím, já jdu vždycky od té mé vynervovaná jak hrom.
10. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
kdyz se necitis, je lepsi sehnat novou
10. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
jj snažím se no ale musím dát na doporučení tak shání info o nějakých dr no. bude to mazec néž asi něco seženu.
10. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
a jakou shanis obvodni?jestli dobre rozumim
10. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
nee gynekoložku, obvodák je super
10. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
ja mam bezvadnou, ale je hodne proti potratum - je hodne pobozna. pokud ho clovek chce, tak mu ho samozrejme nezakaze,ale je proti nim. a s neschopenkou nemela problem, teda aspon v mem pripade. nevim, jak to bude pro ostatni. a asi uz ma dost plno. kdyztak se mrkni www.cenap.cz
10. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
je to v ramci centra, takze i ruzne kurzy, plavani, poradna a tak.
10. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
tak holky, jdu do mesta, pa vecer
10. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
jj dík mabe moc kouknu a uvidím no. děkuju a at ve městě pořídíš. papa :slight_smile:
10. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
suny: no tak ta jedna je s tou svoji hodne spokojena....kopiruju co o ni napsala:

Se svou doktorkou sem spokojena na 100%, chodim k ni uz od 18ti (po tom co me odesla do duchodu ta predchozi). Jediny co muze byt pro nekoho prekazka je, ze je hodne vecna, strucna a stroha, takze zadny vykladani, vybavovani a tak, to me prave hodne vyhovuje, ale nekdo to nema rad.

Jeste se zkusim zeptat te druhe holciny....
10. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Kramli moc děkuju mám tu jeden žhavej typ tak tam zkusím zavolat a uvidím no.
10. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem zpět ze školy, no pakárna vám povím. jsem tam už zyvala :grinning: :grinning:

Suny kašli na dr. halvně že je vše ok, najdeš si novou a bude lépe uvidíš:slight_smile:

Holky mám se objednat na srdíčko, ale mě to už 2 dny nikdo tam nebere :angry: ..tak doufám, že nedostanu seřvano v útery od dr. že jsem tam ještě nebyla, ale řeknu mu, že bohužel, že to nikde nebere :wink:
Jinak mě dnes rozhodil jeden spolužák, ptal se mě na termín atd. pak z něj vypadlo, že jeho manželka je uplně stejně těhotná jako já a začal mi říkat, že mám malé břicho o proti jeho manželce atd. že prý mám začít žrát. To mě uplně urazil, protože já jím furt a už mám na vrchu 4 kg. :angry:
10. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Moni ty se necháš takhle vytočit? :grinning:
Bych to neřešila, a ukázala mu prostředníček, a myslela si o tom svoje, jsou horší věci :wink:
Mamka s bráchou odešli před chvíli, tak usedávám k tv mám VKV a dávám si hrozno-na něm dost ujíždím :grinning: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.