• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
13. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
já vůbec nevím co tomu malýmu našemu do postýlky ale car děkuju jsem chtěla prostě nějakej plyšák hrací aby spinuškal v klidu a uklidnovalo ho to. zaítm se ještě neozval jsem fakt nervní.
13. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Suny, já mám v albu, taky usínáčka...je to ten měsíček s méďou :wink:

Moni, ty jooo...to je pěkné :dizzy_face: Ta hrazdička na kočík je suprová :grinning:
13. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
luci no něco takovýho jsem chtěla koupit ale to je na pověšenií ne??
13. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Suny, nemusíš to věsit :wink: Já to prošvihla...odkud máš ty dupačky? :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
www.kojenecke-oblečení.eu

myslím jeto super mrkni
13. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
aha tak na něco takovýho se mrkneme chci malýmuneco koupit holky on ještě dneska nekopal jen ráno
13. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
tak jsem holky doma a štěnátko je u nových majitelů. V jste teda toho napsali, dočítat vás nebudu, jen mi možná můžete říct co je nového:slight_smile:

suny museli jsme je dát pryč, vždyt jich bylo 5, co by s tím rodiče dělali :grinning:

Moni tak budeš mít alespon překvapení a o to, to bude krasnější uvidíš:slight_smile:. Doma máš vlastně holčiči páá a i klučiči, takže tě nemůže nic zaskočit:slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Mony já vím ale je mi to prostě líto snad se tam bude mít dobře. :wink:
13. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
sun..asi je unaveny a spinka..urco to brzy napravi :wink:
13. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
car mám docela strach když se neozývá je to brouček ale dneska nějak neposlouchá. ted přemýšlím jeslti si umyju vlasy dneska nebo zítra ale asi dneska a zítra taky tak uvidíme. já bych s tím asi neusla. :grinning:
13. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky tak jsem ztracena v tech velikosti..mi ted psala jedna holcina,ze jsou jim 3mesice a uz jim za chvili nebude 68...a 62meli tak do dvou mesicu..a ja pocitala 68tak 3-6mesicu
13. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Car tak je to asi jak u koho proto jsem se ptala jeslti máte i 68 velikost. asi začnu něco kupovat i tak no jenže nevím jeslti letní nebo podzimní asi to budu řešit pak nárazově.
13. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
já už mám holky i nějaký věci na 3-6měsiců (malinko), ale nebojte všechno se bude postupně dokupovat, myslím si, že do jejich půl roku určo nebudete sedět doma:slight_smile:.

Suny taky nám to trhá srdce, segra i brečela, ale bohužel se nedá nic dělat. Já si hodně hlídala, aby to byli slušní lidé neboj:slight_smile:

Holky tak jsem si ted objednala pizzu:grinning: chut byla silnější než já :grinning:
13. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Mony ted oskoro o půl 10 to je mazec :grinning:

My když sjem dávali štěnátka pryč tak nám jedno zůstalo s maminkou aby ji nebylo smutno.

Holky Kubíček se vzbudil tancuje mi celý bříško. :grinning: hned je mi líp :grinning:
13. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
mona..no ja chci bejt akcni s mimi hned jak to pujde..v 8tydnech kdyz budem v poho zacnem chodit plavat a cvicit :grinning:

jinak 68 bych rekla letni-ze se nic nezkazi a urco uzije

sun no vidis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
já mám v 68 jen bodyčka jinak nic tak uvidíme no. :grinning:

už se těším až vemu kočárek a povalíme s malým ven já už se na něj tak moc těším že to ani není možný. :grinning:
13. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
sun...ja mam vlastne ete dziny 68-byly v akci za pulku-180kc :grinning:
13. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
no teda máte toho hodně a to jsem si říkala že mám fakt hodně věcí a prd :wink:
13. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Holky já se jdu asi vysprchovat a pak dojde manža tak si půjdeme lehnout snad bude lepší noc jak ta dnešní.

zatím papa
13. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
suny no ona měla i v loni štěnata, takže by jsme měli už hoodně těch pejsků:slight_smile:..bohužel nějak mě přepadl hlad a nemám tu doma na nic chut. Dneska jsem snědla 3 talíře zeleninové polévky a ted už na to nemám chut, nechám si to na zítra na oběd a k tomu si udělám špenát:slight_smile:

carcul tak to já taky chci chodit na to plavaní s malým, švagrová chodí s neteří a je to opravdu super. V loni jsem se byla na ně podívat:slight_smile: Děti se pak nebojí tolik té vody:slight_smile:..Máme fajn, že jak se nám narodí dětičky tak bude ještě chvilku zima, tak nás to nebude tolik lákat ven ze začátku a pak začne jaro a to už bude hned o něčem jiném:slight_smile:. Já vždy chtěla rodit v létě, ale ted vidím, že to budu mít lepší:slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
sun..brou a pohlad kubika za nas

mona..ja myslim ze kazda doma ma svy pro i proti
13. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
carcul no to ano:slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
a od kdy chces s prckem zacit chodit?
13. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
jdu do hajan..brou :wink:
13. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobre ranko devcata, teda nevim, jestli dobre pro me, ale snad pro vas. Noc zase hruza. Sice jsem byla na zachode 2x, ale nemohla sem nejak najit spravnou polohu na spani a na pravym boku me anicka kopala. Ne tak silne jako pres den, ale porad se tam mrvila. po druhym curani kolem 4h jsem 2h neusla. rikam si, asi uz se v noci nikdy nevyspim a mam pripravu na kojeni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tedka snidame, manza uz jel na stavbu - bude tam cely tri dny od rana do vecera, dela budku na naradi 2x4m. Ale ma z toho radost, jeste ze tak, ze ho to bavi. Takze jsem takova slamena vdova. Kolem 9h prijede tatka s darcou a jedeme na zahradku - tatka bude ryt, tak budu pekne venku dopo. Dneska u nas je moc pekne. Sice zatim 4C ve stinu, ale bude sviti slunicko. :slight_smile:
14. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit, dneska na oběd nejdeme nemám nejmenší náladu s tím mým manželem jít, uplně na mě kašle, furt se jen hádáme a já se modlím aby už šel do práce. neskutečný fakt, jen přijít dom čumět na telku a to je tak všechno, ted na mě řve tak to neregistruju. tak sem se šprajcla a řekla mu at si uvaří sám. už mě to neba nevím co se mu stalo ale řve na mě pořád. chjo a pak mám být v pohodě.

takže já se balím a jdu k našim a ho tady nechám. asi se tam odstěhuju a budu mít svatej klid.
14. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
suny, to je me lito, ze to mas tak s manzou. a nepomohlo by si nejak promluvit? budete mit mimiska, tak byste meli vic casu spolu travit. :confounded:
14. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Mabe to nepomůže já po něm jednou ěnco chci od rána nemůžu dýchat včerejšek pokračuje je mě blbě jak hrom a sem si dovolila říct a poprosit kdyby umyl země a sprcháč že nemůžu no a on čumí na film ted se zvedne a začne to dělat jako že po chvílách, řve na mě a dkyž řeknu že odpol chci jít ven tak on že je tam zima tak ho nechápu fakt. mám toho dost a prostě jsem rozhodnutá že budu chvíli bydlet u našich protože když je v práci tak tu mám svatej klid. navíc nevím co budeme jest protože nemám nic na uvaření že jsme chtěli jít do restauračky a tak no.prostě paráda a už ho mám opravdu dost.
14. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
suny-to je mi luto my sme sa hadali na zaciatku ale to bolo viacej kvoly mne zo vsetkeho som bola nervozna skuste sa porospravat lebo clovek ked sa hada je to zbytocne normalne si ho zavolaj a vysvetli mu co je vo veci a ako sa hada a nech ta vysluchne
cajkate malinke tiez by mohol byt troska ohladuplny na teba
14. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.