• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj mony :slight_smile: já jsem taky nervozní ale nebudu poslouchat že jsem kráva blbá a že mám furt něco. no. to prostě na něho kašlu. když se něco stane tak za to bude moct on a jeho přiblblá rodina.
On a ohleduplnej ? byl ale ted je uplně hnusnej samá práce a nic ho nezajímá. všdchno nechává na mě.
ale co už, jen na mě jednou zařve a normálně mu vlepím malje to vnímá tak to tak nenechám fakt.
14. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
suny- a skusila si mu povedat ze tym aj ublizuje malemu?
14. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Jo sobec ne já já já já a to je tak všechno se hrozně zmenil. ho dneksa nechci ani vidět fakt
14. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky...sun...tak to mi mrzi,ale mabe ma pravdu,meli byste se fakt nejak dohodnout..ikdyz je fakt ze naky chlapy chtej mimi a kdyz je nesnesou ze uz nejsou prvni a uplne se vzdali..a taky hadky kuli penezum delaji hodne,se rika ze to nici i sebevetsi lasky..a driv jste to meli jak?a mimi jste chteli oba stejne nebo ty vic?
14. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
suny-tak ked to nanho neplati skus ignoraciu to tiez niekedy pomaha no neviem co plati u vas .my ani nevieme co su poriadne hadky aj ked sa nezhodneme ale este nikdy sme nemali hadku nakolko ja som vybusna a moj je taky klidas ze to vzdy tak pretoci ze je po hadke :grinning:
14. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj car s ním to nejde. ne ted prostě žije prací a nicím jiným já já já a pak ostatní. to jeho matka a otec jsou stejní jsem mylsela do nedávna že bude jinej.
Malýho jsme chtěli moc a já chci pořád nevím jak on a je mito jedno, klidně s ním budu sama. no tak měsíc zpátky ještě byl uplně v pohodě proto si myslím že někoho má ale to mě fakt netrápí ne ted. malej je na pvním místě at si dělá co chce. akorát na mě řvat nebude.
14. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
No to on býval taky ale už ne, tak na něho kašlu fakt, on hlavně dbá aby měl co do huby aby bylo vypraný a tak no prostě ho mám tento měsíc fakt dost a už na to nemám. vůbec.
14. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
suny-nemusi mat nikoho len vraj sa to stava u chlapu bud v tehotenstve alebo po porode
14. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Mony aji kdyby měl tak je mi to jedno. on je věčně v práci at se nediví že jsem si zvykla být sama je to taky trochu jeho vina protože on v té práci je a být tak dlouho nemusí to vím i od jeho spolupracovnice. jsem protivná já to chápu ale on by chcípl mít moje stavy. jediný co zařídí je že zamluví restauračky aby se nažral. ale že doma je potřeba něco udělat a že já fakt lezu po čtyřech to je mu jedno. tak fajn. nebudu se nervovat budu si dělat vše po svým a po troškách a na jeho rodinu kašlu a na vánoce tam nejdu za živýho boha.
14. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
sun..tak uklid nech byt a uklizej min,hold nebude takovy poradek...a dyztak jdi par dni k vasim,ze si to potrebujes srovnat a on tez
14. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Car mě je to jedno jen chci mít klid a to je všechno nic víc mě nezajímá.
14. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Uklízím si v klidu ale některý věci jako země nedělám no navíc máme v baráku uklid tento týden tak jsem ho poporsila tak táhl a je chvíli klid
14. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
sun..klid je nejdulezitejsi,ale taky si to vyresit,protoze jinak se to bude prohlubovat
14. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
uz to u vas trva dost dlouho,teda co pises :frowning2:
14. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
holky ja jsu..paa..

sun drz se

mona..se mejte taky hezky :wink:
14. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
no měsíc no, je to čím dál lepší fakt se těším až odejde do práce a já tu mám s malým fakt klid. no. přitom tak měsíc zpátky byl uplně super ale ted no škoda mlvit
14. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Nic holky je mi hodně zle tak si jdu lehnout, zatím papa
14. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
ahojky, ja byla na skok s tatkou na zahrade ryt, teda on ryl a ja byla s darcou. takze jsem vyvetrana a unavena ted si dam ten vyvar (akorat nemam nudle) a pujdu si lehnout. pak budu delat rajskou, manza dojede kolem 17h, najime se a pujdeme k tchanovcum.

suny, to je me lito, ze je to takovej "tupec". promin. ty se staras a mas strach o dite a kdyz ti neni dobre, mel by ti pomoct. :unamused: co na to rict? nevim. :unamused:
14. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Mabe jako vždy nabitý program.

mabe na to nejde nic říct od rána na mě řve bolí mě břicho ale najedla jsem se a půjdu ven a asi od příštího týdne se stěhuju k našim
14. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
sun pokud na tebe rve..tak sbal par veci a jdi k vasim a po vikendu uvidis..ale ikdyby si ete chtela zustat u vasich,tak si dojdes pro dalsi veci a ani nebude doma..jako a co ti rekne na to,ze ublizuje malymu?a proc na tebe rve?
14. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
suny, sakra, boli te brisko? to je me lito. ty potrebujes klid a ne takovej stres.

jinak mas pravdu, mam to nabity. zitra jdeme na oslavu 70. strejdy od tatky. jdeme jeste k tatkove tete, tak ma taky narozky a pak do hospody na jidlo tomu strejdovy a pak se uvidi. mamka mela jit taky, ale je nemocna, tak me nechce nakazit. jeste pujde deda.
14. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
suny, a nema nejaky problemy v praci nebo neco? :unamused:
14. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak vidim, ze tu nikdo. ja si trosku pospala, tedka jdu delat rajskou s karbenatkama. :slight_smile:
14. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
Mabe já jsem tu, ted jsme došli z venku byli jsme tam přes hodku a je to super pocit pro malýho kus čerstvýho vzduchu a já ted láduju jabka z banánem nastrouhaný. mnamiky mnam. bříško už lepší. tak snad to bude v pho.
já se omlouvám za ten můj výlev no ale nasrala jsem se pořádne.

Téééé da u vás je to tedka taky samá oslava. :wink:
14. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
suny, tak to je parada, ze si byla venku. :slight_smile: to te psychice prospeje. nevadi prece, ze ses vypovidala - na to tady jsem. :slight_smile: uz mam udelany karbenatky a rajskou, tak by manza uz mohl dojit. mame uz hlad. ale boli me krizi z toho stani u sporaku.
14. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
Ty seš šikovná, jo procházka prospěje no. ted jsem si dala dalamánek se šunkou a pak ještě tyčinky dneska nějak žeru už musím přestat. tyjo nevím kam se mě to dává jako.
14. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
holky mna asi mimis tlaci a ono to az trocha boli na pravej strane nemali ste to niektora? :frowning2:
14. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Mony moc nerozumím, jako že tě bolí pravá strana??

Mě zase píchá u pupíku a bolí u srdíčka a u lopatky to je asi spojený. ale už ani nevím co všechno mě bolí. :grinning:
14. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
na pravej strane asi niekde tam kde je vajecnik neviem ci sa mi tam niako nacpal ale bolelo to tak som sa natiahla a uz je lepsi ale zlakla som sa
14. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
nééé mony to je v pořádku mě tam někdy bolí celej den. prostě se to roztahuje.
14. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.