• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny-ale mna to tak divne bolelo a len na jednej strane ako tupa bolest a ako keby sa chcel tlacit :unamused:
14. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Mony no ono těch druhů bolestí je asi víc. ale neboj se já se taky lekám ale pak zjistim že je to v pohodě neboj se.
a co jinak celý den v poho?
14. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
suny-jo v pohodicke len je tu strasne pocasie ani som nevystrcila nos z domu a ty ako
14. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
Tady bylo krásně takže poo jsme šli ven já se provětrala asi hodku a je hned líp. akorát mě bolí fakt u srdíčka a valí mi to k lopatce takže asi skříplej nervík. jinak se to dá.

ale nějak dneska hodně jím
14. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
suny-tak to je super
14. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
no to je ale nevím jeslti stím jídlem taky. :grinning: tak ted jsem narozdíl od rána uplně v pohodě tak envím co to je. chjo ty mý nálady.
asi se půjdu vysprchovati a padnu do pelechu. dneska jsem umyla koupelnu a byla venku tak dobrý trochu pohybu aspon.
14. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
tak papa
14. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj jsem tehotna mam termin v Cervenci je tu nekdo z RAkovnika
14. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vzbudila, najedla a ted mě honí mlsná. ale vydržím to. :wink:

chvílu budu koukat na telku a pak asi začnu vařit.abych měla obídek. mnam.

Dneska vypadá že bude hezky tka možná půjdu ven.
15. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Já mám dnes odpočinkový den, včera jsme slavili mamčiné nározky, bylo fajně :slight_smile: Od zítřka zase vyřizování, tak dneska budu spíše doma a uklízet a pomalu balit věci, které nepotřebuji, nechám jen věci na sebe ještě vytáhnuté. Jinak Vás nedočítám :wink:
15. lis 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony, ty jo vám to tak letí za chvíli budete v novým. a budete se tam stěhovat a pak třeba tam malovat a tak nebo napřed vymalujete a pak tam půjdete, ptám se kvůli to mu blbýmu nájmu co máte tedka.
15. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Suny , drahá půlka přijede př.týden v neděli a v pondělí se tam maluje, počkáme až to uschne a stěhujem se. tady jsme malovali večer a na druhý den to bylo uschlé, tak jsme se stěhovali, tak počítám, že tam se budem stěhovat tak ve středu. Možná už v to úterý uvidíme. Jinak tašky se už budou vozit dříve, nechá se to v ložnici, ta bude zatím využita pro ty tašky-jako skladiště :grinning: a budu si vše dělat a vybalovat pomalu a pak se dodělá ložnice
15. lis 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je nejlepší, my jak jsme malovali tady tak za víkend jsme měli komplet byt vymalovanej a uschlej a umytej a všechno tak se to dá, a to dělal manža jen s tatkou a mamka mi tu uklízela a fakt v pohodě. tak to koncem listopadu už budete v novým. a malej se těší na pokojíček nebo to bude překvápko??
15. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Suny jo no. Lukymu chce pomoct kamarád, ale Luky si to chce vychutnat a vymalovat sám, tak bude malovat celý den a popřípadě na druhý den dělat úpravy, takže počítám v tu středu další týden , že bychom se stěhovali. Uklízet budu já i mamka, ta mi pomůže. Jen doufám, že nám elektriku a plyn zapojí hned.
No malý se na pokojík těší, a já taky aspon budu mít v obyváku pořádek a bordel bude mít jen tam :grinning:
To se mu vymaluje, dá se mu tam nábytek a postel, nějaké dekorace na zed a může se zabydlet, tak nevím jestli to bude překvapení, ale bude rád :slight_smile:
A vy to řešíte jak stím bydlením teda?
15. lis 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
MOny tak to je super už se těším až přihodíš fotečky jaký to tam máte hlavně že větší a to je důležitý.

My s bydlením??? jako jestli zůstaneme v podnájmu? no zatím jo. zatím to utáhneme. tak uvidíme dál no. k našim můžeme dycky ale chci to zkusit tady s malým. a myslím, že to snad dáme. no.
15. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Suny, dáte, ale jestli bojujete s penězma už ted tak to s mimčem bude pak ještě horší :frowning2: Budete se muset asi hodně uskromnit a výjdete :slight_smile: Hlavně se tím nestresuj, vše se dá zvládnout, budeš mít mateřskou a popřípadě pokud vám výjdou tak i přídavky a bude to zase o něčem jiném :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
já nevím jaký přídavky? nto můžeme žádat? já se nestresuju nemá to cenu s malým to zvládneme halvně v kliudu a že je zdravej to ostatníse udělá v pohodě.
15. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Mony mě ted došla velká nemocenská ještě by měly dojít takový dvě tak něco ušetřím a prostě budeme muset vyjít no jsou na tom lidi hůř a my tak strašně teda ne v pohodě. jen sjme tedkupovali hodně věcí na malýho a pak do bytu tak se mito zdálo hodně no.
15. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Aha, já myslela, že jste na tom špatně jak si psala, že nebudete mít co jíst a ták.
Jo na přídavky si můžeš žádat jak se mimčo narodí spolu s porodným jak si ho půjdeš vyřizovat a oni Ti vypočítají kolik máte příjem dohromady s manželem a jestli máte na přídavky nárok nebo né. To by Ti měli říct hned jestli Ti to vychází nebo né, ale přídavek na dítě se pohybuje kolem 500,-
15. lis 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
Jé za chvíli je kdopak to mluví, miluju ten film :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Mony to jo protože se ´mi opozdila nemocenská tak jsem se bála. ale došla tak je to v klidu víš protože dkyž to bude chodit v čas tak to bude super no. já vidím všechno hnedka moc černě. ale po včerejšku dkyž jsem se naštvala a bolelo mě břicho tak jsem se rozhodla že nebudu rozčilovat protože to nemá cenu ubližuju
tím malýmu a to nechci.
15. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Mony taky se na neho těším jeslti ti naši mimísci si taky v bříšku tak povídají ta
k to musí být sranda. :grinning:
15. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Suny no to ubližuješ, taky jsem se v prvním těhu jooooooooooooo poučila, že stres Ti opravdu nedělá dobře a můžeš mít komplikace. Já se rozčilovala taky, byla ve stresu a taky to tak dopadlo, takže ten stres není fakt dobrý. Já se poučila a tedka jsem v klidu, teda jako předtím jsem ani v klidu být nemohla, nesnesla jsem se s nevl.otcem a bydleli jsme spolu tak od té doby co bydlíme sami ty 4 roky, tak jsem relativně v klidu :wink:
15. lis 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
No mimíšci už tedka všechno vnímají, jak mluvíš tak to mimčo vnímá, jak se směješ, i ty stresy matky vnímá. Dokonce jsem četla , že se mu zdají i sny :grinning:
15. lis 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: Mony tak ty sny bych chtěla vidět.

Já se stresuju vším ale tak chvílu a pak je klid. takýe ne celý dny a tak ale rozčílí mě všechno tak neívm co s tím ale nebudu fakt to nemá cenu.
15. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Moje dr. by Ti řekla, že máš být v klidu, že to přenášíš na mimčo a to není dobré :grinning: Stresy má každý, ale hlavně né takové kdy se rozčiluješ, řveš a pláčeš, to dobré není. :wink:
Takže v klidu a vše půjde líp a hlavně myslet pozitivně :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
Mony já se snažím ale mě fakt vytočí uplně všechno a nevím jak to mám krotit. takže od ted jsem si řekla že mě všechno může vlézt na záda a budu prostě vnímat jen malýho a hezký věci a ty hnusný musí jít stranou.
kdy že se to malej narodil???
15. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Suny, to je téma na které se moc nebavím i když je malý v pořádku zvládli jsme to krásně, tak i přesto o tom moc nemluvím, jelikož jsem tedka více přecitlivělá, tak se moc o tom nebavím, dost jsme si toho zažili :wink:
Jinak jsem to už tady psala :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
Malému ted vysvětluju jaktože je miminko v bříšku a je to sranda, koukáme na kdopak to mluví a tam to mimčo ukazují tak se směje a ptá se :grinning:
15. lis 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
mony tak promin já si to tu zkusím někde najít.
taky na to koukám, ještě jsem nevylezla z postele.
No to si dovedu představit ty otázky :grinning:
15. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.