• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak to bylo supér ted :grinning: krásné. Jen bych chtěla taky injekci, kdy se mi uleví jak jí :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska v noci jsem spala jako zabita. :slight_smile: ale stejne se citim unavena. tedka se musim vykoupat a za hodku jdu na ty narozky, tatka si pro me prijede. anicka se dneska jeste neozvala. :confounded: vcera vecer jsme byly u tchanovcu, pripada me, ze se na anicku moc neptaji. nasi porad, co anicka, jak se mate a tak a oni nic. :confounded: vim, ze se tesi,ale je to takovej jinej pristup. ja o ni sama nemluvim, protoze cekam, ze zase budou mit nejakou narazku. treba: kdyz jsem v 3. mesici rekla, ze uz mam brisko, tak tchyne rikala: to jeste mit nemuzes. jako ze ma pravdu. proste maji takovou jinou mluvu. no mozna je to jenom muj nazor, treba je vse ok. :unamused:
15. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Mony to bylo fakt super no.

Mabe, ahojky, no já s tchánovcema nemluvím vůbec takže je to jednoduchý. ani se nezeptají jeslti je vše v pořádku nemluvilak jsem s něma snad 3 měsíce.
15. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
suny, tak to me mrzi. my mame dobry vztahy, ale pripada me, ze se malo zajimaji. :confounded:

tak co budete dneska delat?
15. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Mabe já koukám na telku a nejsem shcopná se od toho odtrhnout.

Jinak dneska bych měla dělat mrkev s hráškem ale to asi do oběda nestihnu tak si dáme asi špagety. ale musím víc jíst ty domácký jídla. takže budu dělat tu mrkev. mnam ale už mám ted hlad.

mě to nemrzí oni jsou fakt blbí tkaže já je ani nepostrádám
15. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
mnam, mrkev s hraskem, to mam rada. ja si dam neco v hospode. ta oslava totiz bude v hospode a kazdej si muze dat co chce. :slight_smile:
15. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Mabe tak to máš taky super mě se vaří mrkev ted umyju nádobí oškrábu brambory a dám do mrkve hrášek tak paráda akorát to nebudu mít dneska. páč máme hlad tak si dáme asi špagety či co.
15. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak jsem dokoukala, dlouho jsem to neviděla a je to fakt supér film, mohla bych se na to koukat každý den :grinning: Už se těším na další díl.
Ted jdu vařit, ale nevím co, máme ještě špenát a na to nemám chut, tak uvidím co vytáhnu a udělám :slight_smile:
15. lis 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
Mony no já dělám tu mrkev s hráškem ale už mám hlad tak nevím co bych si tak jako rychlovku udělala. asi si na to počkám a ted si jen něco zakousnu.
15. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
suny mrkvička s hráškem mnááám :grinning: jen nemám mrkev , my si nakonec ohřejem ten špenát, vařím ted brambory a pak jsem vytáhla stehna tak si to uděláme k večeru , jak se to rozmrazí :slight_smile:
15. lis 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem si dala gulášovou polívku bez glutamátu a pak si dám mrkvičku až se dovaří. takže za chvilu jdeme papat pak udělám brambůrky mrkvičku a hlavně zásmažku ani nemusím párek.
15. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak jsem si dala polívku ve 12 a ted jsem dojedla mrkev s hráškem a brambůrky , ted to musím dát do kastrolků aby se mi to vlezlo do ledničky, umýt hordu nádobí a mám volno. na večeři bych si dala zase amolety ale už si připadám fakt blbě. tak nevím co si dám, musím něco vymyslet.
15. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Holky tak my se stěhujem a zítra , volala mi ta paní odsud a prý chce nájem pokud jí ho nedáme tak máme se zítra vystěhovat, tak zítra se stěhujem vše se přestěhuje do bytu, najmeme si stěhováky a miláček kvůli tomu musí dneska přijet a zítra zase odjet. Mám na ní takové nervy kdyby jste slyšeli, jak po mě řvala do telefonu a pak mi zklapla telefon, no mamka za chvíli příjde a pomůže mi balit a týden budu u ní než přijede drahá půlka a dá se to tam dokupy. Normálně jsem se držela abych jí neřekla, že je pí.. prostě nepochopí, že má naší kauce z které to může zaplatit, no jo no, hold už bohužel nebude mít trojku navíc tak se rozčiluje.
Ale řeknu Vám, že se těším až půjdu odsud, příjde mi, že je cáklá.
15. lis 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
Mony to mě mocinky mrzí, dneska mám akční náladu bych ti došla pomoct, chjo ale až k vám to asi nedám. máte toho hodně????
je to kráva blbá, mony halvně se nerozčiluj sbalte to a běžte k mamce je dobře že máte kam jít apson to bude rychlejší je to koza pitomá ten týden by ji nezabil. ale jí se to vrátí neboj.
15. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Suny díky jsi moc hodná. Hodně toho není, mám spíše vše zbaleno v taškách a schované různě po skříních a v uložných prostorách.
Spíše, jen nádobí veškeré, taky spotřebiče zbalit at se to neponičí a věci. Jinak nábytek a ták to stím nemusím nic dělat :slight_smile: Ještě peru, toho využívám at pak nemusím a nemusím zbytečně plýtvat svou vodu na nějaký čas, když už jsme jí platili tolik.
Ještě mi chybí zabalit nádobí a hrnce a věci, stím počkám na mamku donese nějaké velké pytle tak se to tam naskládá.
Těším se jako fakt. Než jí tady furt poslouchat a vyhrožovat po telefonu kráva.
15. lis 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
Mony to s tou vodou je pravda, pokud můžeš tak vyper a navíc venku je hezky tak toho využij.

Já myslím že ona to řekla jen tak ale asi bude baba čumet, když se zítra zpakujete a pudete pryč. jinak téda ty nemůžeš mít taky nic v klidu.
takže nádobí půjde do novýho bytu a vy dva teda tři k mamce??? a co postele a tak?
15. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Suny jo jo no. nic nemůže být v klidu vždy máme vše na honem a už jsem z toho blb teda ze všeho.
No ted je to naposled tak to si ještě člověk řekne, že se to vydrží a pak bude klid. snad :grinning:
No vše se tam přestěhuje zítra a u mamky máme kde spát. My s malým na posteli a mamča to vydrží a bude spát na sedačce, nebo v pokoji s bráchou a ségrou a brácha bude spát na nafukovací posteli. :slight_smile:
15. lis 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
Téda to máte dobře vymyšlený, si vem, kdybys neměla kam jít že? a co na to manžel??
15. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Tak Moni koukám, že máte akční neděli...já bych byla tak vytoená. Ta ženská nebude normální!!!!!! Má docela zajímavé postupy, jak jednat s lidmi...Určo to všechno zvládnete a bude dobře :wink:

Suny, a u vás už je vzduch čistější? Hlavně se tolik nenervuj :wink: My měli dneska taky dušenou mrkvičku :grinning: Já si musím teď dávat pozor na to, co jím :pensive: Pokud sním něco smaženého nebo mastného, tak mě to hned prožene. Ale pokud jím zdravě a spíše suchou stravu, tak nic a je to v pohodě...no, snad je to jen přechodné období...protože mám hroznou chuť na všechno a nemůžu si to dopřát :angry:
15. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj Luci, taky si říkám ,že ta paní musí být mentální nějaká narušená. :wink:

Luci, manžel je v práci ajá mám klid, včera mě nasral, ale on věděl že to přehnal pak se mi omluvil. ale naštvaná jsem pořád, Kubík včera kopal celej den a dneska pokopává.
Jiank mě bolí pořád to břicho nahoře ale dr řekl, že to mrtvení je tím ,že malej tlačí na nějakej nerv tak že je to normální.

já bych si dala smažák :slight_smile:
15. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Suny, tak to je dobře...hlavně se nehádej a nenervuj, ono to fakt moc nepřidá. Já jsem se pro změnu dneska rozbrečela, protože jsem chtěla jít nakoupit nějaké dárky, ať pak v těch davech nemusím...No a pak jsem si sedla a brečela, že nikam nejdu, že je všude chřipka a co budu dělat,když je jí pořád víc a víc a já potřebuju nakupovat, ale bojím se...no, totální úlet. Tak mě manžel uklidňoval, že zajdeme v týdnu, někdy dopo., když bude málo lidí :wink:
Já bych si dala něco sladkého :slight_smile: Včera jsem byla u mamky, dělaly jsme bramborové placky...tak jsem si jeden dala a do hoďky jsem letěla na wecko, tak jsem si odpo. a večer dala černé uhlí a už bylo dobře, ale i tak mám strach...ještě je mám v ledničce, dala bych si, ale raději nééé :sweat_smile: :wink:
15. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Luci nemá to cenu a nebudu se hádat fakt ne.

teda s tebou to mastný hodně cloume. to je blbý tak aspon budeš jíst zdravě. já přemýšlím co na večeři ale jsem ulítlá na rohlík s máslem a marmeládou a ted na buchty ale to až posledních 14 dní to je hrozná chut. fakt.

S tou chřipkou se bojím taky proto do těch center nelezu přes víkend taky chápu tě, já budu mít spoustu věcí z avonu.
15. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Suny, já jsme pekla buchtu s meruňkama a bohužel jsem včera měla jen jeden kousek, rozdala jsem rodině a mám tam ještě 3 kousky, tak si zkusím dát buchtičku na svačinku :wink: No, s tím mastným to mám až teď, nechápu to, jedla jsem všechno a teď tohle :rolling_eyes:

To máš super s tím Avonem, ségra ho nepoužívá, tak musím nakupovat v obchodech :rolling_eyes: No, snad nás ta příšerná chřipka mine a přestane být akovým strašákem...Já z ní mám teda velký respekt!
15. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Luci to neva prostě to malej asi nechce nebo střeva to nedávají tak to tak nech být no. :wink:

Já z té chřipky mám taky respekt ale nevím jak se bránit no asi se vyhýbat těm obchodním centrům jinak už nevím. a stejně to můžeš chytnou podle mě i s otevřenýho okna. asi se hlídat a když bude teplota tak valit k dr. no vím že nejaké paní z ústí museli udělat císaře ve 29tt a že mimi je ok ale ona bojuje o život ale víc nevím. většinou to napadá nemocný lidi.

No avon u nás použivají všichni tak jim dám sprcháč něco k tomu a čau letos na to nemám ani finance ani myšlenky.
15. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Suny, já na to letos taky nemám moc myšlenky, ale těším se na pečení cukroví...já ho teda raději peču, než jím :grinning: Já si taky říkám, že se můžu chránit a vitamínovat jak chci a třeba mi to přitáhne manžel odněkud domů, že...to si fakt nevybereš..

Jéé, teď mi píše kamarádka, že se jí dnes dopoledne narodil chlapeček :dizzy_face: Už to má holka za sebou...skoro dva měsíce byla otevřená a trápila se bolestma :frowning2: Jsou oba v pořádku a to je důležité :slight_smile:
15. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Tak já frčím budu tu k večeru. zatím papa
15. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
ahojky holky..nikde nikdo?
15. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahojky car já jsem tu. copak jak je??
15. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
tady fakt nikdo není, se bojím :wink:
15. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2746210#navigator

holky mazec,bych brala taky :grinning: se ma holcina

ahoooj sun..noveho nic :grinning: a co ty uz je lip?
15. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.