• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj car no to je teda síla 8 kilo ve 31tt cha to jsem měla ve 20tt :grinning:
no já začínám asi trochu víc jíst ale dr mi v pátek řekl že se mám trochu hlídat s tou váhou. tak mi to říkej no. ted jsem sbaštila rohlík a půl s máslem a marmoškou a dobrou mámu ten čoko nápoj.
Jinak mě bolí pod prsama celej ten pás břicha a nevím co to je. bolí mě to celej den.
)
15. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
sun ,hlavne se zas necim nestresuj :wink: rikas ze kubik kopal,tak je vse v poradku a musime si zvyknout ze v tehu furt neco poboliva nebo neni uplne echt...no tak to si toho moc nemela..ja ted sezrala dva chleby,kakao(miluju hoodne sladky),pribinacka velkyho,susenky,karambolu(ovoce) a ted si du pro pernik :grinning: a jako moje pribirani taky to pekne lita..ale neresim,vsechno dam pak dolu :grinning:
15. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Car mě to břicho bolí nahoře a mrtví místama ale dr mi řekl že je to nromální že malje tlačí na nějakej nerv. ale je to hodně nepříjemný jak namožený víš? nevím jeslti to někdo má.

ale nechápu že malej kope dole a bolí mě to nahoře fakt nevím.

tyjo já jsem na sladký až ted dřív ne no. já jsem to snědla a nic moc ted aže bych se zasytila tak nevím co stím za normálních okollností byhc funěla a ted nic.
15. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
sun...me taky bricho poboliva a ruzne..obcas mi tvrdne a projede takova krec..a nebo to boli a nemuzu se narovnat ataak..ale myslim ze proste v tehu je vse normalni,dyt i organy se rozestupuji,pro telo je to zatez a vse se meni...a jinak my uz ted mame mimina uz nad pupkem a zacinaji tlacit i na zaludek..
15. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
No to začínají ale nechápu jak to, že malýho cítím hodně dole kopat a bolí mě břihcho nahoře. no ale co už že?

a car kolikátejm si přesně týden já jsem dneska 25+1 takže 26tt a mám nahoře jako 10 kilo.

a kolik ty?
15. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
no ja uz malou citim dyl kolem zaludku...a vlastne i na 3Duz jezdil i nahore...

jinak ja mela pred 14dni nahore 7Kg(z toho tri za tri tydny)a doma se zasadne nevazim...uz ani pred tehu ne,pribrani jse na sobe vzdy poznala i dve kilca..a vahu nesnasim :angry:...takze ti reknu za tyden kolik je aktualni stav az pujdu z kontrole ale jako na sobe cejtim ze mam zas nahore kus-i stehna,prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jinak sem 25plus4
15. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
tak to jsme od sebe kousíček :slight_smile: to je paráda. no ale stejně já ty kila jsem nabrala ale nevím vůbec jak protože jsem nic moc nejedla a ted mi začíná chutnat teda včera a dneska a to se zas musím trohcu hlídat.
no mě příjde že je malej jaksi nízko. tak nevím

co děláš? máš manžu doma??
15. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
sun,malej ti prijde nizko,ze ma treba nozky dole a tema te kope...

jinak ja se valim a manzilek byl doma cely den a k veceru jel neco zaridit...a tak do 7-8je doma zas :grinning:
15. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Car já jsem celý den sama doma ale uvařila jsem tak mám dobrej pocit docela. :slight_smile:
manža příjde nevím kdy neřekl mi tak netuším. asi půjdu do sprchy večer a pak do pelechu ale ted ještě ne. snažím se hodně pít jíst vitamínky a tak dneska mám dobrej pocit, že aspon něco dělám. malej je zlatíčko asi kope nožičkama dole to je fakt, včera jak jsme se hádali tak kopal celej den , tak jsem manžovi říkala že jesti bude takovej i po porodu tak malej pude a kopne ho do holeně :grinning:

ale dneska je víc klidnější i když kope i tak no. je to dobře at kopká at vím že je v pořádku
15. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
sun..no bude neco az se ke konci otoci nozickama nahoru a budou kopat do zeber :grinning:
15. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
no tak to už mě je jedno. car já už toho schytala v těhu tolik že to už mě asi nemůže rozházet :grinning:

ježiš přišel manža nejak brzo
15. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
tojoo ale j myslim ze to pak teprv budou perdy :grinning:
15. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Car to asi budou no ale víš jak to už dáme. já se nebojím vůbec porodu čeče zatím.

jo jinak se bojím té prasečí chřipky ta paní má 35 let udělali jí cisaře ve 29tt hrůza fakt. se bojím.

nevíš od kdy můžou malý mimi zachránit??
15. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
sun uz se sptala od 25tt..muzou ale neni to jisty..

ale nebuj :wink:
15. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Já vím že jsem se na to ptala ale ted ta chřipka to je hrozný. jistý to není achj okeéž by malej tam vydržela spon do půlky února
15. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
jinak jsem pridala brisko a ulovky hadriku
15. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
no jo když já zase nevím kde to album máš :wink:
15. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak ted jsme došli domů a budu nejspíš péct perník, mám na něj chut:slight_smile:. Jinak To je sranda s tou dušenou mrkví, chtěla jsem jí dnes taky deělat:grinning:, ale nakonec vyhrál špenát tak mrkev bude přes týden. Jinak vás moc nedočítám jen zběžně.

Moni ty brdo tak to je teda maras s tou paní, pokud budeš potřebovat s něčím pomoct tak zavolej. Libor je doma tak ti pomůže odnést těžké věci.
15. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
ahoooj moni..

sun mas to v ip
15. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
carcul krásné bříško, roste roste:slight_smile:...Taky se chystám vyfotit, ale přes den jsem to nestihla a večer to je na prd, to nejde moc vidět. Jinak nádherný je ten komplet, to muselo stát balík:slight_smile:
15. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Car kouknu na to, ale nevím kdy jdu se sprchnout a asi cvičiti trochu na baloně.

Mony ahojky.

asi budu končit papa
15. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
car krásný ale uplně proti mě malý bříško, jinak krásný věcičky a ten kojo polštář tě stál kolik??

jojo mony tak s emil líbily ty zateplený kalhoty a třičko. :grinning:
15. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
sun..paa

mona..no uz jsem takovy vorvanek..pekne kinu :grinning: ..jsem fotila vecer tak je ete vetsi :grinning: no a komplitek stal puvodne litra a ja dala za nej neco pres 500-meli slevy :grinning: :grinning: :grinning: a ja neodolala :grinning:
15. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
sun..dekuju..ten kojo stal asi 900i s postovnym a dvema povlakama
15. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Tak já nevím furt přemýšlím že by byl dobrej ale nevím jakej no. je to dost jsem si říkala tak max 600.

VOrvaněk jo? tak to jsi neviděla můj pupík.

nic holky mějte se papa
15. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
carcul tak ty jsi pořád hubenoučká jen ti bříško roste, mě začal zadek růst a na jedné půlce už mám strie :frowning2: .

jinak ten komplet za 500,- se docela dá, ale litr bych asi nedala, tak teda dobrý kup:slight_smile:
15. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
mona..no za cenu kompletu jsem mel komplet,laclacky a dzinecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (teda kilo jsem priplatila)ale stejne se třim furt kocham..dyz kolikrat jen ty kabatky chlupaty stoji 500...jinak me narostla taky prdel,stehna-poznam to na kalhotkach..uz jsou mi pekne tesny..a mazes?
15. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Car, ty jsi hubeňourek :dizzy_face: Vecičky krásné :slight_smile:

Moni, mě taky roste zadek :confounded: S těma striema je to na houby :rolling_eyes: A mazala sis dupku? :sweat_smile:
15. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
:grinning: luci..dekuju..jen jako nevim ,ma mi prijit ete balik od mony a pak jedem do nemecka..jako snad to nejak unosime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ikdyz ted toho ete tolik nemame-chybi polodupyky,overalky,mikinky,body,teplacky,ponozky...ataaak :grinning:

luci co jsem koukala na tebe tak jsi taky teda hubenoucka jako lunt :wink:
15. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
cacul já mažu pořát, až si říkám, že to není možné :angry: . Ono to někdy není o mazaní, ale o genech, moje mamka je po nás celá popraskaná :frowning2: . Mažu se tim elastikQ nebo jak to je a olejičkem po koupaní. Pořát se masiruju atd. je pravda že si hlavně hlídám bříško, ale vždy si mažu prsa, břicho, zadek a hyždě. jako já už měla strihe na zadku, když se mi v 15 rychle rozšířila pánev, takže ještě mě to tak netrápí, protože se to mezi těma ostatníma stratí, ale mám strach o to břicho, to bych fakt nechtěla :frowning2: .

Jinak fakt dobrý kup. Já se právě dívala na chlupatou bundičku v HM a ta stála kolem 500,- :sweat_smile:
15. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.