• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car, zkusím to...snad to není nic vážného...už to takhle mám od středy :rolling_eyes:
15. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
mona..nic nemaz..jsi krasna..koukni na jiny tehule.. :wink:

luci..zkus a uvidis :wink:
15. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
uffff, tak jsem zklidila i nádobí a jsem ko :frowning2: za hodinu a půl jedu pro miláčka na nádr.
15. lis 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
holky brou.. :wink:
15. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Car, dobrou :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu a jdu vás dočítat. :grinning:
16. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj devcata,

tak uz jsem tu. vcera ta oslava super, akorat jsem prijela domu v 20:30h, takze jsem dneska uplne grogy. Nemam zadnou energii. Manza je na zahrade a ja jsem mela jit za nim, ale nedam to. budu odpocivat. mozna vysaju a hotovo. obed mam z vikendu.

a co tady noveho?
16. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
devcata, kde se toulate?
16. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak já jsem od rána na nohách, vyzvedavala jsem přítele, protože byl odvést firemní auto do servisu a pak jsme jeli na pojištovnu. Normálně mi proplatili NT screening v prvním trimestru, vitamíny i krémy na stri. Takže mi to udělalo nějakých 1550,-. Ještě mi zbyva vybrat 3.000,-, ale to bud můžu využit zase na vitamíny atd., nebo těhu cvičo, nadstandart v nemocnici a ještě otec u porodu. Pak jsem byla u svoji bývalé dětské doktorky, abych se zeptala jestli mi vezme malého, ale bylo tam tolik nemocných lidí, že jsem to radši vzdala :sweat_smile:
16. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoj moni, tak ty mas dneska na pilno. ja mam dneska lenoru. teda vysala jsem a dala jsem prat jednu pracku. jinak nic delat nebudu. jsem trosicku nachlazena. budu dneska doma. ty uz ses ptala dr., jestli by vzala malyho? kdy se to dela?
16. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
mabe vždyt píšu, že jsem to vzadala, takže jsem se neptala. No já slyšela, že se to má vyřídit ještě před porodem, tak když už jsem tam byla poblíž, tak jsem se chtěla zeptat, ale ta pjdu příště :wink:. jinak já už taky dneska nemám nic v plánu, možná trošku poklidit, navařeno mám ze včerejška takže pohoda.
16. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
moni, ja to pochopila, ze si to vzdala,ale ze se to ma uz tedka? jasne pred porodem, ale je pravda, ze cim driv tim lip. :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
mabe tak já mám 2 a půl měsíce před porodem a pak budou svátky a honička za dárky, tak proto jsem to chtěla mít za sebou víš?? Ale jinak vím, že tam můžu zajít později, já jen chtěla využít příležitosti, když už jsem tam byla. Snad nás vezme, jsem už na ní zvyklá a vím, že je hodná. :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Já jsem dneska vstala až po 10 hod. :sweat_smile: Začínám vstávat čím dál později :sweat_smile: Dám prát pračku, oběd mám taky ze včerejška, takže dělat nic nebudu...
Manžel se jel naočkovat proti chřipce a já čekám doma na pošťačku, přiveze mi balíček z MMB, tak se těším :slight_smile:

Moni, já už jsem si to taky zařizovala, naše sousedka, která bydlí o pár domečků dál, je dětská dr. Sice má ordinačku kousek za městem, ale my bychom museli tak či tak někam dojíždět, takže je to vlastně jedno. Navíc, kdyby se nedej bože něco stalo (třeba o víkendu), tak ji mám za rohem a můžu se na ni obrátit :wink:
16. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Luci jojo to máš supr. Já právě u tehle doktorky taky vím, kde bydlí a vím, že s ní nikdy není žádný problém a hlavně je dobrá. Já k ní chodila a nikdy jsem si nemohla stěžovat. I když tam k ní chodí i jiná menšina :grinning: , ale když jsem to přežila já tak to s malým znovu přežijem. Hlavně to je hned u Víktovické nemocnice, takže když bylo potřeba dalšího vyšetření tak nas poslala tam a bylo to kousiček.
16. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Moni, tak to máš taky super, že už ji znáš a máš s ní zkušenosti :wink: Manželovi umřela praktická lékařka (už byla hodně moc stará) a on mi teď volal, že ho nechtějí jinde přijmout, že mají plno...tak mu tam jen sestra píchne tu vakcínu a jinak si musí hledat něco jinde...to je děs. navíc je teď všude plno nemocných, tak nevím, co bude dělat :unamused:
16. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Luci no já právě mám strach že bude všude plno, proto jsem si to chtěla ted vyřídit, ale bylo tam tolik nemocných lidí, že jsem nechtěla ryskovat at něco nechytnu. Možná tam spíš půjdu až tam bude mít porady, to tam nejsou nemocní, jen se váží miminka atd....No a místo te jeho doktorky by měl nastoupit někdo nový ne?? Tímpadem by si nemusel hledat nového lékaře. Já to tak měla v loni, umřel mi praktický lékař a td je tam jiná dr. a řekla bych, že je ještě lepší.
16. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Moni, místo ní nikdo nenastupuje...Jsou tam ještě další dvě doktorky, ale ty už si převzaly tolik pacietnů, že mu dneska řekli, že má smůlu, že to nezvládají :pensive: On moc nemocný nebývá...ťuk, ťuk, ťuk...sem tam jen nějaká rýma atd., takže to nemusí lámat přes koleno a může si někoho hledat podle toho, kdy to bude potřebovat. Jsme spolu 5let a on za tu dobu u doktora nebyl...
16. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
aha tak to je blbé, ale on určitě někoho najde. Ale je pravda, že ti chlapy moc nemocní nebyvají, můj přítel jestli byl u dr. jednou co jsme spolu (taky 5 let:grinning:)?? On když byl nemocný tak si lehnul vypotil se a hned byl vklidu. až ho někdy obdivuju, to u mě to začne mirnou herčkou jeden den, druhý den to jsou brutální horečky a na 3 den jsem bez horeček a jen trošku slabá a pak už jsem vklidu. U mě to trvá vždy tak 3 až 4 dny:slight_smile:. Ale musím taky zatukat, že jak jsem byla ted u své praktické lekařky atk mi říkala, že jsem tam už rok nebyla. Tím pádem jsem tak rok bez horeček, supr:grinning:
16. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
holky, tak se me ta ryma pekne rozjela, sakra.
16. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
holky tak jsem hodila normální fotku bříška, radši :grinning:
16. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
monako, krasny brisko. ja se vyfotim zitra. manza ma fotak u sebe.
16. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
mabe děkuji, roste roste a už mi začíná opravdu vadit:frowning2: a kde je do ledna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
me to bricho taky roste a roste. a uz to citim a to jsem o 6 tydnu min. :slight_smile: jak me dela problem oblict boty nebo se pro neho zohnout na zem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
no a věř, že to bude čím dál horší, boty si už nemůžu zavazovat, jedině obouvákem, při každé blbosti se zadýchavam, když ležím tak se mi špatně vstává, no připadám si jak neschopná:grinning:....Dneska mi celý den tancuje břicho, pořát se vrtí, kope a někde to už začíná být nepřijemné :unamused: . Ale co bych pro něj nevydržela, že?:grinning:
16. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
moni, tak on uz pekne teda tancuje. :slight_smile: mala kope, trosku vic, ale jenom kdyz lezim. sem tam kdyz sedim, tak ji citim. ale ja jeste mam cas na velky kopance.

kde jsou dneska ostatni holky?
16. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Holky, tak jsem se tady nemohla nějak dostat :angry:

Moni, dneska jsem objednala tu soupravičku do porodnice :slight_smile: tak jsem zvědavá, jaká bude :dizzy_face:

Mabe, ty jsi chuďátko nachlazená?
16. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Moni, krásné bříško :dizzy_face: Ty jsi to včerejší foto fakt vymazala? :sweat_smile:
16. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
mabe jasně to ještě přijde:slight_smile:, já jsem na jednu stranu ráda, že mě kope, vím že je vpořádku, ale někdy je to fakt nepříjemné.

Luci tak to je faajn je opravdu krásná. Já bych se měla podívat co mám doma a podle toho bych taky objednala:slight_smile:
16. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Moni, kope tě prcek do močáku? :sweat_smile:
16. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.