• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, ahoj, mam rymu. vcera a predevcirem jsem byla venku, mozna nejaka mala viroza. snad. chci to zastavit co nejdriv. dala jsem si kiwi, tedka mam caj s medem a hermankovej caj s medem. a za chvilku si budu strouhat mrkvicku s jabkem a citronem. vecer jeste pomeranc, tak snad se to nerozjede.

me sem tam kopne do mocaku, ale jeste to neni tak silny, ze bych se pocurala. :grinning:
16. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
ja jsem se domluvila vcera na ty vecicky. budto tedka o vikendu nebo pristi vikend. ma pry 5 beden a jeste nejaky choditko a tak. uvidime, co bude mit.
16. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Luci ani nemluv, někdy mě kope tak do močáku, že lítám na záchod, sednu si a nic :angry:.
Jinak děkuji:slight_smile:...ano mazala, nějak jsem z té fotky měla depresi, normálně jsem se hnusila sama sobě:grinning:

holky možná to bude blbý dotaz, ale dává se třeba po overál štramplíky?? Já pořát uvažuju, jak ho oblíkat, aby mu nebyla zima:slight_smile:..
16. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
moni, tak toto neni dotaz na me. :grinning: ja jsem uplnej zelenenac. :grinning:
16. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Mabe, to je dobře, že hned vitamínkuješ :wink: Mě když se chce čůrat a jsem třeba lenivá vstát, tak mě najednou prcek kopne do močáku a je to docela nepříjemné :confounded:
Ty dostaneš tolik věcí jo? To máš super, já jsem toho taky dostala dost od ségry, ale hodně věcí se dá použít jen tak na doma nebo na zahradu...ale i to se hodí, aspoň nemusím ničit ty nové věcičky :wink:
16. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
holky já taky vitaminkuju preventivně, koupila jsem si mandarinky, banándy a jím sirovou mrkev, snad mi to nějak preventivně pomůže. Mamka mě už začíná strašit s tou prasečí chřipkou, prý nemám nikde chodit mezi lidi :sweat_smile: .
16. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
Moni, já teda taky netuším...chtěla jsem nějaké punčocháčky koupit, ale spíš tak na doma nebo na zimu pod kalhoty. Taky jsem přemýšlela nad tím, jak mimi oblíkat.
16. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
No mě napadlo, že pod overál se dá dát body, ale co na nožky? Nebo se nic nedává? Nebo se dávájí ještě nějaké gatě přes overál?? Ještě půjde do té svétlé kombinézky tak at mu není zase horko :grinning: :grinning:. Vidíte, tolik otázek a nevím si na ně odpovědět:grinning:
16. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
ahoj holky..tak jak se mate?

mona..na doma(mas teplo ne)bych dala jen overalek a nebo body s polodupkama...ven budu davat(kdyz bude zima)ten komplet,pod to-body s dlouhym,puncochy,capacky,mikinku..a do fusaku
16. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
mona..krasny brisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahojky Car :dizzy_face:

Moni, ta chřipka je hrozný strašák, já jsem z ní taky taková vystrašená, ale bohužel musím chodit mezi lidi, když třeba manža pracovně na pár dnů odjede, tak musím nakoupit nebo na poštu nebo do poradny (do které se dostanu jedině přes čekárnu obvodních lékařů, kde sedí milión lidí...to je inteligentní, že?) atd. Dneska jsme chtěli jet na velký nákup, tak jsem to zavrhla, protože zítra je svátek a to by bylo všude hafo lidí, tak pojedeme ve středu dopo. a to snad moc lidí nebude...
16. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
ahoj car, no já v tom mám docela totální bordel:grinning:. No vím jak na doma, ale mě se jedná hlavně venku víš? Musím popřemyšlet co do té porodnice. Jinak děkuji, tato fotka je hned lepší:grinning:

Luci a kolikátku jsi objednavala toho kompletu???
moni, mamka s tatkou me taky strasi, ze nemam nikam chodit a tak. ale to muze donest manza i z prace.

luci, ja mam puncochace pro tehule pod gate, protoze mam tehu gate takovy letnejsi - podzimni. jezis, ty vlastne myslis pro mimiska.

ahoj carcu, ja mam trosku rymecku, snad se to nerozjede.

uz jsem zase nebyla tri dny na zachode. :confounded: budu s tim muset neco udelat.
holky,prece se nemuzeme zavrit doma..to by se museli zavrit i manzel a znami co k nam budou chodit
carcu, presne tak.
16. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
jee, uz to na me jde. musim toho vyuzit. :grinning:
16. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Moni, já jsem vzala 56, protože nic takového menšího nemám...vše jen 62, a pokud pojedu z porodky, tak bude mimčo ještě pidi (pokud nebudeme mít nějakého obra) :grinning:
16. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
mabe..tak sup to vylezet :wink:

mona..ja bych vzala 56 ten komplet do porodky...jinak na ven ma mit prcek o jednu vrstvu navic nez ty...takze ja budu asi oblikat jak jsem psala...to poznas jestli je mimi zima nebo ne..a dyztak muzes dat ete deku pres fusak
16. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Holky, taky tak přemýšlím, že i kdybych seděla co nejvíc doma, tak to dotáhne manža nebo to můžu dostat od rodiny...prostě musíme víc vitamínkovat, hodně si umývat ruce a snad to nebude tak strašné...doufám.

Mabe, já chodím každý den...a je to horší, než když jsem chodila třeba jednou za 2-3 dny :confounded:
16. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Holky já se zatím te chřipky nějak nebojím, dokud to nemá nikdo z mých známých tak to neřeším. Na normální chřipky se taky umírá a nemluví se o tom tak, takže to beru takhle. Já se celkově vyhybám mhd, radši jezdím autem, ale jinak to neřeším. Já jen nechci chytit ani normální chřipku, není to sranda, když jsem těho pro malého. Ale mezi lidi musíme chodit, to by jsme potom neměly žádnou imunitu.

Luci no jak já vidím to své břicho, tak se bojím, že malý obr bude a to ještě pořád není leden :sweat_smile:
16. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
luci ale stzejne budes potrebovat i naky veci 56,ne?
16. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
Moni, moje švagrovka měla brutální pupek...otila se ještě pár hodin před porodem a vypadá na té fotce, jako by to břicho ani k ní nepatřilo, bylo to fakt psycho...a synoveček se narodil a neměl ani 3 kg. Ona přibrala celkem 16kg a v porodce nechala 14 :grinning:
16. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Já chodím na wecko každy den a problém nemám, jen občas mě trápí prdíky:grinning:, alespon v něčem nemám problém:grinning:.

car díky:slight_smile:..já trošku začla panikařit:grinning:
16. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Car, to asi jo...budu muset ještě něco přikoupit. Taťka mi přivezl z Francie bodýnka a ty jsou sice 0-3 měsíce, ale jsou tak uzoučké, že to bude fakt jen na první týdny. Mám i nějaké polodupajdy a košilky, ale stejně ještě budu potřebovat menší dupačky :wink: A ty máš věci i z 56ky?
16. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
mona..myslim ze nemas teda velky brisko..

holky toto leti co?a my toho ete musime tolik koupit,zaridit,doma udelat :confounded:
autor
luci ty vado:grinning: tak snad to bude i můj případ :grinning: ...Já si celou dobu říkala, malé břicho a vono z ničeho nic narostlo, to mám za to, že jsem si stěžovala:grinning:
luci..mam :wink: a pak 0-3mesice nebo 62..ale jeste musim dokoupit..deti se rodi kolem 50cm a tak na prvni mesic nebo 3tydny je vetsinou 56..body das treba i 62,ale ty polodupky aspon dvoje troje mit 56-si myslim teda
16. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Car, jj...budu muset přikoupit :wink:
16. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
luci,ale staci malinko si myslim..kdyz nestihnes vyprat tak bude v tom vetsim..ale je dobry mit naky kousek
16. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tuuuuu od rána jsem byla s mamkou venku a nakoupit a vařily jsme a se psem venku ted jsem došla teda mě mamka dovezla autem jsem utapkaná unavená ale dobrý. :grinning:

jdu dočítat.
16. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.