• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Holky ani nemluvte, kolik toho ještě my musíme udělat a dokoupit, začínám pomalu a jistě stresovat. Chci to mít do konce roku všechno hotové, v lednu mě to už může kdykoliv chytnout. Jinak v kauflandu mají v akci pamprsky kdo už chce kupovat. Já koupila dva balíky první, jeden stojí 164,- myslím a je to na 3-6 kg a je jich tam 70ks. vychytávám zatím akce do kud to jde. Švagrovka říkala, že ty dva balíky mám tak na měsíc :sweat_smile: .
16. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
ahooj sun :wink:

mona..ale uz byt tebou tak nekupuju jiny a nebo koupim jinou znacku..nevis jak ti mimi bude reagovat..

no taky chci mit vse do konce roku prichystany..jelikoz o mesic driv porod neni nic vyjmecnyho..ale jinak ete v lednu budem dodelavat na baraku naky veci..ale mimi bude mit pripraveno,takze ikdyb jsme nestihli nic hroznyho se nedeje
16. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Moni, to je dobrá akce :wink: Já jsem řešila i to, jakou značku budu kupovat...to se ale asi stejně musí ozkoušet, že?
16. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
luci..ja koupim pampers a pak ete naky typ(jen nevim jaky)
16. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Tak já koupila to sleep and play nebo jak se to píše:slight_smile: právě je to o nějakých 80,- levnější. Přemyšlím, jestli ještě neskočit pro dva balíky, ale uvidím ještě, do Vánoc a po Vánocích bude ještě akcí. Chybí mi kosmetika na malého, vanička, povlečení (to mi nejspíš koupí mamka k Vánocům), nějaké ty deky a ani nevím co ještě. Asi si to napíšu, abych na nic nezapomněla.
16. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Koukám, že tu řešíte plínky, taky už začínám trochu pohlížet po akcích prý do 3 kč pampers je super cena. jinak jsem zjisitila že tu komodu co máme na Kubíka dlouho asi mít nebude je potřeba jak roste víc a víc věcí tak asi budeme kupovat skřín. a komodu budeme mít na jiný věci. asi
16. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
mona,tak nam toho chybi o mooooc vic..o moc...no bude to ete mazec..a vubec nevim jaky mam koupit chuvicky..
16. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahoj Suny, my máme taky zatím jen komodu a později bude určo potřeba skříň :wink: Jsi měla dneska aspoň fajn program,ne? :wink:

Car, já asi taky tak...koupím dvě značky a uvidím, pokud nebudou vyhovovat, tak koupím jinou značku, ale taky netuším jakou :confused:
16. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
Luci jo jo měla je to fajn nebýt furt zavřená doma. páč manža bude bývat do 10 v práci takže tak o půl 11 bude doma a v prosinci do vánoc má jako 3 dny volna.

Jinak co vím od kamošek tak všem seděly pampersky ale třeba mít huggies ale zaleží to na miminkách ale pampersky všem.
16. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Mony koukám do albíčka, krááásný bříško. uplně kulatoučký jak na holčičku :grinning:
16. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
carcul no já mám hodně věci půjčené víš? Jinak by nám toho taky dost chybělo. V rodině máme samé miminka.

suny no nejsi první co mi už to říká, tak snad se doktor nespletl:grinning: jinak děkuji :dizzy_face:
16. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
luci,vemu ty druhy bud huggies,fixies a nebo happy..ete uvidim..jediny na co dat bacha aby pleny nebyly beleny chlorem..
16. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
mona..no my musime vse koupit :sweat_smile:
16. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Mony snad se nespletl, i když může že je to jistý až po porodu. :grinning:
Jinak z prasečí chřipky mám strach ale tak normální no chytnout to může manža dělá v obchodáku takže to je fakt super a já pak chytnu všechno takže uvidíme. vitamínky jim normálně nepřeháním to ale jím abych měla do těla nějaký obranný látky.
16. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
holky a jakou koupite velikost kalhotek po porodu?chci si koupit i stahovaci pas(pomaha to se vratit brichu zpet,ale taky nevim jakou vel..)no to bude palka jen veci pro me-zupan musim poridit,kojo kosile,vlozky do poprdy,poporodni atd :confounded:
16. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Car, je to děs, jak to člověk začne všechno vyjmenovávat a hlavně je nejlepší o kupovat ostupně a nepočítat :sweat_smile: Já župan mám, ale kojo košile a vložky do podprdy, ten pás a jednorázové kalhotky...já asi koupím L, aby mě nikde netlačily :wink:
16. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
¨luci..no a ete chci koupit i stahovaci kalhotky po porodu vlastne..no mazec ete
16. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Car vůbec netuším ale asi budu mít ty co mám tedka radši větší nemám ráda stáhlý břicho a stahovačky budu řešit až po porodu tedka ne nevím jak moc mě ještě všechno naroste :grinning:

Jinak se neboj já měla slíbených věcí a nakonec jsem kupovala po bazarech a MMB a od kamošky ale to bylo taky docela dost penízků to co jsem měla zdědit tak nic takže kupujeme taky hodně neboj nejsi v tom sama.

Příští pondělí jdu na tu cukrovku do porodnice to tam prý dělají tak tam navštívím obchůdek a je tam prý příjemná paní a poradí co koupit do porodky. župan teda mám ponožky taky jednu kojo podprdu taky snad bude stačit. kojo košili nevím a kalkhotky a vložky koupím. no a pak ještě prsní vložky ty jsem si už koupila. no je toho dost no.
16. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
sun..no ale my kupujes naprosto vse..ale coz,jsem s tim pocitali..
16. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
No my taky, já nemám nic zděděnýho. :frowning2: ale nových věcí máme pár bvětšinou z bazaru nebo z toho MMB od té kamoščiné kamošky jsme dovezli hodně věcí ale nechali jsme tam 1500 zhruba. a to jen bodyčka a pár tepláčků a spací pytel no. jinak jsme kupovali vše, sedačku, deky, oblečení atd. teda asi ještě tu skřín a postýlku teda máme jako po mě už se mi tam dělá matrace. no a povlečení asi ušijeme.
16. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
nojo,my s tim nastesti pocitali..tak mm penize na strane...
16. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
jasný to je v poho zvládnout se to musí. já jsem si tedka chtěla udělat pomazánku ale sotva ležím jsem nějaká hotová. tak nevím co budeme s malým jíst. :wink:
16. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
co je abdukcni deka??

sun..ja prase sezrala dve klobasy,co jsem koupila manzovi..jsem si chodila furt ukrajovat a uz tam nejsou a ted je citim i hodinu po..a na to asi kilo mandarinek..jsem neodolala..nooo a ted musim jit varit a vytrit chodbu a nechce se mi :confounded:
16. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
car tak to se nedivím že se ti nechce po kilu mandearinek a dvou klobásách :grinning: téda kam ty to proboha dáváš????

jééé ta deka teda nevím :frowning2:
16. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
sun..no do briska :grinning: ale je mi po tech klobasach zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
tak po klobáskách bych šla asi na vécko. ale když ti chutnaly tak to je dobře. :grinning:

já se přemlouvám na tu pomazánkua le nohy ne a ne jít. :grinning:
16. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Holky, já bych jedla samé prasečiny, až bych brečela...ale dneska jsem na dietce...Jen dva banány, dva suché rohlíky a dušená mrkvička s bramborama. A kupodivu jsem dneska ještě nebyla...Ale mám takov ou chuť na všechno, že bych sežrala vola :sweat_smile:
Car, děláš mi chutě...ale dneska to musím vydržet...při nejhorším si dám piškoty a přesnídávku :wink:
16. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
tak s tím žraním jsem na tom stejně já snedla tak 5 mandarinek před chvili a na to jsem si dala parenicu:grinning: a ted si nechávám rozmrazit litové těsto a udělám šneky zapečené:slight_smile:... a pak se divím, že vypadám jak velryba :angry:
16. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
luci..si dej ne.. :wink: ..dyt jestli mas sice prujem ale jen jednou denne,tak jakapak dieta

sun..taky ze mi je po nich pekne zle...

mona..no a to jsem mela ete pred cokoladu,fidorku..a tech mandarinek bylo asi dvacet(jelikoz jsem si nosila po peti a byla jsem tam urco 4x a tak to bylo asi vic nez kilo)..jsem teda prase velike :grinning:
16. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Car, já už to teď na večer riskovat nebudu :wink: Jsem ráda, že mi nebublá v zadku a nešramotí ve střevech :grinning: Ale zítra si dám :dizzy_face:
Teď mi volala ségra, že v našem městě leží 5 lidí s prasečí chřipkou, tak že nemám nikam chodit a být doma :confounded:
16. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.