• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tyjo luci,no mazec...a to je maly mesto?
16. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Car, no 100 tis. obyvatel, takže malý ne...My sice bydlíme za městem na vesnici, ale ve městě máme celou rodinu a chodím tam nakupovat a ke všem lékařům... :pensive:
16. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
no já si ted ještě dávám loupáky, nějak jsem dostala chut:grinning:...

car ty máš vyhodu, že to na tobě nejde vidět :grinning:
16. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
luci neboj, určitě to nebude tak strašné. já v to teda veřím, protože v rouškách se mi tady nechce chodit a rodit malého do takové epidemie. takže já stále doufám, že to nebude tak hroké.
16. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak já jsem ted mluvila 25 minut s kamoškou po telefonu to zas bude účet :frowning2: chjo teda. zas vás musím dočíst.píšete jak draci :grinning:
16. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Moni, kéž by :frowning2: Teď jsem si dala rohlíček a asi si dám ještě jeden...mám hlad, no... :pensive:
16. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
mona...ale taky jsem mensi tyden nez ty a uz mam bricho pekne..a vahovy prirustek tez :angry:

luci a jak daleko bydlite za mestem..my taky jsme na vesnici,ale ve meste furt a i deti tam budu vozit
16. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Car, cca 10 min. autem...Taky jsme ve městě pořád a u nás na vesnici není ani obchod...prostě nic, takže do města musím i kdybych nechtěla.
16. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Holky tak já udělala budapestskou pomazánku akorát jsem ji trochu víc přisolila no ale i tak je dobrá ale asi ju nechám už manžovi on solí víc a já bych asi moc neměla.

tak jsem si to dala s dalamánkem a ted si dám jeetě kousek buchty nebo já nevím a večer jablko. nějak fakt začínám víc jíst.
16. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Suny, to je dobře, že konečně víc papáš :wink: A jak jsi dělala tu pomazánku?
16. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
ale blbě. ne dala jsem tam dva tavený sýry trochu ramy tvaroh sůl teda víc no :frowning2: a mletou papriku pak červenou čerstvou papriku zamíchala robotem a mnamka je hotová akorát té soli no. chjo
16. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Suny, určo bude moc dobrá :slight_smile: Já si dám ještě piškotky a nebo Bebe oplatky...ale zítra to rozjedu :wink: Mám doma arašídovou nugetku...tu miluju :sweat_smile:
16. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Jééééé tu já taky. mnam. teda to jsou chutě. no dobrá byla ale fakt víc slaná no. jsem pako :angry: :angry:
16. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
luci..tak deset min je prd :wink: to je jak kdyz bydlis ve meste...prazaci berou kousek i 40km od prahy a ikdyz bydli primo tam-hodina cesty je nekdy ete malo
16. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
tak ted tu mám hafo nádobí a nemám síl ho umýt jéééé a kdo umyje mě???? :grinning:
16. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
taky musim umyt..ale mam uvareno a i vytreno :grinning:
16. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Car ty seš šikulka já toho dneska zvládla tak normálně ale sjem ráda že jse byla mimo barák.

Holky potřebuju trochu radu, já s manžovýmarodičema moc nevycházím onií se vůbec nezajímají co malej nebo já jeslti jsme v pohodě. tak jsem se rozhodla, že tam nepůjdu na vánoce. manža to chápe mrzí ho jak se chovají ale on s nima nic nenaděla že.
16. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
tak a šnečci jsou v troubě mnam:slight_smile:

suny a vy tam chodíte na štědrý den? A nebo na svátky?
16. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
sun..a jak potrebujes poradit?v cem konkretne?
16. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
MOny taky šikulka teda holky vy se činíte. :wink:

My tam chodíme 25 nebo 26 jsou tam i manžovy babičky.ale já tam fakt nechci. :frowning2:
16. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Car, tady to máme celkem blízko :wink: Ale i tak už jsme na vesnici :grinning:

Suny, však uvidíš, třeba se začnou zajímat...no, já tě ale chápu, taky by mi to bylo nepříjemné...a proč jsou takoví?
16. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
mona..sikulka...mnam :dizzy_face: :dizzy_face:

sun..tak tam nechod..prote ti neni dobre a hotovo
16. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
luci tak myslim ze kdyz mas auto,ze je to fuk
16. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Holky no je to na dlouho tchýně nepřenesla že jsem se vzali a pak za rok a půl že budeme mít mimino na obě ty to události oba řekli že jsme blbí a to je vše no. oni valí jen pro sebe halvně aby oni měli na dovču a žijí jen pro sebe ani pro manžovu sestru. na rodiče taky docela kašlou a mě se nezeptali ani jak mi je. a to bydlí o 3 vchody dál nebo třeba by mě tchyne zavolala jestli něfo nepotřebuju. tak jsem se rozhodla že tam nepůjdu no co?
manzovi jsem to vysvětlila mrzí mě jak to je ale on mě prý chápe tak snad to zvládne tam být i beze me. jinak mu taky nevolají ani se moc nestýkají prostě od června 2008 co jsme se vzali je to jakýsi divný
16. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Car, já neřídím...takže jsem závislačka na manžovi :pensive: MHD teď raději nejezdím...

Moni, cítím tu vůni až k nám :grinning: :grinning: :grinning: táhne se to po Rudné až semka :grinning:
16. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Luci bacha ta vůně je i v Brně. :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
sun..aspon se nebudes stresovat tam
16. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
no to bych se stresla. no. prostě hrozný ale je to na dýl. takže to zase rozdmýchám ohen a to je furt dokola.
16. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Suny, tak to je hnus...to bych ze sebe nedělala kravku a nevnucovala se...A co bude až se Kubík narodí? Myslíš, že dojde k nějaké změně?
16. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
No oni manžovi dali peníze že je to na vánoce tak nevím. ale já jim o peníze nestojím pak budeme poslouchat že nemůžou jet na dovolenou. spíš mě mrzí že mi třeba neřeknou jeslt něco nepotřebujeme nebo jestli třeba je malej v pořádku
16. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.