• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Vidím, že tady zase nikdo není :frowning2:
Tak dobrou.
10. zář 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni, ale vklidu, jen jsem se potom moc pozorovala :grinning: :grinning: , mám tam ordinačku tak odbíhám :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Suny, doufám, že už jsi se ze včerejšího přístupu dr. vzpamatovala-je to fakt děs! Já už bych tam nešla! Každá jiná lékařka bude určitě lepší :wink:

Mona, já mám bříško menší, než před dvěma týdny :frowning2: asi je to normální...Ptala jsem se švagrovky a jí začalo růst až v 6. měsíci a na mojí mamce to lidi začali poznávat taky až v 6..Na spolužáka kašli, za chvíli se bude bříško zvětšovat ani nebudeš vědět jak :wink: :slight_smile:

Mabe, jak je? Bříško už nebolí? :wink: :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak jdu trosku popsat tu vcerejsi kontrolu. Vcera jsem byla rozrusena, tak to bylo ve zkratce. Nervozni jsem byla dost. Tlak mam dobry, moc taky, a pribrala jsem 1kg. Dr. me nejdriv prohmatala a pak ten UTZ. Mimisek sebou sil - je to neco neuveritelnyho - takovy maly clovicek. Musim se o neho starat, vzdyt je tak bezbranej. Foto delala tech 5 minut, protoze se porad hejbal, maval rucickama, nozickama, pretacel se. I na te foce se diva nekam dozadu, takze neni videt uplne z boku. :slight_smile:

Pak jsme sli s mamkou na nakupy. Koupila jsem si dvoje gate. Jedny maji normalni pas a ty druhy maji tu gumu - oboje za 2000Kc. Pak jsem si koupila kosilku tehu, takovou halenku (ma teda velkej vystrih a ja na to nejsem zvykla) a jeste tricko. Ted uz jenom sem tam u tamanu nejaky tricko a ten zavinovaci svetr a tehu podprdu. Myslim, ze dvoje gate me staci (maji paradni gumu, ze je muzu mit az do konce :slight_smile: ). Mamka me pak prispela.

Luci, myslim, ze to byly streva, tedka mam pocit na zachod. :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Mabe, tak to jsi parádně nakoupila :wink: Já jsem včera taky chodila po obchodech a koupila jsem si takové volné tričko (něco jako tuniku) a kalhotky, protože už mi začínají být těsné :sweat_smile: Chtěla jsem nějaké ty kalhoty, ale žádné mi nepadly do oka.
Já mám od rána bolení břicha, na wecku jsem nebyla-dnes je to 4. den a nejde to i přes to bolení...Přemýšlím, co si vzít na jídlo, abych to popohnala...nemáš nějakou fintu? :wink:
11. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Dobré dáno holky,

Luci, já mu říkala, že každé roste bříško jinak, někomu už ve 4tém měsíci jde vidět a někdo to nepozná ani za celé těhu, ale bav se s magorem, když tomu hovno rozumí :grinning: :grinning: :grinning: .

Mabe takže včera jsi dobře nakoupila:slight_smile:. Já mám taky jenom dvoje těhu kalhoty a to mi bohatě stačí. Luci možná ještě sežene těhu tepláčky a už to vůbec neřeším. Musím si jen nakoupit nějaké mikiny a svetry, ale to budu brát to nejlevnější co bude, co bych s tím totiž potom dělala:slight_smile: a na podprdu se chystám už dlouho, ale stále vyčkávám, kolik mi ještě prsa porostou:slight_smile:, zatím používám sportovní podprdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
dobreranko holky
11. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Luci, nekdo rika teplou vodu. Ale to je fuuuj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni, ma zatim podprda taky je. Ale do budoucna. Jedny teplaky jsem si tedka koupila, nejsou tehu, ale maji hodne odolnou gumu a z dobryho materialu. :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
mabe to já když scháněla tepláky tak jsem nic nenašla, bud to bylo předražené a nic moc pěkné(když už mám za to platit tak,aby se mi líbili ne?):slight_smile:..a nebo prostě nebyly... takže místo toho abych si koupila tepláky jsem přišla domů s těma bílíma kalhotama:grinning:

Mona ahoj:slight_smile:
11. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
ja koupila sportovni teplaky
11. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
holky mne bolo vcera tak divne od zaludka no hruza vecer a to som myslela ze to mam uz za sebou asi mi nieco nesadlo na zaludku
inak na buduci tyzden v nedelu idem na utz bojim bojim ci je vsetko ok a to tiez mi daju az na nedelu anglia no co vam poviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
kde ste zdrhli? :frowning2:
11. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
já nezdrhla, jen tu byl šef a já musela dělat že dělám :grinning: :grinning: :grinning: a neboj určitě kontrola dopadne dobře, uvidíš:slight_smile:
11. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky
Tak my se ted chystáme do banky a pak se psem, byla tady ted kamarádka, tak jsem sním nemohla zajít.
No jsem zvědavá co budem dělat odpol :unamused: Ven se nedá jít
11. zář 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
monako- :grinning:
jaj som hladna a nemam na nic chut :frowning2:
11. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Holky, byla jsem tedka nakoupit a hadejte co sem si koupila - utopenca. :slight_smile: Mam na neho strasnou chut. V 8:30 jsem mela jeden rohlik s maslem a tedka uz mam zase hlad. Jestli to tak pujde dal, tak nevim. :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
jdu si ho snist :wink:
11. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
mabe, taky pořád jím. Je to asi normální v těhu :wink:
11. zář 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
ja este nie ale uz sa aj na to tesim :grinning:
11. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
holky tak nám tchyně udělala aspik v paprice a já snědla tři ty papriky a tři rohlíky včera večer a tak jsem se přežrala, že jsem ani dychat nemohla:grinning:
11. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
ako mam chute ze na nieco nemam ani pomyslenie a pred tehu som to mala rada ako napr sladke a chuti mi teras chleba s oharkom :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
utopenec vybornej

moni12071, ja mam chute poslednich par dni
11. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
mabe-dufam ze uz aj mne zacne to obdobie :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
holky já se tááák těším na oběd dneska:grinning:...budu mít kuřecí řízeček s kaší mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

mona určitě to období taky příjde:slight_smile:
11. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
monako-ja viem :grinning: moni uz citis pohyby?
11. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
mona12 ty pohyby jsi asi myslela m.o.n.i.k.a že?:grinning: je tu bordel v těch Monik :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
nie teba som myslela sak v 19 tt uz mozes citit :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
monako, nedelej mi chute. :slight_smile: Ja dneska nevarim. Koupila jsem si nezdravy parek se syrem a k tomu rajcatko a rohlik cerstvej. Nechce se me varit.
11. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
mona12 ano citím už pohyby takových 14 dní, ale ještě je to spíš takové štouchání srandovní :grinning:

mabe no já mám vyhodu těch obědů v práci, ale někdy jsou to pěkné hnusy, ale alespon něco:slight_smile:, ale nevím co budu vařit o víkendu :unamused: co máte v plánu?
11. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
zitra bramboraky, nedele asi stehna kureci s ryzi
11. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.