• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Nevím myslím že až se Kubík narodí tak snad se to změní ale já jim ho nebudu asi chtít moc pučovat. a asi bude tíhnout víc k našim. ti by se pro něj rozkrájeli už tedka :grinning:
16. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Kam jste všechny zmizely??????
16. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
holky jdu za manzilkem..paa :wink:
16. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
car papa a já jsem tu sama :frowning2:
16. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak konečně vypadl, jsem ráda ale nikdo tady není :frowning2: a já budu ještě minimalěn hodku a půl sama doma
16. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Nic tak já jdu taky papa
16. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dobré ránko, i když u nás teda hodně mlhavé a fakt dušičkové.

Já jsem vstávala o půl 8, ted si vařím čajíka a dám si snídaničku. už se mi pere jedna pračka a pak snad dám druhou. budu doufat, že to uschne.

Dneska nevím co budu dělat, ale asi bud vařit nebo se válet u telky, páč jsem toho včera udělala dost. ale chtěla jsem dělat ty bramborový knedle a zelí tak ještě uvidím jak se rozhodnu. v telce jsou dneska dobrý filmy tak uvidíme s Kubíkem co se nám bude chtít.

A co máte v plánu vy??
17. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska sel manza do prace, takze jsem sama. vcera jsem mela nejaky nervy vecer. ja mam vic vytoku, sem tam zluty sem tam bily - nepali, nesvedi. uz jsem to rikala i dr. a ta me minule vzala stery. vcera jsem byla na zachode na velke a vytekl me vic a zdalo se me, ze je vic zluty a zkoumala jsem, jestli neni aji naruzovely. :confounded: jsem magor. proste jsem se bala, jak jsem tlacila, jestli nezacnu spinit a tak. a pak jsem zase premyslela, abych nemela zanet, i kdyz dr. rikala, ze to nevypada, ale radsi me vezme vzorek. holky, ja chci aby to dopadlo dobre. nevim, proc mam takovy nervy, nic me neboli a tak. :unamused:

jinak v planu nic nemam, jenom odpocivat a hotovo. mozna umyju zachod odpo a koupelnu, nevim.

mam nervy z kontroly - ve ctvrtek.

mozna bych chtela manzovi objednat nejakej darek k vanocum, neco s anickou, ale nevim co.
17. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
suny, a na co se budete s kubikem divat?
17. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj mabe, jejda teda ty máš myšlenky. :frowning2: já mám výtok celý těhu zatím a prostě když jdu k dr tka ho prý tam nikdy nemám. :angry: tak nevím,nestresuj se všechno bude ok.

Zítra jedu podepsat do cenapu smlouvu a ve čtvrtek budu cvičit.

No budeme se koukat na pány kluky a pak na starej film kolem 11. pořád přemýšlím jestli budu dneska vařit ty knedle když tam manža má ještě na jednou ten hrášek s mrkví, já si ho možná dneska dám taky i když mě to nadýmá jak kráva tak nevím no.
17. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
suny, vis, me se zase nejak pripomelo to spineni. tak se od vcera zase nejak sleduju. :confounded:

na kolikatou jdes ve ctvrtek cvicit?
17. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Mabe jdu na půl 10. a už se docela těším. no akorát mě štve že musím podepsat tu smlouvu max zítra že ve čtv před cvičem to nejde , budu tam muset kvůli tomu zbytečně jet no.

Prosím tě tak si to nevybavuj anička je v pořádku kope, tak se nenervuj. :slight_smile:
17. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
kope, dneska jeste ne, ale kope.

ja jsu hrozna, ze? tebe sprdavam a najednou me to chytlo taky. :confounded:
17. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
to je blby, ze se tam musi den predem. ja tam taky musela jet. :unamused:
17. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Tak za chvilu začne neboj se. :slight_smile:

Mabe já se bojím taky moc dycky no ale v sobotu jsem si řekla že se nervovat nebudu a je to. bych se zbláznila výtok mám taky pořád. neboj se nesvědí a nic jen ho mám na papíře a pak na slipovce no.

ale to je i tím počasím kdyby bylo hezky tak nemáš myšlenky na takový ptákoviny. to je jasný.

tak já nevím mám dneska uvařit nebo až zítra??? to je situace. :slight_smile:
17. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
ja dneska budu delat slepici na paprice s kolinkama. ale mozna az odpo. na obed si dam polivku - mam jeste vyvar slepici.

tedka me anicka zacla kopat. :slight_smile: hlasi se. ale nejsou to porad velky kopance, ze bych se lekla nebo tak. jak ty to mas s kubikem?
17. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Mabe my máme takový kopance že to někdy až bolí. ale fakt se lekám a jsou to fakt pecky. ted ráno a pak večer. přes den už kope taky ale jen tak otukává. a když slyší něčí hlas krom mýho tak se ani nehne :wink:
mamka prý že já su tvoje babička tak na můj hlas si zvykni a nic no. je to potvůrka malá.

no my tam máme ještě ten hrášek s mrkví tak ho zkusím dneska sníst, musím jíst nějaký normální jídla no. ale nadýmá mě to a ty knedle budu dělat zítra. a je to.
17. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
suny, tak vecer sem tam taky da slupu, ale jinak mensi. snad je to ok. vzdyt je to holcicka hodna.
17. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak Vás jdu pozdravit, už máme přestěhováno a byla to pohoda :slight_smile: Vše za nás udělali stěhováci, jen jim drahá půlka pomáhala nosit tašky a pytle. :slight_smile:
Nedočítám, není času :frowning2: Jsem u Té mamky a ještě oni spí s malým jsme už vzhůru, tak jsem toho využila a šla na net . Jak se máte?
17. lis 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Mabe no jo jen my máme doma fotbalistu asi :grinning:

tak jsem pověsila pračku dala druhou, ustlala zkulturnila se a přemýšlím co budu dělat asi koukat na tu telku fakt.

co máš v plánu ty? budeš koukat na telku?
17. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj moni, kdyz si prectes na teto strance nahore, tak mam nervy. nevim proc, do tedka jsem byla klidna. :confounded:
17. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
suny, budu koukat na telku.
17. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj Mony, tak to je fajn jste šikovný. to jsi hodná, že sji se na nás přišla podívat, dneska sjem si zrovna říkala, jeslti semka příjdeš jestli máte u mamky net. :wink: a kdy se tam teda budete stěhovat i vy?? a co říkala ta babizna že jste šli pryč??
17. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Mabe tak to máme dneska asi společný zájmy. :grinning: venku je hnus jsem si chtěla jít pro časák a prší tak se na to vykašlu.
Mabe jak mažeš to bříško?? já po sprchování niveou jako tělovým mlíkem a pak přes den tím elastinemQ myslíš že to mám omezit jen na ten elastinQ?
17. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
suny, ja mazu tak 1x za dva dny a normalnim mlikem telovym. ja zadnej specialni nemam. zaclo se me trosku loupat bricho od pupku, jako z pupku. :confused:
17. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
holky, ja piju dal rozpustny magnezko kazdej den. myslite, ze me to muze ublizit?
17. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
No já mám zase strie se mi začly dělat na prsách a na bokách tak mažu o sto péro. :slight_smile:

Dneska si musím umýt hlavu a celkově se dát dohromady. už se těším na čtvrtek že se půjdeme podívat na tu skřín.

mabe a už máš od kamošky ty oblečení??
17. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Mabe to nevím já piju jen magnezku ale jako rozpustný tabletky ne. on ti to dal dr??
17. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
suny, tak ja zatim zadny strie ani na prsach.

budto pojedu tuto nedelu s tatkou nebo az pristi vikend i mamka. jeste nevim. to je tatkova sestrenice.
17. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
a na jakou skrin se pujdes podivat?

oni me daly magnezko po te plodovce na 3 tydny, ze to mam dobrat. a ja si to koupila dal. vsak se ve ctvrtek zeptam dr.
17. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.