• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Tak to je super, ti budou oči přecházet z těch věciček.

Půjdeme se podívat na skřín pro Kubíčka protože ta komoda je jakási malá pak na větší věcičky tak tam mám ted sice všechno roztříděný podle velikosti ale kamoška má 4 měsíčního chlapečka a už dává velikost 68 tak asi začnu kupovat i tu 68. bo já nevím.

No tak si to ber a ve čtvrtek se na to zeptej. a to jdeš na kontrolu jako běžnou??
já jdu v pondělí na tu cukrovku se fakt těším. :frowning2:
17. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
jojo, jdu do poradny, takze me prohlidne cipek a UTZ.

ja prave vubec nevim, jaky velikosti brat. abych nemela moc maly. je asi lepsi vetsi.
17. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Mabe já mám 56 pár kousků teplých a pak mám asi nejvíc věcí 62. tak uvidíme jak bude malej velkej :grinning:
17. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Neboj já se taky dycky bojím kontroly a většinou vůbec nespím. takže to se mnou taky hází pěkně a mám strach.
17. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Mabe, ted jsem si to přečetla a naprotosto Tě chápu. Já mám taky výtoky a když cítím, že "teču" víc nebo, že to ze mě teče, tak mám strach a musím hned na záchod se podívat, co to je, vzhledem k tomu, že jsem u malého špinila zničehonic v tom 26tt. Takže Tě chápu, ale určitě je vše v pořádku neboj se. Dr. mi předtím říkala, že ten "výtok" je v těhu normální a jeho víc.
Suny jj mamka má net, brácha se ségrou by bez něj nevydrželi :grinning: my se budem stěhovat př. týden jak sem vymaluje.
17. lis 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Holky musím, naši se už vzbudili, papa
17. lis 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak to je bezvadný fakt už v novým, krásný starosti. já přemýšlím že sepíšu co komu na vánoce a už to objednám at pak nevyšilujeme.

Já ten výtok mám taky ale asi je to normální bo já nevím.
17. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Mony tak utíkej papa :wink:
17. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
holky, me ta telka nejak neba. zatim tam nic neni, aspon pro me.

moni, jojo jsou to nervy.
17. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Mabe a co tě tak baví za filmy???
ale zase si rikam, ze bych nemela se takhle nervovat. az to bude, tak to bude.
Mabe a proč myslíš, že by se mělo něco stát???
17. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
suny, normalni filmy. :slight_smile: no, bude tam plavacek a princ a vecernice, tak se na to asi mrknu. mohla bych si cist, ale to se me nechce.
17. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
suny, ja verim, ze se nic nestane, ale kdyz mas za sebou dva MA a vzdycky se spinenim po celou dobu, tak uz to mas v hlave. kdyby se nahodou neco stalo, tak to nema cenu se nervovat uz ted, ne?
17. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Jo princ a večernice to je bomba pohádka a plaváček je kde? to je taky hezká pohádka. já asi juknu pak na ten starej film nebo je možný že ho nahraju nevím.

Mabe ted mě poslouchej, nestane se nic, všechno bude ok, když se nebudeme nervovat tak to bude lepší a budeme to řešit až to nastane ale nenastane neboj se. fakt určo. :wink:

už se těším až příští rok budeme tady budeme maminky a budeme si sdělovat jaký míminko spinká jaký brečí, jak vyrostli a tak. :grinning:
17. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
plavacek na CT1. suny, diky, budu tomu verit. tedka jsem byla na zachode a v poho.
17. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
No vidíš taky co by se mělo dít že??? :slight_smile: jo tak na plaváčka pak mrknu. já ted koukám jeslti budu mít nějakou přebalovací podložku a hlavně přemýšlím nad tím kojícím polštářem
17. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
ja se nakonec divam na draci doupe na Markize, je to zabavny a je tam spousta efektu a tak.
17. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
No vidíš tak sji našla něco co tě baví.

Mabe já ted přemýšlím, ted jsme měli francoužský brambory pak zapíkaný špagety ted hrášek s mrkví a všechno s kuřecíma párkama. asi to není dobrý co??? co už azítra budu dělat bramborový knedle taky s párkama.
17. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
ja si myslim, ze kdyz mezitim nejis dalsi salamy, tak to bude ok.
17. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Nejím jen šunku občas já jsem sýrová.

ted uvažuju co si dám na obídek, ten hrášek s mrkví je bomba ale docela mě nadýmá tak to zkusím nějak dát jen trochu protože to jsou pak bolesti břicha hrůza. ale už se asi půjdu za chvíli najíst. mám hladeček. docela.

ty budeš mít jen tu polívku?
taky bych mohla někdy udělat rajskou, já manžovi dycky navařím na týden ale já si chci vařit každej druhej den zkusím to.
17. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
tedka si davam polivecku, pak lehnout a az odpo si udelam tu slepcici na paprice.
17. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
No takže jdeš tedka spinkat? mě už ta telka neba já ted dojedla a nevím co budu dělat. číst mě neba a telka taky ne. tak uvidíme no. třeba usnu ale to moc nechci jsem pak jak pitomá. to odpolední spaní mě nesvědčí
17. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
suny, tedka jsem ji dojedla. jeste chvilicku se podivam na telku a pujdu spat. zazenu spatny myslenky.

divam se tedka na CT2, na cernobilou komedii. uvidime, co z toho bude.
17. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Mabe furt máš ty myšlenky? vykašli se na ně. bude dobře uvidíš. co anička kope???
17. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Mabe ip
17. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
uz je to lepsi suny. mala kope i dopo. :wink:
17. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
No tak to je šikulka, tak dává o sobě vědět, já jsem vypozorovala že když mám hlad tak Kubík fakt kope hodně a navíc kopal hodně ráno a večer nebo v noci a ted i přes den když jsem sama doma a slyší jen můj hlas tak si kopne. :grinning:

Ty jo se těším až spolu třeba někdy půjdeme s těma prckama ven
17. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
tak se odpojuji a jdu si lehnout. zatim pa
17. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Mabe tak si odpočin a přijdi na jiný myšlenky. papa
17. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.