• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak jsem zpet. tedka si dam rohlik s maslem a cajem. nejak mam zas plnej nos.
17. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
tak kde jste devcata?
17. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Já jsem tu. :grinning:
17. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Jééé mabe já bych chtěla mít taky takový malý bříško jak ty. :grinning:
17. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
suny, a jaky mam brisko? mala tedka mela kopaci chvilku. ta davala teda kopance az se me nazvedalo bricho. :grinning:

musim jit uz varit. jeste jsem to neudelala.
17. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
Jejda to by se mi tedka nechtělo vařit. mabe no takový malinký a hezký já mám takovej sud nebo jak bych to řekla. :grinning:

dneska mám pořád chut na sladký poo jsem měla 6 čtverečků čokolády a 4 sušenky a ted kousek buchty.
17. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
ja mam malinky bricho?? me teda staci. :grinning:

ja mam hlad, tak to musim uvarit. ale maso uz mam z polivky, takze jenom osmazim cibulku, dam papriku, zaliju smetanou, zahustim a hotovo.
17. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
téééda kde furt bereš ty nápady, mě se nechce nic vymýšlet. ahlavně musím koupit maso jsem švorc z mrazáku už asi nic nevytáhnu. tak chci zas koupit třeaba 6 kilo různýho masa abych měla zásobu.
17. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
ja mam na zitra jeste dve stehna kureci. budto me zbyde jeste dnesni omacka a dodelam si kolinka nebo si upecu papriku a az ve ctvrtek udelam kure.
17. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Né máš jako krásný břicho, nevím s tím jídlem kam to všichni dáváte že přibíráte tak málo oproti mě :grinning:
17. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
ty jo teda ty valíš, jééééé a le já bych mohla upéct kuře taky a bramborový knedle udělat třeba až na víkend. mabe ty seš genius. :grinning:
17. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
suny, diky, ale myslim, ze nejsu. tedka jsem udelala blbost. usmazila jsem cibulku, dala papriku a dala do toho hned maso. ale ja to preci jeste chtela precedit od cibule. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted to maso budu vybirat, ja mam kousicky oloupanyho ze slepice. ach jo. moje blbost. ja mam vlastne jeste spenat v mrazaku a kousek slaniny, takze si muzu zitra nebo pozitri udelat spenat se slaninou a bramborama. :slight_smile:
17. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
na barandove jde kdyby tisic klarinetu. to je paradni film. plno paradnich pisnicek. :slight_smile:
17. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Taky bych se dívala kdyby sme ji meli. no o špenátu jsem taky uvažovala ale asi ne. dám si to kuře a salátek ledovej mnam. a špenátu mám torhcu tak si houdělám jen se smetanou a špagetama je to moc dobrý.a že bych si ho udělala zítra??? a kuře upekla odpoledne??? no uvidíme. :grinning: jo a bramborový knedle o víkendu to asi bude nejlepší a nedám tam párek ale uzený maso koupím.
17. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Teda holky, kde všechny jste??? :grinning:
17. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
suny, no vidis, jaky mas pekny plany s jidlem. :slight_smile: ja se divala na klarinety. tedka je ulice a pak se pujdu sprchnout a ordinace.
17. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Jéjda já tu teda budu sama. :grinning: téééda se bojím fakt, a hlanvě mě dneska zase čeká dlouhej večer
17. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
dlouhej vecer, jak to?
17. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
No manža zas dojde v 11 dřív asi ne. je to na palici.

Zítra jsem to vymyslela udělám si špagety a špenát se smetanou a sýrem a odpoledne naložím kuře a upeču kuře na čt a pátek a asi sobotu.mnam už se těším.

ted jsem snědla pomazánku rohlík a papriku, pak ještě kousek sýra a dva suchary a furt mám pocit hladu. :grinning:
17. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
suny, to je dobre, ze mas hlad. ja si asi taky dam rohlik s maslem jeste jeden. mela jsem pred 2 hodinama tu slepici. manza dela tak dlouho? v kolik odchazi z domu?
17. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Mabe tak si dej, já už jím víc ale to mě zas dr řekl že mám krotit váhu tak nevím no. :frowning2:

Manžel odcházel dneska o půl 8 a vrátí se tak v těch 23 zhruba a jinak odchází o půl 9 a vrací se kolem 22 prostě celej den pryč. napíše jednu smsku denně dneska teda volal že mi něco koupí jako ovoce a rohlíky.
takže nic moc no. :frowning2:
17. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
no vidis, koupi vam neco dobryho. :wink: ja to mam lepsi, ze manza odchazi v 8h a prichazi do 18h a jeste je v praci na skypu. takze kdykoliv s nim muzu mluvit, teda psat.
17. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
No tak to máš dobrý my ta máme na houby a v prosinci do vánoc bude mít jen 3 dny volna to je docela mazec no.
jinak prostě hrozný už mě to nebaví trpím to takhle dva roky ale prostě už tedka když jsem doma tak to nesu hůř.
koupí jen to co chci. ale aspon nemusím chodit nakupovat on dělá přímo v obchodní pasáži takže to má vedle nosu hnedka.

co máš zítra v plánu?
17. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
no, tak vidis, mas vyhodu nakupovani. zitra pres den nic. no, mohla bych se podivat na ten zachod a koupelnu trosku. odpo jdeme na basket, kazdou stredu se hraje v brne liga, pak cestou domu nakoupit a pak zase v telce basket. :slight_smile: no, a ve ctvrtek kontrola a odpo plavani, takze taky celej den zabitej.
17. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
tak to zas máš narvaný. :grinning:

já fakt musím něco najít abych se nenudila, protože na mnažu spolíhat nemůžu.

mabe a to těhu cvičení probíhá jak??
17. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
o vikendu zatim nic nemam. manza ma v patek sraz se stredni a v sobotu se zakladkou, takze bude porad v prachu.

tehu cviceni je super. prijdes tam, jdes do satny, prevleces a do telocvicny. nejdriv se chodi v kruhu na rozdychani a potom se cvici na balonech v sede, pak v leze.

premyslela jsi nad nositkem pro dite? klokankou nebo satkem?
17. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Mabe tak to jsem ráda a co si tam mám vzít? já mám tepláky tričko a mikinu nepotřebuju?? a telefon avěci si necháváš v té šatně? a pití si sebou můžeš vzít? aříkají něco o mimču a tak? a máš tam boty??

Neee nepřemýšlela a asi ho mít nebudu nejsem příznivec do šátku bych se zamotala a tu klokanku nevím ais ne.
17. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
staci tricko a teplaky ani prezuvky nepotrebujes, pred vstupem do telocvicny se vyzujes. nejaky piti je fajn, protoze se urco zapotis. vetsinou se batoh nebo taska bere sebou do telocvicny. o mimcu nic, je to jenom cviceni, ale muzes se ji zeptat na cokoliv po cviceni.

my radi chodime po horach a na vylety, tak ta klokanka by byla asi fajn, ale na to je jeste brzo. muzeme ji koupit pozdeji.
17. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
kde jsou v brne mista prodeje kocarku? nejak nemuzu najit ten muj. :unamused: jenom na internetu a bylo by fajn ho videt na zivo. nebo vy jste ten svuj nevidely?
17. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Mabe to je dobrý když chodíte po venku a po horách to bych pak vzala navíc malá se anrodí v březnu a pak v červnu třeba budete chodit už a to je fajn.

My se chystáme příští rok do jižních čech to tam milujeme. tak snad to vyjde a bude všechno v pohodě.

Jo takže tepláky triko a stačí? pití vemu to je jasný akorát se napiju a lítám na záchod. :wink: a to tak trvá tu hodku jo?
17. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.