• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
staci teplaky a triko. to neva, kdyz si odskocis. vetsinou to zacina o 5 minut pozdeji a konci to o to pozdeji. staci kdyz tam budes 10 minut pred zacatkem. ja tam byla poprve 20 minut a to byla doba.
17. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
No on tam pojede manža se mnou a pak nevím kde tu hodku bude no ale něco vymyslím on že mě nenechá jet samotnou že mě tam doveze. a byla jsi hodně unavená? já se chci jet podívat ještě na tu skřín a tak.
17. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahojky holky..uz nikde nikdo?
17. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Néé car já jsem tu sama :grinning:
17. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
a co sun,co budes delat zitra?
17. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
No car já zítra budu vařiti a pak jdu podepsat smlouvu na cvičení. no a pak zas nevím manža furt v práci.

A co jsi dělala dneska, že jsi tu až večer??
17. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
ahoj holky tak já došla v 8 domů a ted jsem se dodívala na ordinaci. byla jsem dnes s mamkou a segrou na bazeně. udělalo mi to dobře na záda, jen doufám, že z toho neonemocním.
Přítel měl vyjezd akutní s dobrovolnýma, začal hořet v kravíně seník, takže tam bude až do rána:frowning2:. nemám ráda takové rychlé akce, akorát se o něj bojím....
17. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj mony slaměná vdova? já taky sice jen už asi hodinu a půl ale celej den. :frowning2:
neboj bude v pořádku.
bazének bych šla vyzkoušet ale nemůžu. a jinak dneska dobrý??
17. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
suny, jojo v pořádku. I když odpoledne jsem chytla pořadnou křeč v podbříšku, ale přešlo to. Tak doufám, že to nic nebylo. Malý opět dneska tancuje, takže vše při starem. Jen ještě malinka novinka, mě mlezivo teče už dlouho, ale spíš, když se prsa zmáčkonou a ráno jsem se probudila s mokrým pyžamem, takže to pěkně začíná asi budu muset rozbali krabici s vložkama do podprdy:slight_smile:
17. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Mony to vítej já to tak mám od 4 měsíce takže už skoro 3 měsíce se tak probouzím :grinning:

Taky malej kopká? to je super. já jsem dneska sama doma tak vyvádí, jak sjem někde atřeba u našich tak prostě nekope. :grinning:
17. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
suny přesně tak, když jsem vklidu doma nebo někde tak kope jak splašený a když se pohybuju a nebo to chci ukázat mamce tak prostě nic. Je to malé zlobidlo co už začiná být ted vyčurané:grinning:
17. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
No mony tak to jsou ti mimísci asi stejní. :grinning:

no mamka taky prý já jsem tvoje babička už kopni a prd. jak dojdu dom tak sotva sednu a je klid tak kope jak splašenej. :grinning:
17. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
mona..taky mame vycurany dite :grinning: a jinak tatinka do ruky kopat nechce,ale jak tam da hlavu to je jina..a jinak kope cely vikend jak blazniva :grinning:

mona..tak to je super ze sis zaplavala..j to moc zdravi

sun...no jsem byla s manzilkem,pak pryc,pak tu byla kamaradkaa :slight_smile: zitra mam behani od rana a odpoledne tehu cvico :grinning:
17. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
jinak holky ja po mlezivu nemam ani pamatky..a to uz se objevuje skoro kazdy tehuli
17. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
Car tak to máš pěkně narvanej zítřek. :grinning:

no tak malej teda nekope ani když manža dá ruku ani když hlavu tvář nic. prostě na něj neni zvyklej je pořád pryč a Kubík ho neslyší tak je v klidu no.
17. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
Car já se tak lekla když se mi to objevilo poprvé, a manža prý ty v noci slintáš? :grinning: no takže ted už spím na dece at to není na prostěradle ale někdy i přes den to teče tak začnu nosit asi kojo podprdu s těma vložkama ty už mám ale nechtělo se mi ji nosit na doma.
17. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
njn holky ty děti ai budou všechny stejné:grinning:..snad jim to nezustane i po porodu:slight_smile:, holky já už se opravdu těším až bude malý venku, moc se na něj těším a hlavně si už nebudu připadat tak nemotorná:grinning:

car plavaní bylo super, fakt mi udělalo dobře. Snad nechytnu zase prudušky a rymu jako minule:slight_smile:, ale už jsem zase do cebe naladovala mandarinky, takže vitamínku mám dost.-)
17. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
sun,ale to je dobre ze tece..aspon budes lip kojit :wink:
jojo zitrek mam napilno,ale jsem rada...musim i koupit barvy na malovani pokojiku,aby se manzilek do toho dal :slight_smile: ..a taky jsem objednala dekoraci a taaak.tak az bude vymalovano,manzilek da do kupy komodu a postylku a ja zacnu chystat cely pokojik(ikdyz pak postylka bude u nas tak at je hotovy...chci tam dat malou hodne brzy pokud bude dobre spat,mame ho hned vedle loznice a bude monitor dechu i chuvicky
17. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Mony hlavně že ti to pomůže akdyž se hned osušíš a dáš vitamínky tak je to dobře. :grinning:

Car prý to mlezivo ale neznamená že budeš kojit. jsem slyšela. to máte dobrý , že malá bude mít svůj pokojíček to je fajn. to se ti nedivím že seš ráda, já si musím taky něco najít jinak se zblázním ale jsem ted docela často bude venku nebo na nohách tak už je to lepší.
17. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holky si jdu lehnout a čekat na manžu už mě bolí záda zase.
tak papa
17. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
mona...tak mandarinky te snad obrni :wink:

sun..neznamena,ale je to dobry znameni...me nic netece,prso boli a ete mi praskal ta bradavka(nic moc vyhlidky)..sun ja jsem naky den rada doma,ale pak mam nutkani vypadnout..a ikdyz jsem doma tak vypadnu aspon na dve hodky..
17. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
Car já jsem doma třeba celý tři dny no. protože je mi hodně špatně často a sama se ven bojím ale pokud manža dojde z práce třeba zázračně v 8 jak ve čtv tak jdmee večer ven. mě to neva aje to hezký před spaním.
17. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ta bradavka prasklá musí bolet teda a mažeš si to???
17. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
nic valím papa
17. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
suny papa:slight_smile:

carcul, to musí být fajné chystat pokojíček, to mě to ještě za dlouho čeká. Tak hlavně at jde vše podle plánu:-ú). Já bych tak hrozně chtěla nakupovat, ale brzdí mě ty penízky ach jo, asi zítra vletím do te firmy:grinning:
17. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
sun,jo mazu jsem bepanthenem...a uz je to skoro dobry...
tak brou sun :wink:
17. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
mona..no ja furt ete cekam na to nemecko,co tam poridime a pak dokoupim zbytek..ale pojedem tam tak za 14dni(mi stve ze jsou pak hned vanoce)...jinak pokojicek si uziju nachystat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...no a kdy ti rekl ze ti to da?
17. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
carcul právě že neřekl, řekl jen nemám peníze a až budu mít tak se ti ozvu. Už mi dluží za 3 měsíce a to fakt chybí no......vůbec se ti nedivím, že se těšíš, kdo by se netěšil:slight_smile:...mě bude příští týden kamarád fotit, tak se trošku bojím, že se budu před ním stydět:slight_smile:
17. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
mona..jeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to se pak musis pochubit s fotkama...a chces i ty tehu akty?
no hlavne musim pohnout s nakupama..spoliham na to nemecko a zbytek objednam hlavne pres net..coz myslim ze dojde hned vanoce nevanoce
17. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
carcul já vůbec nevím co chi za fotky, líbí se mi ty akty, ale nevím jestli se svléknu, na to odvahu nemám docela:frowning2:...každopádně chci fotku i s přítelem tak snad ho přemluvím, protože moc do toho nechce.-)

jinak neboj vše nakoupime včas, musíme:slight_smile:
17. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.