• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona..no musi..dyt vy ho prehlasujete :wink:
17. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
carcul jojo:grinning: bude to určo sranda:slight_smile:....nic pofičím do hajan, tak dobrou noc :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
mona...dobrou :wink:
17. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak co nové tady?
Nedočítám. Nějak se mi nic nechce, bolí mě hlava :confounded: Všichni jsou včudu tak mám klídek na pc :grinning:
18. lis 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony nevím jestli je něco nového, včera jsme tu celý den byly s Mabe samy až na večer se přidaly holky a to jsem ještě nedočetla.
Jka to že bolí hlavička??? a co u vás nového??
18. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Suny , nevím. Musím mít hlavu víš jak tělo, a polštář mi v noci spadl na zem co mám ještě navíc tak jsem ležela v rovině a ted mě bolí hlava. Snad to přejde.
U nás novho zatím nic :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
a co ty? :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
výš teda :sweat_smile:
18. lis 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko,

tak vidim, ze jsou tady ranni ptacata vic nez ja. :slight_smile: dneska je me psychicky fajn. :wink: v planu mam trosicku uklizeni, tedka si udelam na snidani tousty. uz jsem je dlouho nemela. chci se podivat na net na nejaky darky a udelat seznam darku, co a jak pro koho a pak seznam, co mam mit pro anicku a co uz mam a co by me mohli koupit na vanoce. dam do seznamu veci, u kterych je me jedno, jak to bude vypadat.

moni, hlavicka te boli? me bolely v noci silene zada, zase ta moje zablokovana bederni pater.
18. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Mony já si dneska objednám ten kojící polštář protože fakt už nevím jak ležet tak třeba mi pomůže.

Dneska si jdu podepsat smlouvu na cvičení pro těhulky ale nevím jestli to už není zbytečný. a hlavně jestli to není už pozdě.
a taky se trochu bojím aby se mi z toho něco nestalo víš jako krvácení nebo tak. když celou dobu jsem víc v klidu.
18. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Mabe, já vstávám s malým do školky v 7 :slight_smile:
A co záda, ted už v pohodě? :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
ahoj mabe
18. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Suny, mě se spí jak kdy někdy blbě někdy dobře, ale jak najdu svou polohu tak se mi spí dobře :grinning:
Stím cvičením pozdě není :slight_smile: Protáhneš si tělo, bude to fajn. A jestli máš strach , tak se poptej dr. a ten Ti řekne co můžeš a co né. :slight_smile:
Já mám tedka cvíčo zakázané. Pokud vše bude ok i později tak budu chodit od 36tt na ten předporodní.
18. lis 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
tedka uz je to v poho. v noci me to zaclo bolet, to mam z toho lezeni. vcera jsem nemela nejak naladu, byla jsem nervozni kvuli tomu spineni, tak jsem lezela u telky a uz to na telo bylo moc. dneska uz lezet pres den nebudu, teda krome spani po o. :slight_smile:

suny, pokud mas potvrzeni od dr., ze muzes cvicit, tak moc dobre vi, co dela. samozrejme budes cvicit podle svych moznosti. nemusis delat vsechno, muzes se kdykoliv zastavit. ja si myslim, ze neni pozde a pomuze ti to v tehu, treba zada a tak. ja mesic a pul nikde nebyla a ty zada fakt sila nekdy. zitra jdu plavat, pokud teda budu ok po ko.

holky, kupujete si ohrivak flasek pro mimiska?
18. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Holky já nevím, dneska mám poslední možnost to podepsat ale jsou tam dost blbě mezi 2 a 3 a neochotný jak hrom tak se mi tam ani nechce jako. protivný že musí být v práci.

No já vím, do tedka jsem hodně ležela tak mám strach že když začnu cvičit tak se něco stane dr mi to povolil to jo ale abych si pak něco nevyčítala, navíc příští týden zaínám 7 měsíc. tak nevím jeslti to má cenu no.

Mabe a tam když se omluvíš že nemůžeš dojít tak jako do týdne musíš mít lékařský potvrzení jsem četla, to je docela síla.
18. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
mabe já nevím, u malého jsem to neměla ani jsem to nepotřebovala , když jsem dělala později sunar, tak jsem to spíš dávala pod studenou vodu at se to zchladí a čaje jak jsme šli vem jsem udělala teplý a teplý ho strčila do toho obalu a vydrželo to dlouho teplé. Takže nevím, ale koukám na to, ale spíš asi né :grinning:
18. lis 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
suny, je to na tobe, ale me to pomaha. clovek se i dostane mezi lidi, pokeca o ruznych vecech a tak. kdyz ti neni dobre staci den predem se odhlasit, jinak musis mit potvrzeni od dr.

moni, on je kdyztak cas. nejdriv budu kojit a az potom. tak to necham.
18. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Mabe no já právě nevím, ted s tou chřipkou abych něco nechytla fakt se bojím no. tak o tom pořád přemýšlím že kdyby se něco stalo si to budu vyčítat ale sedět doma mi asi fakt nepomůže.
takže nevím a přemýšlím jestli to jet podepsat nebo ne.

Ohřívačku nevím, vůbec nemám šajnu jak se to používá a na co
18. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
suny, tehulky, ktery jsou nemocny, tak urcite nepujdou cvicit a co se tyce dopravnich prostredku. to mame byt tedka zalezli doma?? ja taky si rikala, ze jdu na basket a bude tam cca 500 lidi, ale kdyz je to muj konicek a mam to rada, prece nebudu doma. :confounded:
18. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
zitra jdu odpo plavat, uz se tesim. poradne se oblecu a jdu, aspon se protahnu. pokud me to teda dr. nezakaze, ale nema proc. mozna kvuli te kultivaci, ale snad to bude ok.
18. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Nevím mabe prostě se bojím abych si něco nevyčítala, spíš se bojím abych třeba nezačla krvácet nebo tak víš,?
Vlastně zatím celý těhu hlavně ležím a ted hodka cvičení no tak aby se tam něco neudálo
18. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
chapu te. jen jsem napsala svuj nazor. ja taky mela ze zacatku strach a pak jsem byla 3x cvicit a bylo to fajn i plavani.
18. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
suny pokud to máš od dr. dovolené, tak bych šla. Jinak by Ti nedovolil plavat třeba :wink:
18. lis 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
Jojo snad to bude v pohodě, akorát jak se to blíží tak mám fakt docela strach no. víš aby se něco nestalo.

a taky když se třeba v den cvičení vzbudím a prostě mě bude fakt blbě tak to neodvolám páč bude pozdě tak nevím jak ty mý stavy pak mám řešit.
18. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky já mám debila psa :grinning:
Už tak půl hodiny chodí z pokoje do pokoje a hledá kde by si lehl, někde si lehne a za 5 sekund vstane a jde zase na jiné místo, no není normální :grinning:
On je všeobecně pošuk, furt chodí z člověka na člověka jak tu jsme všichni a neví ke komu se přitulit, je jak blbý :sweat_smile:
18. lis 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
No plavat to jsem věděla sama i že nemůžu a to cvičení nevím jaký je víš abych fakt něco nepodělala. fakt jsem ráda že tedka se držím tak nějak
18. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
suny, zkus to a uvidis.

moni, chudak malej, nevi, kam si ma lehnout. :grinning: to nase holcicka jak ma 16, tak uz je fakt blboucka. narazi do dveri a tak. ale to uz je demence veku.
18. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
No podepíšu to a uvidím trochu se toho fakt bojím.
18. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Suny, záleží na Tobě, pokud se na to necítíš nechod, at nejsi pak zbytečně ve stresu, ale když dr.souhlasil, tak v klidu :slight_smile:
Mabe no on už tu demenci má asi už ted :grinning: A to mu je teprve něco málo přes rok. :rolling_eyes:
Já nevím jestli jsou všichni ti malý jokšíři takový, že si chtějí furt hrát, mazlit se, aby ho někdo pořád hladil. Ted chodí fakt z mamky na mě ze mě na ségru a furt dokola, ted tu fakt furt chodí a neví kde si lehnout, čučí na mě pak zase někam jde. :grinning:
18. lis 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Mony chudáček malej :frowning2:
18. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.